Şimdi Ara

i phone aldım ama hıcbısı bılmıorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sızın bır forumu okudum yenı baslayanlar ıcın ama onu da anlamadım

bana yardım edebılcek bırı var mı acaba?

1: wi fi dan baglanırken turkcell ın ınternetını kullanmıs olmuıyorum degıl mı? ay sonunda kabarmıs bı fatura hos olmayabılır? hangısını kullandıgımı nasıl anlayacagım?

2:pcm dekı hıc bı sarkı ya da resmı alamadım, bluetooth eslesmıyor, itunes dan beceremedım hıc bısı. bı yolu yok mu notebooktan sarı ve resım transfer etmemın?

3:ıtunes ne ıse yarıyor?

4:degısık program ve oyunlar nerden bulabılırım ucretsız ındırebılecegım?

sımdılık bu kadar ama hıc bısı bılmıorum ya ne kotu

• 1--->Evdeki modeminden baglanırsan orda yazar modem ismi diye burdan emin olabilirsin hattan baglanmak icin EDGE servisi gerekiyor korkuyorsan operatöründen bu servisi kapat

2--->Müzikleri Library e ordan da SYNC ederek atmayı yada bir klasör belirleyip öyle dene

3--->İtunes İphone umuzu ile pc miz arasındaki baglantıyı kurmaya yarıyor müzik application video hepsini burdan atabiliyoruz

4--->Bu sorulardan pc den pek anlamadıgını varsayarak söylüyorum.Forumda JailBreak kısmı var bu konulara gir özellikle J.R.Duke ün hazırladıgı konu cok yardımcı olucagına inanıyorum ücretsiz app lar icin jailbreak yapmanız gerekiyor

umarım yardımcı olabilmisimdişr
  • işte bu yüzden iphone u hiç sevmiyorum
  • neden sevmiyorsuz ugrasman gerektigi icin.Ugrasarak ypaılan herşeyin verdiği haz başkadır.

yanlış anlaşılmasın çalısma piskopatı değilim fakat uzun ve yorucu bir final döneminden sonra bitti diyip rahatlamak ve tadını cıkartmak işte asıl zevk budur
  • bu sorduğun sorular en temel sorular,
    google amcaya bile danışsan onlarca sayfa döker önüne.
    ben bu konuda yardımcı olamam. olmam.
    judgenin bahsettiği olay yüzünden.
    kendin araştırarak öğrenirsen daha faydalı olur.
    daha bir haz alırsın.
  • kardeş imdadına yetişecem bana ulaş aramıza hoşgeldin :)

yukarıdaki arkadaşlar çok haklı ama ben de bi zamanlar böyleydim ve banada burdan çok yardım geldi
    herkesten ALLAH razı olsun dayanışmadan vazgeçmeyelim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karpuzmustafa -- 27 Ocak 2009; 2:07:40 >
  • cok tsk arkadaslar

jugde deneyecegım anlattıklarını

mustafa tsk benı anladıgın ıcın
    yardım beklıorum:D
  • Jailbreak yaparsan tüm uygulamalara bedavaya ulaşabilirsin googleda jailbreak diye arat.
  • ya bı de sey sorucam
    ıtunes dan ıphone a sarkılarımı fln alabılmem ıcın once acc mu acmam lazım ılla?

bır de ucretlı ya da ucretsız uygulamaları ındırebılmek ıcın de sanırım ılla kı once acc acmam lazım dımı?

ne acemıyım beee
  • quote:

Orjinalden alıntı: bmw-e60

ya bı de sey sorucam
    ıtunes dan ıphone a sarkılarımı fln alabılmem ıcın once acc mu acmam lazım ılla?

bır de ucretlı ya da ucretsız uygulamaları ındırebılmek ıcın de sanırım ılla kı once acc acmam lazım dımı?

ne acemıyım beee

eğer acc' den kastınız account ise;
    1.itunesten iphoneye şarkı gönderebilmeniz için hesaba gerek yoktur.
    2.ücretsiz uygulamaları yüklemek için de account almanızı gerektirecek bir şey yok.
    (ücretsiz uygulama iki türlü indirilir. 1.cydia veya installerden, 2. programların ipa. uzantılısını librarydeki application bölümüne atarak, daha sonra itunes üzerinde bulunan iphone bölümünde applications bölümüne gelerek sync etmen lazım)
    3. ücretli uygulamalar için evet gerekli bir hesap almak.

kredi kartsız hesap almak için bkz. *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kby -- 27 Ocak 2009; 14:01:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kby

quote:

Orjinalden alıntı: bmw-e60

ya bı de sey sorucam

ne acemıyım beee

eğer acc' den kastınız account ise;
    1.itunesten iphoneye şarkı gönderebilmeniz için hesaba gerek yoktur.
    2.ücretsiz uygulamaları yüklemek için de account almanızı gerektirecek bir şey yok.
    (ücretsiz uygulama iki türlü indirilir. 1.cydia veya installerden, 2. programların ipa. uzantılısını librarydeki application bölümüne atarak, daha sonra itunes üzerinde bulunan iphone bölümünde applications bölümüne gelerek sync etmen lazım)
    3. ücretli uygulamalar için evet gerekli bir hesap almak.

kredi kartsız hesap almak için bkz. *

bu dedıklerını deneyecegımmm

• kıtaplıga attıgım sarkıyı ıphone a nerden aktarıcam pıkı?
    delırcem ben kesın yok
  • dostum 2. soruna ek olarak bluetooth bunutut felsefesi güdüor şimdilik. yani sadece bluetooth kulaklıklarla eşleşiyor. veri transferi desteklemiyor. o yüzden itunes ile görmen lazım işlerini
  • Ilk aldıgımda arkadasım anlatmasa bende bu durumdaydım ama sonra ustası oldum xD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.