Şimdi Ara

Hyundai Elantra 2019 Benzinli Otomatik İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bütün gün yoğun bir şekilde kullanım sonucu yakıt ekonomisi ve ses yalıtımı ile beni oldukça şaşırttı. izlenimlerimi dünyanın en az aboneye sahip youtube kanalımda aktardım, almak isteyenler için yararlı olur umarım.

• ''Yakıt ekonomisi ve ses yalıtımı oldukça şaşırttı''
    Videoyu izlemedim ama tamamen taraflı bir yorum aracı sürdüm yalıtım çok ama çok kötü civic kadar belki daha kötü, az yakıyormuş; tam otomatik atmosferik araçta yakıt ekonomisi diyor arkadaş gerisini siz düşünün
    Hyundai yi severim ama tamamen taraflı yorumlar
  • Test oldukça başarılı araç hakkında tüm detaylara güzel bir şekilde değinmişsiniz tebrikler.
  • iç dış bildiğin leon bu.
  • ''Yakıt ekonomisi ve ses yalıtımı oldukça şaşırttı''
    Videoyu izlemedim ama tamamen taraflı bir yorum aracı sürdüm yalıtım çok ama çok kötü civic kadar belki daha kötü, az yakıyormuş; tam otomatik atmosferik araçta yakıt ekonomisi diyor arkadaş gerisini siz düşünün
    Hyundai yi severim ama tamamen taraflı yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 5 Eylül 2019; 10:4:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benzinli si üzer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Taraflı olmamı gerektirecek bir durum yok ortada, bence haksızlık ediyorsunuz. C segmenti içinde düşündüğümüzde yalıtımı golf kadar başarılı olmayabilir ama diğer alternatifler ile kıyasladığım zaman hala elantra’nın yalıtım konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. Tabi burada test koşulları da çok önemli, ben aracı iyi lastikler ile genel olarak iyi bir yolda ve rüzgarsız bir havada test ettim. Bu şartlar değiştiğinde sonuçlar farklılık gösterebilir.

Ekonomi konusuna gelirsek, şaşırmamın nedeni sizin de dediğiniz gibi atmosferik tam otomatik bir aracın bu düzeyde yakıt tüketmesi oldu. Uzun süre sabit hızda taptığım testlerde aldığım yakıt tüketimi beni etkiledi. Fırsatınız varsa siz de aynı koşullarda test edin ve sonuca bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu baştan sona izledim. Kullanıcı ağzı anlatımı (yanlış anlaşılmasın anlaşılır ve detay atlamadan manasında) ve akıcı anlatım ile hiç sıkmadı.
    Eleştireceğim nokta yakıt konusunda ısrarla şehiriçi verisi diyorsunuz. Kullandığınız güzergaha şehiriçi trafiği denemez. Evet bir kaç ışıkta dur kalk yaptınız. Kaçırdı isem kusura bakmayın yakıt verisi ile birlikte ortalama hızıda belirtseydiniz daha faydalı ve karşılaştırması daha sağlıklı olurdu.
    Yinede düşünenler için detaylı ve faydalı bir video. Tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guildt50

Merhabalar,

Taraflı olmamı gerektirecek bir durum yok ortada, bence haksızlık ediyorsunuz. C segmenti içinde düşündüğümüzde yalıtımı golf kadar başarılı olmayabilir ama diğer alternatifler ile kıyasladığım zaman hala elantra’nın yalıtım konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. Tabi burada test koşulları da çok önemli, ben aracı iyi lastikler ile genel olarak iyi bir yolda ve rüzgarsız bir havada test ettim. Bu şartlar değiştiğinde sonuçlar farklılık gösterebilir.

Ekonomi konusuna gelirsek, şaşırmamın nedeni sizin de dediğiniz gibi atmosferik tam otomatik bir aracın bu düzeyde yakıt tüketmesi oldu. Uzun süre sabit hızda taptığım testlerde aldığım yakıt tüketimi beni etkiledi. Fırsatınız varsa siz de aynı koşullarda test edin ve sonuca bakın.
    Dalgamı geçiyorsun kardeş rüzgarsız yolda kaymak asfaltta sürmüş ses yokmuş, sınıfında daha kötü yalıtımı olan daha çok yakan bir tane araç söylesene sınıfına göre iyiymişmiş.
    Uzun yolda 90 la sabit gitmiş yakıt ekonomisi şaşırtmış böyle düşünüp yazan birinin test video inceleme neyine yahu resmen milleti enayi yerine koyuyorsun, hyundai sana kıyakmı yaptı anlamadım, hyundaiye hiçbir önyargım olmadığı gibi sempati duyduğum yeni i30 unu çok sevdiğim markadır ama elantra hakkında resmen yalan dolan sıkmışsın
    Ben arabayı ilk geldiği hafta uzun test yaptım ne yakıt, yalıtım, malzeme kalitesi sınıf ortalamasının çok çok altında ötv indirimli 145 bin fiyat verince Allah akıl fikir versin deyip çıktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 8 Eylül 2019; 15:59:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.