Şimdi Ara

Hürriyet'den KPSS Seti 29 Kupona (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
14.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürününüzü vaktinde ve sorunsuz alabilmeniz için kayıt yaptırmanız şarttır.

1. Mesajda " buraya tıklayınız" yazan yerde link yok.

Konu içeriği izinsiz olarak sitemizden alıntı yapılmıştır. Orjinal içerik ve soru sormak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz:http://www.promosyongazetesi.com/hurriyet-karacan-akdemi-lisans-ve-onlisans-kpss-hazirlik-setleri/

Ayrıca özel mesaj ile forumdan da soru sorabilirsiniz hem Hürriyet, hemde diğer bütün gazetelerin kampanyaları hakkında.

• quote:

Orijinalden alıntı: promosyongazetesi

Ürününüzü vaktinde ve sorunsuz alabilmeniz için kayıt yaptırmanız şarttır.

1. Mesajda " buraya tıklayınız" yazan yerde link yok.

Konu içeriği izinsiz olarak sitemizden alıntı yapılmıştır. Orjinal içerik ve soru sormak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz:http://www.promosyongazetesi.com/hurriyet-karacan-akdemi-lisans-ve-onlisans-kpss-hazirlik-setleri/

Ayrıca özel mesaj ile forumdan da soru sorabilirsiniz hem Hürriyet, hemde diğer bütün gazetelerin kampanyaları hakkında.

Evet kusura bakmayın düzenlemeyi yaptım.

• Teşekkür ederiz düzenleme yapma inceliği gösterdiğiniz için Sayın carlitoss.
  • kampanyaya yarından itibaren katılsak olur mu..
    ilk kaçırdığımız kuponları nasıl bulacaz ki
  • 30 Ekim tarihine kadar katılabilirsiniz. Bu tarihe kadar sürekli yeni fırsat kampanyalarının 1. kuponları verilecek. Yeni fırsat hakkında detaylı bilgiyede linkteki makaleden ulaşabilirsiniz:http://www.promosyongazetesi.com/yeni-firsat-kuponu-nedir-yedek-kupon-nedir-resimli-anlatim/
  • ankaradan toplayan var mı? ben başladım ama vazgeçersem yazık olmasın birine veririm belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yaptım. Kuponunuz onaylandı diye mesaj geldi. Bayinin adresini vermişler. Hadi bakalım hayırlısı başlayak toplamaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatmank

ankaradan toplayan var mı? ben başladım ama vazgeçersem yazık olmasın birine veririm belki

Ben varım ama pedere söyledim her sabah alıyor
  • arkadaşlar ben bu fırsatı yenı gordum. 24 ekimde başlayan fırsattan ben bugun yani27 ekim itibarıyle kupon biriktirmeye başlasam aradaki 4 günlük kuıpon farkını nasıl kapatacağım???
  • anlayacaginiz dille yazayim, her gun 1. kupondan tekrar basliyor basladiginiz gunden itibaren 21 yada 29 kupon biriktirdiniz mi olay tamamdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

tek günde 29 gazete alınca oluyor mu yoksa teker teker gazete mi alınacak acaba. teslimide öbür ay yapsak

cevap için hangi simgeyi seçsem diye uzun uzun baktım ama bulamadım bulamadım
  • slm bu kampanya için kupon biriktirmek istiyorum ama gazetede bir türlü kuponu bulamadım kafayı yiyecem lütfen yardım edin kaçıncı sayfada bu kupon
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: apulo

quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

ben 30 tlye MURATın kpss lisans kitabını aldım gazete okumuyorsanız eğer 29 gün gazete alıp sonrada dağıtımını beklemeyin derim.

muratla karacanı hıc bır zaman aynı kefeye koymadım, karacanın her zaman daha agır basacagını bılıyodum cunku

Karacan lada İhtiyaç ı aynı kefeye koymam bende
    Haberturk un 29 kupona İhtiyaç Yayınları 2012 Genel Kültür Genel Yetenek seti vardı. Daha dün aldım kuponları verip.
    Hürriyet te tam Habertürk ün bitişine bu kampanyayı yapmış. İhtiyaç Yayınları için 29 gün kupon çilesini çektim ama Karacan için çekilir mi bilemem

yargı ve ihtiyaç benim gözümde beş para etmez.. karacan ve murat gayet başarılı bence.. hem aöfte hemde kpss'de..

• quote:

Orijinalden alıntı: We

Sete ihtiyacı olan arkadaşlar;
    kupon ile uğraşamam + kaliteli bir yayına ihtiyacım var diyorsanız alttaki linki incelemenizi öneririm.Yargının geniş konu anlatımlı çözümlü modüler seti.

http://resim.donanimhaber.com/m_53750168/mpage_1/f_/key_//tm.htm#53750168

Seninkiler 2010 bizim alacağımız 2012 sınavına ait.Yani genel kültür kısmı güncel olandan almış olacaz.

• arkadaşlar bende yarından itibaren kupon biriktirmeyi düşünüyorum ama bu set konu anlatımlı mı yoksa soru bankası mı? bu sayfada verilen linklere baktım birde cep kitapçıkları var sankı! benim için onemlı olan soru bankası eger konu anlatımlı ıse boşa almayım bilenler yardımcı olabilirlerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onzy

arkadaşlar bende yarından itibaren kupon biriktirmeyi düşünüyorum ama bu set konu anlatımlı mı yoksa soru bankası mı? bu sayfada verilen linklere baktım birde cep kitapçıkları var sankı! benim için onemlı olan soru bankası eger konu anlatımlı ıse boşa almayım bilenler yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Emin değilim ama hem konu anlatımlı hem soru bankası vardır heralde.11 kitap varmış.11 tane konu anlatım olması düşük bir ihtimal.O kadar ders yok zaten.
  • Lisans mezunları için olan set 1 aralık 28 aralık tarihleri arasında dağıtılacak.Ben dün gidip aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

Lisans mezunları için olan set 1 aralık 28 aralık tarihleri arasında dağıtılacak.Ben dün gidip aldım

ben de aldım.11 kitap yazmışlar korktum nasıl taşıycam diye.Bi baktım ki 6 tanesi cep kitabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Lisans mezunları için olan set 1 aralık 28 aralık tarihleri arasında dağıtılacak.Ben dün gidip aldım

ben de aldım.11 kitap yazmışlar korktum nasıl taşıycam diye.Bi baktım ki 6 tanesi cep kitabı

Ben daha almadım..cep kitabı mı sahiden 6 tanesi?konu anlatımlilar mı ufak olanlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Ben daha almadım..cep kitabı mı sahiden 6 tanesi?konu anlatımlilar mı ufak olanlar?

diğerlerindeki konu anlatımlarının özeti gibi bişey ufak kitaplar.En önemli yerleri yazmışlar cep kitaplarına.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.