Şimdi Ara

Hürriyet'den KPSS Seti 29 Kupona (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
14.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Orijinalden alıntı: apulo

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

tek günde 29 gazete alınca oluyor mu yoksa teker teker gazete mi alınacak acaba. teslimide öbür ay yapsak

?

Oluyor tabi. Kuponları verdiğin yer tek tek alıp almadığına bakmaz. Sadece sayar geçer...

ama şuan alamayız galiba yine 1 ayın sonunu beklememiz gerekicek dimii? O zaman toplu almanın mantığı yok.Bari günü gününe alalım da gündemi takip etmiş olalım

Evet bende onu söylemek istiyorum işte. Alın gazete okuyun,gündemi takip edin. Sonunda da bedava KPSS setimiz olacak. Bugün gazetede 2 bin 250 sayfa, 11 kitap, konu anlatımlı - soru çözümlü diye belirtmişler...

• Uyarı: Arkadaşlar kupon biriktirecek arkadaşlar kayıtlarını en geç 3 Kasım Perşembe saat 16.00'ya kadar yapmalılar. Aksi takdirde gidip 29 gazete alsanız bile promosyon vermeyeceklerdir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tek günde 29 gazete alınca oluyor mu yoksa teker teker gazete mi alınacak acaba. teslimide öbür ay yapsak

?

Oluyor tabi. Kuponları verdiğin yer tek tek alıp almadığına bakmaz. Sadece sayar geçer...

ama şuan alamayız galiba yine 1 ayın sonunu beklememiz gerekicek dimii? O zaman toplu almanın mantığı yok.Bari günü gününe alalım da gündemi takip etmiş olalım

Evet bende onu söylemek istiyorum işte. Alın gazete okuyun,gündemi takip edin. Sonunda da bedava KPSS setimiz olacak. Bugün gazetede 2 bin 250 sayfa, 11 kitap, konu anlatımlı - soru çözümlü diye belirtmişler...

Ben fen edebiyattan mezun olucam bu sene.Öğretmenlik düşünmüyorum.Bu set bana uyar mı?.Bazı setler eğitim bilimleri gibi kategorilendirilmiş.Acaba bu hangisi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

?

Ben fen edebiyattan mezun olucam bu sene.Öğretmenlik düşünmüyorum.Bu set bana uyar mı?.Bazı setler eğitim bilimleri gibi kategorilendirilmiş.Acaba bu hangisi?

Uyar. Bu set öğretmenlik için değil genel kültür-genel yetenek seti. Türkçe,matematik,vatandaşlık,tarih gibi dersler var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

?

Uyar. Bu set öğretmenlik için değil genel kültür-genel yetenek seti. Türkçe,matematik,vatandaşlık,tarih gibi dersler var.

o zaman sms kaydımı yapıp gidip ilk hürriyetimi almaya gidiyorum

• sms kaydı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sms kaydı nedir?

Pardon o adıma gerek yok galiba.Sms kaydı yapmak için tıklayın yazıyor ya.Oraya kaydolunca heralde hürriyet kuponlu kampayalardan haberdar ediyo seni.
  • Ama bu cümle düşündürücü.Kafam karıştı şimdi kayıt olmak gerekiyor mu yoksa direk toplayıp gidip alabilir miyiz.Tarih de belirtilmiş gerekli olmasın yoksa?
    26 Ekim – 3 Kasım Tarihleri arasında kampanya için kayıt olabilirsiniz.

Şu linktekileri okuyunca kayıt gerekli gibi sanki
    http://www.promosyongazetesi.com/hurriyet-kuponlu-kampanya-sms-ile-kayit/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 27 Ekim 2011; 13:04:16 >
  • Yeni Setler mi bilgi vermişmemiş arkadaşlar ?
  • @K4TL14M
    bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
  • Şimdi aradım hürriyeti.SMS kaydı yaptırmak mecburiymiş. Bu linkten kaydınızı yaptırın yoksa kuponlarınız boşa gidebilir.http://www.promosyongazetesi.com/hurriyet-kuponlu-kampanya-sms-ile-kayit/
  • az önce aldım gazeteyi yalnız istanbul için bayi kodlarını nerden bulacam bugun ankara için olanı vermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justify34

az önce aldım gazeteyi yalnız istanbul için bayi kodlarını nerden bulacam bugun ankara için olanı vermişler.

üstte verdiğim linkte yazıyor.Yine de buyrunhttp://www.yaysat.com.tr/assets/Download/hurriyet_sms_list.pdf
    Ben de ilk gazetemi aldım.75 kuruş diye düşünüyodum 50 kuruşmuş.Düşündüğümden de ucuza gelecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: justify34

az önce aldım gazeteyi yalnız istanbul için bayi kodlarını nerden bulacam bugun ankara için olanı vermişler.

üstte verdiğim linkte yazıyor.Yine de buyrunhttp://www.yaysat.com.tr/assets/Download/hurriyet_sms_list.pdf
    Ben de ilk gazetemi aldım.75 kuruş diye düşünüyodum 50 kuruşmuş.Düşündüğümden de ucuza gelecek.

teşekkürler dostum böyle gerçekten ucuza gelecek tek bi dersin soru bankası bile 15-20 tl den satılıyor biz bütün seti 20-25 arasına mal etmiş olacağız.

• Sms kaydı yapın beyler, bayiye gitmeye gerek yok. Ben dün gece yaptım. Arkadaşın verdiği yaysat listesinden bayinizi seçin , gazetedeki örnek mesaj gibi yazıp yollayın.

ÖRN: HURRIYET - ÜRÜN KODU - BAYİ KODU - AD - SOYAD (Aralarda boşluk olacak)

Lisans için ürün kodu: LISANS

Ön lisans için: LISE

3270 e gönderilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlitoss -- 27 Ekim 2011; 13:35:34 >
  • bu set örneği gazete bayilerinde var mı acaba
  • ben hürriyete bu konuda daha önce mail atmıştım. Eksik gün için aynı gün 2 gazete alabilirsiniz demişlerdi. Ara ara eksiklerim oldu başka bir kampanyadayım alıyorum unuttuğum zaman ertesi gün 2 tane. Sorun çıkartmamaları lazım.
  • http://www.adaletyayinevi.com/yyntum/ktpdty.asp?kid=2860

arkadaşlar bu kitabı da değerlendirebilirsiniz. sanırım bu da seri kitaplardan biri. diğerlerini bilmiyorum ama bu kitabı MYO öğrencilerinin elinde görüp inceleme fırsatım olmuştu. açık ve anlaşılır bir anlatımı vardı. umarım yararlı olur.
  • http://www.adaletyayinevi.com/yyntum/ktpdty.asp?kid=2860

arkadaşlar bu kitabı da değerlendirebilirsiniz. sanırım bu da seri kitaplardan biri. diğerlerini bilmiyorum ama bu kitabı MYO öğrencilerinin elinde görüp inceleme fırsatım olmuştu. açık ve anlaşılır bir anlatımı vardı. umarım yararlı olur.
    ...........................
    adalet yayınevi dikkatimi çekiyor son zamanlarda benim de. ben de lise mezunu olarak gireceğim kısmetse sınava. fiyatı da uygun geldi diğer kitaplara göre. alsak mı ne yapsak beyler?
  • Promosyondaki kitap bunlar olması lazım, araştırdım buldum :

http://karacankitap.com/kpss-1/genel-kultur-genel-yetenek.html
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.