Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
18
Favori
63.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdogmus96

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

3G veya wifi ile bağlandığımda telefon kasmaya başlıyor.Birde klavyesi çok dandiki iphone klavyesi yükleyemiyor muyuz

orjinal android klavyesini kullanın telefon ile gelen touchpal cok iyi degil

Abi ben android klavyesine geçemiyorum toucpal'ı mecbur kullanıyorum ne yapmak lazım hocam ?

mesajlara veya yazı yazacagın bıyere gir yazı yerının uzerinde basılı tut secme sıkkı gelır sende secersın
  • quote:

quote:

quote:

3G veya wifi ile bağlandığımda telefon kasmaya başlıyor.Birde klavyesi çok dandiki iphone klavyesi yükleyemiyor muyuz

Abi ben android klavyesine geçemiyorum toucpal'ı mecbur kullanıyorum ne yapmak lazım hocam ?

bende öyle. ayarlar>dil ve klavye de sadece ayarlari kontrol edebiliyorum secemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bende öyle. ayarlar>dil ve klavye de sadece ayarlari kontrol edebiliyorum secemiyorum

ayarlardan degil yazı yaazdıgın yerde basılı tut degıstırırsın

• Süpersin, çok tesekkur ederim
    bu arada smart keybord pro diye bi program indirdim. Klavyesi guzel bence,denemenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan G. -- 17 Ağustos 2013; 23:18:22 >
  • quote:

Süpersin, çok tesekkur ederim
    bu arada smart keybord pro diye bi program indirdim. Klavyesi guzel bence,denemenizi tavsiye ederim

en güzel klavyelerden birisidir. ekranı sağa sola kaydırdığınızda 3X4 klavye ye geçebilir. tek elle yazı yazarken kaydırın numerik klavyede yazın. çok rahat.
  • Aranızda hiç rom yapmaktan anlayan üstad yokmu eger varsa xperıa neo v nin işlemcisi vision ile aynı önceki telefonum olan galaxy mini 2 den bişeler ögrendim azda olsa ortaklasa bir rom yapalım şu cihaza hem galaxy s le azda olsa uyumlu sanırım çünkü 4.1 de wifi ve bluetooth düzeltmede onun romundan yararlanılmış dershanem baslamadan (lise bitti üniversiteye hazırlanacam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecnikadamoguz01 -- 17 Ağustos 2013; 23:40:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

en güzel klavyelerden birisidir. ekranı sağa sola kaydırdığınızda 3X4 klavye ye geçebilir. tek elle yazı yazarken kaydırın numerik klavyede yazın. çok rahat.

Ekrani kaydirma olayini anlamadim. Ayari mi var yoksa ben mi beceremedim

• quote:

quote:

quote:

Ekrani kaydirma olayini anlamadim. Ayari mi var yoksa ben mi beceremedim

ayarı var. gesture menüsüne girin. swipe right a basın. gelen seçeneklerden toogle t9 seçin. sonra klavye açıkken klavyeyi sağa kaydırın

• Bu forumu seviyorum :) surekli yeni seyler ogreniyorum,tesekkur ederim. Bu arada klavye cok detayli bir klavye galiba cok cesitli ayar ve ozellikler var

• quote:

Bu forumu seviyorum :) surekli yeni seyler ogreniyorum,tesekkur ederim. Bu arada klavye cok detayli bir klavye galiba cok cesitli ayar ve ozellikler var

evet ayarı çok. temayı htc klavyesi diye değiştirin. bence en rahat o klavyede yazılıyor ama sizi bilemem tabi.
  • quote:

quote:

Bu forumu seviyorum :) surekli yeni seyler ogreniyorum,tesekkur ederim. Bu arada klavye cok detayli bir klavye galiba cok cesitli ayar ve ozellikler var

evet ayarı çok. temayı htc klavyesi diye değiştirin. bence en rahat o klavyede yazılıyor ama sizi bilemem tabi.

Tema olayini da yeni ogrenmis oldum. Iphonea alisik oldugum icin iphone temasinda yabancilik cekmedim

• Ses sorunundan muzdaripim. Arama geldiğinde cebimde veya çantadan hiç duyulmuyor. Ne yapmak gerekir. Düzelir mi düzelmezse 7 gün içinde koşulsuz iade hakkım var iade mi edeyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesx86

Ses sorunundan muzdaripim. Arama geldiğinde cebimde veya çantadan hiç duyulmuyor. Ne yapmak gerekir. Düzelir mi düzelmezse 7 gün içinde koşulsuz iade hakkım var iade mi edeyim ?

İSOUND++ programını kurdunuz mu?

Kurmadıysanız
    https://www.dropbox.com/s/35wpk73s5kuqdu6/isound__.apk

linkten indirin ve kurun...

Ayarlamak için;
    -"Virtual room effect" seçili olsun
    -Altta "virtual room" ayarını 6 yapın
    -"Eq settings" i selective seçin

Bu ayarla se bayağı iyi
    İsterseniz volümü 10 a kadar yükseltebilirsiniz, sorunsuz çalışıyor...
    ses bayağı farkediyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

Orijinalden alıntı: enesx86

Ses sorunundan muzdaripim. Arama geldiğinde cebimde veya çantadan hiç duyulmuyor. Ne yapmak gerekir. Düzelir mi düzelmezse 7 gün içinde koşulsuz iade hakkım var iade mi edeyim ?

İSOUND++ programını kurdunuz mu?

Kurmadıysanız
    https://www.dropbox.com/s/35wpk73s5kuqdu6/isound__.apk

linkten indirin ve kurun...

Ayarlamak için;
    -"Virtual room effect" seçili olsun
    -Altta "virtual room" ayarını 6 yapın
    -"Eq settings" i selective seçin

Bu ayarla se bayağı iyi
    İsterseniz volümü 10 a kadar yükseltebilirsiniz, sorunsuz çalışıyor...
    ses bayağı farkediyor...

Şimdi daha iyi oldu. Teşekkürler.

• edit: çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay75 -- 18 Ağustos 2013; 23:01:07 >
  • Merhaba arkadaşlar bendede huawei vision var fakat telefonumun şarjı %30'ken şarja taktım ama sarj olmadı. telefona reset atayım dedim kapattım birdahada açılmadı 1 saate yakın şuan şarjda halen açılmıyor acaba neden oluyor bir fikriniz varmı? ayrıca telefonu alalı 1 hafta oldu.
  • Merhaba arkadaşlar, telefonu almayı düşünüyorum. Almamam için bir sebep var mı? Şuan ideos x5 kullanıyorum. Hala :)
  • Telefonu modem olarak nasıl kullanıyoruz ? Telefonun internetini (gprs) kullanarak pc den internete girmek istiyorum.
  • Axialis kullanıcısına yanıt
    cihaz ideos x5den 1tık yukarıda tek eksigi x5 gibi custom rom yok var ama tam stabil degil bu sizin için orun olmazsa alabilirsiniz tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiseAndFall

Merhaba arkadaşlar bendede huawei vision var fakat telefonumun şarjı %30'ken şarja taktım ama sarj olmadı. telefona reset atayım dedim kapattım birdahada açılmadı 1 saate yakın şuan şarjda halen açılmıyor acaba neden oluyor bir fikriniz varmı? ayrıca telefonu alalı 1 hafta oldu.

amcama da aynisi oldu alali 8 gun oldu sinirden adam koydu kutusuna birsey yaptigi yok verdigi paraya yazik

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.