Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
Giriş
    62. gunde
    249 tl para ıadesı yapıldı

tamırde edemedıler yenı cıhazda tedarık edemedıler

30 lıra kardada ozel hatlarından zararım var
    220 aldım dıyebılırız :(
    kahrolsun kvk!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • McOrco kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Siz gene parayı alabilmişsiniz, ben daha keyiflerini bekliyorum. kvk ya para iadesini sorunca biz firmaya gerekli belgeleri gönderdik, onlar hesabınıza yatıracak diyolar. 1 - 1,5 ay içinde yatacaktı sözde 1 ay oldu zaten. Siz kiminle iletişime geçtiniz iade için. Bakırköy servisine gidiyorum, yaptıkları tek şey kayıt almak. Ne yetkili biri var ne de sorumluluk alıyorlar.
  • Huawei Turkiyeyi surekli taciz

Baska yolu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam telefon uzun süredir iade sürecinde ancak kimseden ses seda yok. Dediğiniz gibi Huawei Turkiyeye de mesaj attım cevap bile gelmedi. Siz iletişime geçtiğiniz yeri tam olarak belirtebilir misiniz?
  • huweitr twitter hesabında
    herkesin görebileceği şekilde yazmassanız yanıt almanız ımkansız
  • bu cihaz bugun elime gecti ve icinde bi ton sacma sapan silinmeyen program kayniyor kvk cnn gibi bilmem ne turlu sacmaliklar. en son kullandiginiz rom nedir. rom linki ve yukleyici programlarinin linklerini paylasirsaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orucbilal -- 26 Kasım 2014; 20:16:27 >
  • Benim Telefon kablosuz hatası veriyor. wifi bozuk, açılıyor diyor, sonra hata mesajı alıyorum. Bu sorundan dolayı servise gönderenler var mı?
  • Arkadaşlar yeni sayılır HUAWEİ U8850 VİSON ANDROİD 4.3.1 ÇIKMIŞ HİÇBİR ŞEKİLDE SIKINTI YAPMIYOR SIFIR KASMA BEN KULLANIYORUM MÜTHİŞ BİŞEY BENCE SİZDE DENEYİN İNTERNETTEN ARAŞTIRIN BULUN YAPIN .
     HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ

• melih06 M kullanıcısına yanıt
    bence android 4.3.1 yükle asla böyle bi sorun yok dene

internetten araştır android 4.3.1
  • Arkadaşlar eğer alttaki kapasitif tuşlarınız yanmıyosa sağ üstte bir sensör var o karanlıkta yanıyo yada elinizle üstünü kapatın göreceksiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfatih42

bence android 4.3.1 yükle asla böyle bi sorun yok dene

internetten araştır android 4.3.1

benim sorun donanımsal sanırım, blutooth da çalışmıyor, garantiyi bozacak yazılım da yükemek istemiyorum, hepsiburada.com dan almıştım, bu site aracılğıyla onarım talep ettim, ben kendim servise gönderirsem garantin bitmiş diyebilir yukarıda arkadaşların yazdığı gibi, garantim temmuzda sona eriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melih06 M kullanıcısına yanıt
    Bencede garantiye gönder hiç yazılımı nı bozma. Garanti kabul eder büyük ihtimalle
  • Selamlar arkadaşlar . Bu telefonun ekranı için koruyucu film nerden bulabilirm? Önceden aliexpressten alıyordum ama artık güvenilir satıcı kalmamış sanırım. Önerebileceğiniz bir site veya yer var mı istanbuldayım.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.