Şimdi Ara

Huawei Vision açılmıyor (KVK para iadesi yaptı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar acil yardım gerekiyor. Huwei vision telefonda miui v4 rom kullanıyorum.

Yeniden başlat dedim kapandı ve bir daha açılmıyor. Power tuşuyla açınca ekran açılmıyor telefon titreşime giriyor. Ses açma ve powera basınca titreşim duruyor.

Download moda da girmiyor. Aynı şekilde oluyor. Nasıl kurtarabilirim ?

Öncesinde yaptığımı da yazayım. Alakası var mı bilmiyorum ama

Yeni sd kart aldım. Telefonda biçimlendirme yapayım diye depolama bölümünde sd kartı sil dedim. Sonra yeniden başlattım.
    Telefonu usb ile bilgisayara bağlayınca görüyor. Ama çıkarılabilir disk tamamen boş (99.7 mb) gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 4 Nisan 2014; 23:28:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.

http://forum.donanimhaber.com/m_88808826/f_//tm.htm#88808826 burayı bi incelermisin kardeşim :)

Denedim olmadı. Artık telefon titremiyor. Ama bilgisayar görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_88808826/f_//tm.htm#88808826 burayı bi incelermisin kardeşim :)

Denedim olmadı. Artık telefon titremiyor. Ama bilgisayar görüyor.

Alıntıları Göster
    Şarja takınca logonun gelmesi için ne kadar bekledin ?

@Bursaspor.

• quote:

@Bursaspor.

10 sn kadar bekleyip logo gelmiyosa şarjı komple bitmiştir bi 30 dk kapalı şarj olsun sonra şarjdan çıkar ses kısma + power bas sutl3 ten rus romunu yükle düzelicektir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 5 Mart 2014; 16:50:32 >
  • quote:

quote:

@Bursaspor.

10 sn kadar bekleyip logo gelmiyosa şarjı komple bitmiştir bi 30 dk kapalı şarj olsun sonra şarjdan çıkar ses kısma + power bas sutl3 ten rus romunu yükle düzelicektir :)

Alıntıları Göster
    Şarjın bitmediğine eminim ama yine de 30 dakika şarja takayım.

Başka bir model için çözüm olarak dload dosyasını sd karta atın demişler ama bizimki için öyle bir dosya bulamadım.

• quote:

Başka bir model için çözüm olarak dload dosyasını sd karta atın demişler ama bizimki için öyle bir dosya bulamadım.

Telaş yapmadan dene aynısı banada oldu bu şekilde yaptım :) dload hakkında bilgim yok .
  • quote:

quote:

Telaş yapmadan dene aynısı banada oldu bu şekilde yaptım :) dload hakkında bilgim yok .

Alıntıları Göster
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 5 Mart 2014; 19:15:21 >
  • quote:

edit

Alıntıları Göster
    Olmuyor.

Telefon 1 saattir şarjda değişen bir şey yok.

Bu şekilde olmayınca sut L3 ile orijinal rom ( demeter'in paylaştığı ) yükledim yine olmadı. Garantiye yollayacam heralde
  • quote:

Olmuyor.

Bu şekilde olmayınca sut L3 ile orijinal rom ( demeter'in paylaştığı ) yükledim yine olmadı. Garantiye yollayacam heralde

Kardeşim son kez bi dene garantiyle uraşırsan en az 2 hafta

Telefon huawei logosunda kaldı demi

1. İgneyi al hafıza kartınn yanındaki delige dokundur 2 3 kere telefon kapansın bi 10 15 sn e elleme telefon nefes alsın :D

2.Telefonu şarja tak 10 sn huawei yazısının gelmesi o kadar önemli degil telefona elektrik gelmesi önemli

3.Cwm moda nasıl girilcegini biliosun ses kısma+power

4.Sutl 3 programı yüklüdür herhalde gir next le altta a device is conneted yazar sonra rus romunu seç nextle 2 dk bekle tamam emin ol olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 5 Mart 2014; 19:44:25 >

• quote:

quote:

Olmuyor.

Kardeşim son kez bi dene garantiyle uraşırsan en az 2 hafta

Telefon huawei logosunda kaldı demi

1. İgneyi al hafıza kartınn yanındaki delige dokundur 2 3 kere telefon kapansın bi 10 15 sn e elleme telefon nefes alsın :D

2.Telefonu şarja tak 10 sn huawei yazısının gelmesi o kadar önemli degil telefona elektrik gelmesi önemli

3.Cwm moda nasıl girilcegini biliosun ses kısma+power

4.Sutl 3 programı yüklüdür herhalde gir next le altta a device is conneted yazar sonra rus romunu seç nextle 2 dk bekle tamam emin ol olcak

Alıntıları Göster
    Kardeşim çok yardımcı oluyorsun sağol ama yanlış anlaşılma oldu heralde. Benim telefon logoda kalmadı. Ekran tamamen kapalı. Ama ne zaman bilgisayara bağlasam görüyor. Birde iğne değdirince reset yapıyor galiba

• quote:

Kardeşim çok yardımcı oluyorsun sağol ama yanlış anlaşılma oldu heralde. Benim telefon logoda kalmadı. Ekran tamamen kapalı. Ama ne zaman bilgisayara bağlasam görüyor. Birde iğne değdirince reset yapıyor galiba

Hıı yanlış anlaşılma oldu harbiden valla şimdi ne desem boş mecbur garantiye yolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=83703300

Dediklerini yapınca böyle oldu. Sanırım cihazı görmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 6 Mart 2014; 0:30:55 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=83703300

Dediklerini yapınca böyle oldu. Sanırım cihazı görmedi

Alıntıları Göster
    Tırnak işareti koymadan yazınca da cihaz bulunamadı diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 6 Mart 2014; 1:48:07 >

• quote:

Tırnak işareti koymadan yazınca da cihaz bulunamadı diyor.
    Başka bir yöntem var mıdır ?

Servise göndermeyi hiç istemiyorum ama olmazsa bugün göndereceğim. Akşama kadar biraz daha uğraşır sonra gönderirim.

Telefonu hepsiburada dan almıştım. Oraya mı göndereyim yoksa direk kvk'ya mı ?

Ekleme : Kvk servis müşteri hizmetlerini arıyorum. Bant kaydı çıkıyor. Bir muhattap bulamadım. Servise göndermeden önce arayıp haber vermek gerekmez mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 6 Mart 2014; 12:59:41 >
  • bataryayi cikarip kablo ile pcye bagla ve böyleyken rom yuklemeyi dene.
    dikkat et yuklemeyi yaparken kablo çıkmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: capslocksmith

bataryayi cikarip kablo ile pcye bagla ve böyleyken rom yuklemeyi dene.
    dikkat et yuklemeyi yaparken kablo çıkmasın
    Az önce telefonu kargoyla servise gönderdim. Yardımlarınız için teşekkurler. Servisteki aşamaları burdan yazarım.
  • quote:

Az önce telefonu kargoyla servise gönderdim. Yardımlarınız için teşekkurler. Servisteki aşamaları burdan yazarım.

Alıntıları Göster
    Kargo 3 saat önce kvk ya teslim edildi.

Bana nasıl bilgilendirme yapacaklar ? İmei numarası ile cihaz takibinden bir şey çıkmıyor.
  • quote:

Kargo 3 saat önce kvk ya teslim edildi.

Bana nasıl bilgilendirme yapacaklar ? İmei numarası ile cihaz takibinden bir şey çıkmıyor.

Teslimden 2-3 gün sonra sistemde görünmeye başlıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.