Şimdi Ara

Huawei U8850 açılmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar SUTL3 ile rus romuna dönerken bir hata verdi ondan sonra telefonu çıkarttım şimdi cwm moduna giremiiyorum tlefonda açılmıyor.şuan telefon kapalı ne yapmam gerek

• ya arkadaşlar lütfen cevap verim çok kötü durumdayım
  • Dostum burdakileri bi dene olmassa garantiye yolla ben benimkini farklı bi neden den yolladım garantiye paramı geri aldım 1 2 arkadaş daha aldı böyle parasınıhttp://forum.donanimhaber.com/m_88808826/tm.htm
  • Kardeşim eger telefonun huawei yazısına geldigi halde tel kapalıyken açınca cwm moda girmiyorsa malesef rom tam yüklenmemiş

Eger huawei açılışına geliyorsa linkte verdigim nb0 dosyasını Sult ile tele yüklemeyi dene

https://yadi.sk/d/54EFt9RoTQWSs
  • Bursaspor. kullanıcısına yanıt
    usta bunu denedim forumu full aradım ama yok olmuyo cmw ye giremiyorum
  • bunu telefon hangi durumdayken yüklim cmw ye giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: King1967

bunu telefon hangi durumdayken yüklim cmw ye giremiyorum

hiç ugraşma erkenden garantiye yolla 15-20 gün sonra paranı geri alırsın sonra 2.el bi huawei p1 al bak keyfine :)
    önerin için çok çok teşekkür ederim ne yapmam hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz telfonla gelen kutu belgeler aksesuarlar şarj usb her şey var.
  • quote:

önerin için çok çok teşekkür ederim ne yapmam hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz telfonla gelen kutu belgeler aksesuarlar şarj usb her şey var.

telefon sana ilk nasıl geldiyse öyle yollucan :) aksesuarları telefonun faturasını felan koy telefonun kutuya küçük bi kagıdada sorunu yaz telefonum açılmıyor felan yaz işte :D koy kutuya istanbul/kartal şubesine yolla imei not almayı unutma.
    peki ya adres var mı kargo ucreti var mı yada kendim teslim edebilirmiyim kartal bizim eve yakın bide yaşım 18 den küçük sorun olurmu
  • quote:

peki ya adres var mı kargo ucreti var mı yada kendim teslim edebilirmiyim kartal bizim eve yakın bide yaşım 18 den küçük sorun olurmu

he kartal da oturuyosan daha iyi götür kendin ben Bursadan yollamıştım mng kargoyla anlaşmaları varmış 2.5 lira mı 3.5 lira mı ne almılşlardı kargo için kvk nın sitesine gir ordan bi detaylı adrese bak götür kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 15 Haziran 2014; 14:37:22 >
    sağol valla cok yardımcı oldunuz ben kartala gıderım bı kac gunu sonuclarını buradan yazarım

mng ile
    şu adresi yolluyacam
    ;
    Orta Mah. Ankara Asfaltı E-5 Yanyol Kanat Sanayi Sitesi No:40 (Titanic Otel Yanı) 34880
    Soğanlık/İstanbul
    Tel: 11820 Teknoloji Destek Hattı
    Faks: 0 216 452 84 51

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King1967 -- 15 Haziran 2014; 15:17:11 >
  • Arkadaşlar paketi topaladım şimdi
    kutuda şunlar var
    3 tane yapışkan ımeı telefon modeli yazıyor
    kvk garanti belgesi
    u8850 kullanma klavuzu
    küçük bi sayfa ipuçları
    hepsiburada irsaliyeli fatura
    kulaklık usb kablo usb çıkkışlı adaptör
    telefon telefonun içinde telefonla gelen 4 gb hafıza kartı
    eksik bişey varmı yada yapmam gereken yarın boş olursam kartala gidecem olmassa mng kargoyla postalıcam önerisi olan varmı
  • Ne güzel bozmuşsun,;) yakında paranı alırsın.
  • quote:

Arkadaşlar paketi topaladım şimdi
    kutuda şunlar var
    3 tane yapışkan ımeı telefon modeli yazıyor
    kvk garanti belgesi
    u8850 kullanma klavuzu
    küçük bi sayfa ipuçları
    hepsiburada irsaliyeli fatura
    kulaklık usb kablo usb çıkkışlı adaptör
    telefon telefonun içinde telefonla gelen 4 gb hafıza kartı
    eksik bişey varmı yada yapmam gereken yarın boş olursam kartala gidecem olmassa mng kargoyla postalıcam önerisi olan varmı

imei not almayı unutma yeter .
    usta sana son bi sorum olacak kutunun içine sorunu yazdım mng kargoya gittim ne demem lazım bide yolluyacağım adresi verebilirmin posta işinden hiçç anlamam
  • quote:

usta sana son bi sorum olacak kutunun içine sorunu yazdım mng kargoya gittim ne demem lazım bide yolluyacağım adresi verebilirmin posta işinden hiçç anlamam

sen sadece telefonu kvk kartal şubesine yollucam de yeter
    mng ye gittim kvk kartal dedim herşeyi kendi ayarladı para da almadı siteden takip edecem artık
  • quote:

mng ye gittim kvk kartal dedim herşeyi kendi ayarladı para da almadı siteden takip edecem artık

öyle zaten 2-3 hafta sonra sonucunu alırsın :)
    nasıl takip edebilirimhttps://cihaztakip.kvkteknikservis.com/ var ama ne doldurcağımı anlamadım sadece ımeı biliyom
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.