Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.066
Cevap
50
Favori
262.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende aranıza katıldım. yalnız cihazı acilen root lamamız lazım eski tabletim var içinde titanyum backuplarım var cihaza aktaramıyorum. Root olmadığından cihazı root lamayı başaran varsa yazsın buraya şimdiden teşekkürler bilgiler için.
  • Alir almaz kapatmistim ben ekran sesini vs. Baska bir sey yapmadiniz degil mi denerken?
  • @ONALTIKIRKALTI
    Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Ben dahil, tüm kullanıcıların ve potansiyel kullanıcıların bu tarz yazılara ihtiyaçları oluyor. Kendimce bir inceleme yazısı yaptım ama farklı kişilerden, farklı bakış açılarından gelecek yorumlar her zaman konunun yararınadır. Tableti kullanıp, tecrübe eden diğer arkadaşlardan da cihaz hakkında artılı-eksili, olumlu-olumsuz yorumlarını bekliyoruz..

@_yusufaydin_ , @fotomorfoz , @renovatio_85
    Arkadaşlar, şu anda kulaklık çıkış sesini deniyorum. Elimin altındaki Philips 'in SHE7000 model kulakiçi kulaklığı ile bir süredir farklı parçalarda kendimce test ediyorum. Şunu söyleyebilirim ki, ben en ufak her hangi bir sıkıntı hissetmedim. Ses gayet düzgün geliyor kulağıma. Bu arada müzik uygulaması konusunda bir tavsiyede bulunmak isterim. Forumdaki ana konuların çoğunda da önerilen ve diğer müzik uygulamalarına fark atan PowerAmp adlı uygulamayı denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Bu uygulamayı hangi cihazda denediysem harika sonuçlar aldım, ben çok memnunum. Bu uygulama ile tanıştığımdan beri android cihazlarında müziği poweramp'li ve poweramp'siz olarak ayrım yapıyorum. Yalnız uygulama google play'de ücretsiz indiriliyor olmasına rağmen 7 gün deneme süresi ile kısıtlı, onun devamında kullanabilmeniz için 4-5 dolar değerindeki poweramp unlock adlı uygulamayı kurmanız gerekir.

@dartanyus
    MHL kablo ile HDMI bağlantısını deneyip, tecübesini burada paylaşan kimse olmadı henüz.

@renovatio_85
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanmanız dileğiyle.

@ValarMorghulis , @renovatio_85 , @ONALTIKIRKALTI
    Hat üzerinden, kulaklıklı/kulaklıksız sesli görüşmeler esnasında ekran kapanması durumunda sesin kesilmesi gibi bir sorun olmuyor bende. @renovatio_85 arkadaşın dediği ayardan olabilir. Zira ben tableti aldığım ilk günden beri gerek duymadığım tüm dokunmatik tuş sesleri, klik sesleri, titreşimler vb. herşeyi, diğer cihazlarımda olduğu gibi kapalı konumda kullanıyorum.

@enginozen
    Tabletin rootlanması ve custom rom'ları ile ilgilenen bir arkadaşımız bulunuyor. Bu konuda olumlu/olumsuz bir gelişme olduğu an, gerekli bilgileri ilk sayfaya da ekleyeceğim. Konu içinde aramaktansa, oradan kolayca ulaşbileceksiniz.

• herturlu ses ve titresim kapali bende de. Handsfree de sikinti yok. B.tooth ile de deneyecegim. Sehir disinda oldugumdan farkli kombinasyon kulakliklarla deneyemedim. Belki yine samsung kulakliklarla alakali bir derttir pazartesi deneyecegim artik tesekkurler.

Ekleme. Handsfreede de oluyor neyse bakacagiz artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 4 Ağustos 2013; 12:41:51 >
  • Arkadaşlar KVK tablette ölü piksel çıkması durumunda ne gibi bir politikası var.

Tablette ölü piksel farkettim 1 tane, kvk bu pikseli sorun olarak sayar mı?

Alalı 1 hafta olmadı.
  • Kontratsiz satis yok diyen magazalari turksele şikayet ettim. Turksel aradi: magazalari aramislar, bana kutu kutu tablet gösteren yetkililer elimizde cihaz yok o yüzden satis yapmadik demişler
    Cihaz varsa satmak zorundalar dedi Müşteri temsilcisi.
    Telefonda detayli şikayet formu oluşturdu mağazalar hakkında. Bakalim ne olacak
  • Kullananlar olarak aranıza katıldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Kullananlar olarak aranıza katıldım :)

Hoş geldiniz diyelim :)
  • Hangi turkcell magzasinda oldugu arastirilabiliyormu?

Yani Bursa gibi buyuk bir sehirde kimbilir kac magzasi yetkili saticisi var eee tek tek hepsini gezeyimmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell sitesine girip oradan bayileri bulun telefon edip sorun, ben öyle ysptım. Ama telefonda kontratsız satıyor musunuz, 12 taksite ne kadar oluyor vs. Sorun, öyle gidin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

Arkadaşlar KVK tablette ölü piksel çıkması durumunda ne gibi bir politikası var.

Alalı 1 hafta olmadı.

Fikri olan.yok mu?

• quote:

quote:

Arkadaşlar KVK tablette ölü piksel çıkması durumunda ne gibi bir politikası var.

Alalı 1 hafta olmadı.

Fikri olan.yok mu?

Maalesef. Daha önce ölü pixellerle hiç işim olmamıştı, bu konuda bilgim bulunmuyor. En doğrusu, en yakın KVK teknik servisine giderek ya da telefondan bilgi alarak öğrenmek olacaktır.

Bu arada, 1-2 ay önce, "ölü piksel" garanti değişim şartları ile ilgili çıkan haberler mevcuttu. Şimdi aklıma geldi. Araştırmanızı tavsiye ederim.

• İsterlerse musteri memnuniyeti icin yaparlar. isterlersede yokus yaparlar maddelere kanunlara dayanarak. Biraz insiyatif var tabiki sma ilk ayindaysa cihaz bence degisim yapmalari gerekir

• arkadaşlar tablet muazzam. fakat 3g ile görüntülü görüşme yapabiliyor muyuz acaba? yapabiliyorsak nasıl yapıldığını anlatırsanız duacı olurum.
  • arkadaşlar bişey dikkatimi çekti cihazı telefon özelliği katan uygulamayı yüklediğimizde ekranda telefon ve sesli çeviri ikonları çıkıyor fakat bu ikonlar saece tablet dikey konumdayken çıkıyor tableti yan konuma getirdiğimizd bi vidgetler kayboluyor sizdede bu şekilde mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

arkadaşlar bişey dikkatimi çekti cihazı telefon özelliği katan uygulamayı yüklediğimizde ekranda telefon ve sesli çeviri ikonları çıkıyor fakat bu ikonlar saece tablet dikey konumdayken çıkıyor tableti yan konuma getirdiğimizd bi vidgetler kayboluyor sizdede bu şekilde mi ?

Bende böyle bir durum söz konusu değil, SS'ler;

dikey:
     HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ]

yatay:

• benim tabletin menüsü ve ana sayfası böyle değil.nasıl yaptınız böyle?birde 3g ile görüntülü arama denediniz mi?
  • evet hocam benimde degil hangi temaayi kulkaniyorsunuz siz ayrica tablette sadece pencereleri gorebiliyorum yani ana ekrana giremiyorum cok garip surumlerimiz mi farkli acaba

• ozellikle dördüncü uygulamalar widgetler olan resimdeki olay bende yok bulamadim giremedim ekranda sadece gecis pencereleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotomorfoz -- 5 Ağustos 2013; 1:08:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_doktor

arkadaşlar tablet muazzam. fakat 3g ile görüntülü görüşme yapabiliyor muyuz acaba? yapabiliyorsak nasıl yapıldığını anlatırsanız duacı olurum.

Google hangout programı ile her türlü internet bağlantısıyla görüntülü görüşme yapılıyor bizzat denedim, sesli görüşme ve mesaj için viber prg.mını da tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.