Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.066
Cevap
50
Favori
262.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu ve inceleme için teşekkürler.Yerimizi alalım...
  • Bu cihazı aldım. Telefonum aktif. Çok beğendim.
    Klavye, mouse ve flash bellek bağlamak mümkünmü.
    Android 4.2 veya ileride Android 5 yükleyebilecekmiyiz ?
  • şu cihazı eline alıp adam gibi inceleme yapıp youtube atacak arkadaş yokmu yahu
  • Arkadaşlar bu tabletin 64 GB sd kart desteği var mı ?
  • Fiyat-performans dorukta, hele netten 50tl kupon indirimi kullanılabilmişse :)
  • konuyu başlatan arkadaşa teşekkürler,

yerimizi alalım..
  • keşke nette satılsa da şu gvt timlere muhtaç kalmasak
  • @yetki

İncelememde bundan bahsettim. Tablet OTG desteği sunuyor. Kablosuz mouse ve usb flash belleğimi bağladım, sorunsuz çalıştılar.
    Güncelleme alacak mı, bu konuda hiç bir bilgi sızmadı. Benim de her hangi bir tahminim bulunmuyor, ancak yazımda da belirttiğim gibi, stabilite açısından cihaz güncelleme almasa da olur. Gayet eli ayağı düzgün çalışıyor.
    Özellikler arasında da yer aldığı gibi, tablet 32GB'a kadar hafıza kartı desteği sunuyor.

@rbcntechnic

Elimden geldiğince detaylı incelemeye çalıştım. Videolu inceleme olsa tabi ki daha da pekişir bu iş, ancak bu aşamada ona vakit ayıramayacağım. Zaten inceleme yazısına epey zaman harcadım. Videolu inceleme daha ciddi ve tecrübe gerektiren bir alan. Koy kamerayı, başlat çekimi şeklinde yapmayı istemiyorum, ilgi çekmez. Belki DH editörleri tarafından videolu inceleme gelir. Şimdilik komple videolu inceleme yerine, gerek gördüğüm konular ile ilgili kısa kısa videolar çekip paylaşmaya çalışıyorum.

@_yusufaydin_
    Teşekkürler.

@geveze_free
    Teşekkürler.

• Buna uygun çoklu OTG kabloyu nereden alabiliriz ?
  • arkadaşlar ilerde günecelleme alıp almıyacağı konusunda fikri yada bilgisi olan var mı?
  • Bende bu cihazdan aldım.
    Fiyat/Performans ürünü olduğunu düşünüyorum.
    Tek eksisi ahize hoparlörünün arkada olması bence.
  • istanbulda yada antalyada 329 dan satacak yer varmı arkadaşlar 369 TL istiyorlar
  • arkadaşlar uygun stand lı kılıf bulan yadaönerisi olan varmı?
  • Real reacing 3 için yeterli demişsiniz arkadaşlar. Peki aletin gpu su çoğu oyunu kaldırabilecek durumda mı mesela hangi oyunlarda sıkıntı olabilir,

Oyun meraklıları için alınaması tavsiye edilir mi? (Bütçe den dolayı bunu soruyorum, tutup kaç yüz tl lik cihazları önermeyin)

Led tv hdmi için bir çözüm getirilebildi mi?

Burada ki tim de tablet var. Yukarıdaki soruların tatminkar cevabını bulursam almayı düşünüyorum.
  • Denenmesini istediğiniz oyunları yazın, ilk fırsatta denemeye çalışır sonucunu burada paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 31 Temmuz 2013; 16:12:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

arkadaşlar uygun stand lı kılıf bulan yadaönerisi olan varmı?

bende bakıyorum.
  • arkadaşlar benim tabletin pili çok ısınıyor böyle bişeyle karşılaşan varmı? arka metal kısım neredeyse el yakacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotomorfoz -- 31 Temmuz 2013; 20:19:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

arkadaşlar benim tabletin pili çok ısınıyor böyle bişeyle karşılaşan varmı? arka metal kısım neredeyse el yakacak.

Yoğun işlemlerde normalde her cihaz ısınır. Ancak huawei bir gıdım fazla ısınıyor olarak nitelenebilir. Belki de arka kısmının metal olması, sıcaklık hissiyatını arttırıyordur. Plastik olsa bu denli hissedilmeyebilirdi diye düşünüyorum. Masaüstü bilgisayar, taşınabilir bilgisayar, tv, akıllı telefon, tablet, uydu cihazı vs vs vs çalışan her parça her alet ısı yayar. Ben bu durumu normal karşılıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.