Şimdi Ara

HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
6
Favori
13.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İllegal yapılamaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • erkutamca kullanıcısına yanıt
    Emui 9 da şarjı daha uzun gitmez mi

• darkex D kullanıcısına yanıt
    %20 civarı daha iyi gidiyor p40 Pro da

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    Nası kurabilirim

• Selamın aleyküm yakınlar da telefon almak istiyorum ama bir o kadar da öyle telefon a değer veren birisi değilim Xiaomi vs bakıyordum maks su an mı piyasa da 10/12 veririm bir telefon a . P40 pro bakıyordum ama mate 40 pro biraz daha üstün gördüğüm kadarıyla yorumları okudum kullanan kardeşlerim yasa abilerim düşünceleriniz nelerdir bu telefonla ilgili ? Şu anda temiz bir mate 40 pro ne eder nasıldır şarj konusu nedir note 8 pro kullanıyorum şu anda anlayın ne kadar telefon a önem vermediğimi . Almışken adam gibi düzgün bir telefon alayım istiyorum. Bu arada miller Huawei ile dalga geçerken g7 ve g8 ilk çıktığında alıp kullanıp baya baya baya memnun kalmış birisiyim. Değerli yorumlarınız için şimdiden coooook teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carterjr kullanıcısına yanıt
    7 8 saat açık ekran süresi alıyorum mate 40 pro da

• carterjr kullanıcısına yanıt

Mate 40 pro veya p40 pro arasında pek bir fark yok. Ufak bir işlemci farkı mate 40 pro önde, ekran bir tık daha büyük. Arka kameralar çok ufak farklılıklar ile aynı, ön kamera p40 pro bariz daha iyi. Batarya süreleri her ikisininde aynı. Ortalama kullanıma göre 7-10 saat arası ekran süresi alırsın.

Ben p40 pro plus kullanıyorum, tekrar satın alacak olsam mate 40 pro satın alırdım ikisi arasında kalsaydım, tamamen tasarımdan dolayı olurdu bu tercihim. Kamera çıkıntısının ortada olması daha hoş duruyor bana göre.

Bunlardan önce bildirim veya uygulama sorunlarını bilerek bu tercihi yapmalısın ama, bunu göz ardı etme

• The dark side of the Wall kullanıcısına yanıt
    Öncelikle mesajımı dikkate alarak bilgi verdiğin için çok teşekkür ederim. Benim içim öyle ahım şahım şeylere gerek yok wp Instagram , oyunlardan da wild rift olsun yeter . Telefonu alıp Pentagon'u hackkemeyecem yani hocam öyle telefon manyağı değilimdir 🙂😂

• Hangisini seçmem daha iyi olur?? HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• Cevap?

• Of of herkes gitmiş

çözünürlük altında ne amaçla o çözünürlüğü seçebileceğin yazıyor, bunu okumadan insanlara sormanın mantığı nedir

• The dark side of the Wall kullanıcısına yanıt
    Kullanıp deneyimleyenler için sordum

• Güvenlik güncellemesi geldi HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

Bana hala gelmedi Nisan güncellemesi

• Bizim telefonlara Emui 13 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı

• bu telefonun sayfası ölmüş abi kimse bir şey yazmıyor antika mı bu telefon

• güncelleme geldi

• telefonu kullananl arkadaşlar ekran sürelerinizi atar mısınız edit:8 saat ve üstü alıyorum HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• Merhabalar,

Bende P40 Pro ve Mate 40 Pro aldım, kardeşimle kendime. Zaten Huawei amiral gemilerini çok severim önceden P30 Pro kullandım, bunlarda çok iyi fakat bi iki yaşadığım problem var.

P30 Pro da gece %100 bırakırdım sabah %100 alırdım telefonu, şimdi gece %100 bırakıyorum sabah %92-96 arası oluyor. Batarya seviyeleri %88 ve %95 di fakat hard reset attıktan sonra inceleniyor diyor, % olarak bir türlü yazmıyor.

Aslında çokta önemli değil ama birde oynadığım birkaç oyun var. Google play games de hesabım kayıtlı kaldı. Mate 40 Pro'da oyunu kurunca 0 dan başlatıyor. Bunun çözümü var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.