Şimdi Ara

HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
6
Favori
13.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kullanıyorum gspace vs bir sorun yok. Banka uygulamam appgalery de vardı zaten. Google play dede letgo vs yükledim bir problem yok
  • Yeniden döndüm Mate 40 Pro ya, 1 ay oldu, devam ediyoruz :)) Sürekli geliyor P40 serisi ve Mate 40 Pro ama hep satıyordum, bu sefer Fransadan alınan bir cihaz denk geldi kullanıyorum.
  • Elinde Mate 40 Pro için Kılıf olan arkadaşlar var mı acaba?
  • Kullandıgım Mate 40 Pro'da bir sıkıntı yaşıyorum.Yaklaşık 6 ay önce yurt dışından Mate 40 Pro aldım. Malum ülke şartlarından telefona el bebek gül bebek bakıyorum. Ne bir kere düşürdüm ne de kılıfsız kullandım. Geçenlerde telefonun alt kısmındaki siyah şeritlerin yanında bir beyazlık gördüm bu hatta kılıfa da bulasmış. Dedim heralde pislik filan doldu kılıfa. Temizledikten sonra bir süre sonra daha oldu ve yakından bakınca anladım ki o köşelerden atıyor. Atmasını anladım fakat kılıfa bulaşması böyle pil akıntısı gibi tuhaf bir şey var onu anlayamadım. Sizin görüşleriniz nedir.

HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• OneTreeHill kullanıcısına yanıt

4. 5. Mate 40 Pro cihazı kullanıyorum ilk defa böyle bir şey görüyorum, Kılıfa nasıl bulaşır, enteresan gerçekten.

• erkutamca kullanıcısına yanıt

Sorunu araştırdım ve birebir ayni olayi yaşayan başka kişiler var. Gözüm gibi baktığım, bir kere bile düşürmediğim cihaza yazik oldu. Yurt dışı ürün bir şey talep etme sansim da yok. Şikayetvar da bile iki üç kişi yazmış. Ama anlamadığım dış kasayla ilgili kozmetik sorun mu bu olay yoksa pil mi eriyor. Kozmetik boya atması gibi değil çünkü.

HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
    HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübüwww.sikayetvar.com
    Huawei Mate 40 Pro Erimesi
    https://www.sikayetvar.com/huawei/huawei-mate-40-pro-erimesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 16 Aralık 2021; 2:7:24 >
  • Mate 40 pro, tacsiz kral. Gercekten hersey cok guzel olabilirdi.

Bu telefonu elime aldigimda yasattigi hissiyat gercekten premium duzeyinde. Esimde 12 pro max var, o normal telefon gibi bu ise adeta elime aldigimda beni heycanlandiriyor. Belki de ben abartiyorum ama ilk puani burdan kazaniyor benden.

Hizi, kamerasi vs. efsane. Donanimsal olarak bu telefonun ustunde bir telefon yok, net. Hatta 2-3 yila kadar da olmaz. Ama o yazilim tarafi ahhh ah.

Yazilimda teoride hersey mumkun, whatsapp yukle kullan, keza instagram, facebook vs. Ama pratikte isler degismeye basliyor, whatsappdan kaydettigin kisiler gorunmuyor, dolap uygulamasinda bildirim gelmiyor, yukarda yorumlardaki gibi NFC sikinti, Uber garip calisiyor vs. vs.

Ama ugrasirsaniz illaki bir cozum buluyorsunuz. Bi sekilde oluyor da musteri o kadar parayi zaten ugrasmamak icin veriyor.

Son olarak yukarda okudugum erime olayina da sasirdim. Simdi ben de kontrol ettim, benimkinde bisey yok, ama hizli sarjda cok isindigina sahit oldum. Kozmetikten ziyade batarya erimesi olabilir evet. Bundan sonra yavas sarj etmeye karar verdim. Sorun yok o kadar sorununa katlandik buna mi katlanmayacaz, varsin yavas sarj edeyim.

Haliyle bu sebeplerden dolayi Kralimiz tacsiz kaliyor. Bana sorarsaniz ben kullanmaya devam edecem, su an islerimi goruyor ve zevkle kullaniyorum diyebilirim. Farkli bir havasi var ben sviyorum, ama belki sizler sevmeyebilirsiniz.

Iyi Gunler.

• Emui 12 ne zaman gelecek bizim cihazlara bilgisi olan var mı arkadaşlar
  • Emui degilde harmony os dun avrupa mate 40 pro cihazlara dagitilmis. Bence o daha onemli bir gelisme.

• Daha önce kullanmıştım yine aklıma girdi hala alınırmi bu cihaz sizce
  • altunkeser kullanıcısına yanıt
    Bazı bildirim sorunları dışında mükemmel cihaz.
    1 yıldır kullanıyorum
  • Beyler birşeyi çözemedim mate 40 PRO neden P50 PRO dan daha pahalı
  • Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    5G den sanıyorum
  • safirem S kullanıcısına yanıt

Sanmam ama bilmiyorum enteresan

• rozenkrone R kullanıcısına yanıt
    Harmony OS mu dağıtıldı yoksa EMUI12 mi hocam?
  • Bu arada P40 pro plus 8/512 cihazım ile takaslık mate 40 pro arıyorum.
    İlgilenenler pm atarsa sevinirim.
  • Arkadaşlar herkese merhaba,

Huawei mate 40 pro ile geçen 1 yıllık deneyimimi paylaşmak istiyorum.

2008-2021 arasında 13 yıl iPhone kullanımından sonra geçen yıl haziranda Huawei mate 40 pro aldım.
    Deneyim bu model üzerinden olacak çünkü diğer Android telefonları kullanmadım.
    Öncelikle Gms olmaması bazen can sıkıyor. Appgalery'de olmayan programlar petal search ile apkpure veya gspace ile yuklense de bazı uygulamalarda bildirim gelmeme sorunu olabiliyor. Örneğin Yahoo mail uygulamasına push mail gelmiyor.
    WhatsApp Facebook, Instagram ve banka uygulamalarında bildirim konusunda hiç ama hiç sıkıntı yaşamadım.
    NFC ile ödeme konusunda hiç problem yaşamadım.
    Telefon bazı modeller gibi kavisli bir ekrana sahip. Farklı saticilardan 3 kez ekran koruyucu aldım ama hiçbiri ekranı tam kapatmadı. Son olarak aliexpresen kelebek ekran koruyucu aldım. 360 derece şeffaf kaplama yaptım ve memnunum.
    Yazılım konusunda donma kasma veya kapanma gibi hiçbir problem yaşamadım.
    66 watt hızlı şarj olması ve pil ömrü mükemmel.
    Kamera Leica imzalı ve mükemmel ötesi.
    Kızıl ötesi ile birçok cihazi kumanda edebilmek, el hareketleri ile ekranı yönetebilmek havalı.
    Artı ve eksileri ile iPhone sonrası memnun musun derseniz evet genel anlamda memnunum..
    Telefon çok hızlı ve çok şık. Başta da dediğim gibi en büyük problem 3. Parti uygulamadaki bildirim sorunu. Onun dışında benim bir problemim olmadı.
    Selamlar,

• 6 ay garantili kondisyonu çok temiz cihaza en fazla kaç lira verilir arkadaşlar? Beni korkutan whatsapp, gmail ve banka uygulama bildirimleri.

• Aldım cihazı ama grup ölmüş. Herkes sattı cihazını sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.