Şimdi Ara

HTC Sensation 'En güçlüsünü isteyenlere' video inceleme (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
2
Favori
234.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • /00 mb hafıza ne demek ya ben gameloft oyunlarını nasıl oynucam ? Çok saçma bi cihaz olmuş tipi daha güzel olsada s2 bin basar özelliklerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

/00 mb hafıza ne demek ya ben gameloft oyunlarını nasıl oynucam ? Çok saçma bi cihaz olmuş tipi daha güzel olsada s2 bin basar özelliklerde.

bu kadar saçma bi mesaj görmedim şu forumda
    bence siz daha saçma olmuşsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

/00 mb hafıza ne demek ya ben gameloft oyunlarını nasıl oynucam ? Çok saçma bi cihaz olmuş tipi daha güzel olsada s2 bin basar özelliklerde.

700 olacak en başta ki.
  • quote:

quote:

quote:

700 olacak en başta ki.

evet daha fazla olabilirdi ama, zaten harici kart veriyorlar. o da yetiyor adama.
    uygulamaları zaten karta yüklüyorsunuz. bunun dahili hafızayla ne alakası var?

bence 10 tane büyük gameloft oyunu var.5-6 gb yer kaplıyor. ben nasıl oynuyorum?

ayrıca gs2 takoz gibi bi alet. . o bahsettiğiniz bin basma olayını sensation gs'ye yapabilir eminim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

700 olacak en başta ki.

evet daha fazla olabilirdi ama, zaten harici kart veriyorlar. o da yetiyor adama.

bence 10 tane büyük gameloft oyunu var.5-6 gb yer kaplıyor. ben nasıl oynuyorum?

ayrıca gs2 takoz gibi bi alet. . o bahsettiğiniz bin basma olayını sensation gs'ye yapabilir eminim.

Takas dediğiniz alet çok daha iyi performans sergiliyor sensation dan. Benim 8 gb hafıza kartım var ne oyun oynayabilirim ne film izlyebilirim şimdi bn bu telefonu aldım diye 100 liradan fazla verip 32 lik bi kart almam gerekiyor sizce mantıklı mı. S2 de 16 gb dahili var hemen hemen toplamda 20 gb hafızanız var demek bu da bir çok kişiye yeter kanaatindeyim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

700 olacak en başta ki.

Takas dediğiniz alet çok daha iyi performans sergiliyor sensation dan. Benim 8 gb hafıza kartım var ne oyun oynayabilirim ne film izlyebilirim şimdi bn bu telefonu aldım diye 100 liradan fazla verip 32 lik bi kart almam gerekiyor sizce mantıklı mı. S2 de 16 gb dahili var hemen hemen toplamda 20 gb hafızanız var demek bu da bir çok kişiye yeter kanaatindeyim.

sense arayüzüne değişmem.
    tasarım kaltiesine değişmem.

• İphone 4 le 4s in kasası aynı olunca çoğu kişiden duyduğum laf şu ; "kasası aynıysa değiştirmeye gerek yok" çünkü öyle bir toplum olmuşuzki insanlar kendi bilgi ve görüşleriyle değilde masaya çıkartıp koyduğu iphonuyla arabasının anahtarıyla karşısındakine üstünlük kurmaya çalışıyor... Telefon seçim konusuna gelince kimi oyun oynamayı ön plana koyar kimi film ve müzik dinlemeyi kimi nette sörf yapmayı kimide işle ilgili şeylere kolaylıkla ulaşmayı. 3 aşağı 5 yukarı herkes telefonu aldıktan belli bir müddet sonra hevesini aldıp Alo diyip mesaj atıp işine yarayan özellik dışında fazla birşeyi kurcalamıyor. Yazım geneldir gereksiz polemikler olmassa sevinirim.
  • merhabalar
    4 gün önce htc sensation aldım gayet güzel bir cihaz ancak yarım saat önce cihazı pcye usb aracılığı ile bağladım bir kaç şarkı attıktan sonra çıkarttım ve internet bağlantısı gitti internete wifi aracılığı ile bağlanıyordum ama şu an bağlanamıorum web sayfası yok diye bir uyarı veriyor lütfen yardımcı olurmusunuz cevabınızı bekliyorum yoksa kafayı yicem galiba :S
  • http://yan-er.com/
    HTC P800 (P3300) 2.8Inch Tam Dokunmatik Ekran, bu nedenle şaşırtıcı!
  • Gerçekten süper bir model samsung nokia gibi klişe modellerden farklı olmak isteyenler ve 1500 tl verebilecekler için :)
  • Bn Kullanıyorum ve çok memlunum fiyatını merak ediyosanız 1.500 tl yi gözden çıkarmanız lazım
  • Sizce Samsung GALAXY SII mi yoksa HTC mi?Şimdiden teşekkürler........
  • şarzı bir gün bile gitmiyor ona önem verilseydi keşke
  • Arkadaşlar,

Fransadayım iPhone 4S 64GB alacaktım ama garantisi TR'de geçerli değilmiş. Bir de ufak tefek sorunlar çıkabiliyormuş.

Şimdi bu sebepten HTC Sensation XL almayı düşünüyorum.

Yurtdışından SimFree alacağım ve pasaporta işleteceğim bu cihazı aldıktan sonra,

1.) Herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
    2.) Garanti'de herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
    3.) Satarken bir sorun olur mu?

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo1903

Ben almanızı tavsiye etmem, onun yerine IPhone 4S alıp Türkiyede iyi bir fiyatla satabilirsiniz, e tabi elinizde nakit olduğu sürece Türkiyeden Sensation, Galaxy S II gibi cihazlar alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

quote:

Ben almanızı tavsiye etmem, onun yerine IPhone 4S alıp Türkiyede iyi bir fiyatla satabilirsiniz, e tabi elinizde nakit olduğu sürece Türkiyeden Sensation, Galaxy S II gibi cihazlar alabilirsiniz.

Birden fazla da alabilecek durumdayım aslında, 3 arkadaşız 3 adet almayı düşünüyorum ama 4S in garantisi olmaması satışta zorlanabileceğimi düşündürdü, sıfır 4S 64 GB'ı TR de kaça satabilirim ve ne kadar sürede satabilirim?

Teşekkürler

• quote:

Birden fazla da alabilecek durumdayım aslında, 3 arkadaşız 3 adet almayı düşünüyorum ama 4S in garantisi olmaması satışta zorlanabileceğimi düşündürdü, sıfır 4S 64 GB'ı TR de kaça satabilirim ve ne kadar sürede satabilirim?

Teşekkürler

Alttaki bölümü incelerseniz bir çok ilan var, bunları referans alarak bir fiyat belirleyebilirsiniz, görüldüğü üzere gerçekten iyi fiyattan satılıyorlar.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_528/tt.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 21 Şubat 2012; 3:27:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

quote:

Teşekkürler

Alttaki bölümü incelerseniz bir çok ilan var, bunları referans alarak bir fiyat belirleyebilirsiniz, görüldüğü üzere gerçekten iyi fiyattan satılıyorlar.

Link verebilirmisin.

Cehaletime ver, forumda yeniyim.

Aradım, taradım bulamadım :)

Teşekkürler

• quote:

Cehaletime ver, forumda yeniyim.

Aradım, taradım bulamadım :)

Teşekkürler

Benim hatam, link eklemeyi unutmuşum.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_528/tt.htm
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.