Şimdi Ara

HTC One X için Android 4.1.1 güncellemesi Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki kullanıcılara ulaşmaya başladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
3
Favori
5.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cicixx kardeşim peki bu bataryayı nasıl değiştittircez ve ya değiştirecez :)
  • Tmob101 halen güncelleme gelmedi, gelse iyiydi.
  • dün htc ye jb 4.1.1 için attığım mesaja cevap aşagıda fazla umutlanmaya gerek yok

Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti saglamak ,her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Sorunuz ile ilgili ,4.1.1 guncellemesi henuz dagitimi durdurulmustur,tekrar yazilimi yapilmaktadir.Dagitimi yapilacak belirli bir tarih bulunmamaktadir.

Musteri hizmetleri Numaralarimiz :
    + 90-212-7055698; Ücretli, Hem sabit hatlardan hemde, Mobil telefonlardan aranabilir.
    00800-142-051-118; Ücretsiz, sadece sabit telefonlardan aranabilir (Telefon sağlayıcınızdan ücretsiz numara aranabilirliğinizi kontrol edin)

İlginiz için teşekkür ederiz.
  • aradaslar htc ile bugunku konusmam
    Merhaba Efendim nasil yardimci olabilrim?

ege cetin: iyi calismalar htc one x jelly bean ne zaman gelicek artk cok beklettiniz

Hasan: Ege Bey jelly bean guncellemesi Turkiyede yarindan itibaren One X cihazlarina dagitilmaya baslanacaktir

Hadi allahim insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSouLja

aradaslar htc ile bugunku konusmam
    Merhaba Efendim nasil yardimci olabilrim?

ege cetin: iyi calismalar htc one x jelly bean ne zaman gelicek artk cok beklettiniz

Hasan: Ege Bey jelly bean guncellemesi Turkiyede yarindan itibaren One X cihazlarina dagitilmaya baslanacaktir

Hadi allahim insallah

Sen ciddimisin
  • Hanginizin dediği daha yakın arkadaşlar ona göre rom olayına girmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar,

HTC ile bugünkü görüşmemde aynı mesaj verildi. Yarından itibaren İmei numaralarına göre güncelleme yapılacakmış. İnşaallah herşey bu temrin doğrultusunda gelişir ve hepimizin beklediği güncellemeyle birlikte mutlu sona ulaşılır :)
  • O zaman hiç.rom falan gerek yok arkadaşlar.maksimum bir hafta daha anca bekleriz. Bu arada bu guncellemeyi yukleyince. Kurduğunuz oyunlar programlar falan siliniyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be dünden bugune kararları değişti
  • samsunga gelcek ıns beklıyoruz hala...
  • moonstar1989: Yanlız benim cihazım cid_203 fransa modeli ?
    Faruk: Yarindan itibaren Avrupaya ve Turkiyeye Jelly Beans guncellemesi dagitimi baslayacaktir.
    moonstar1989: Gece onikiden itibaren mi yoksa saati belli mi faruk bey ?
    Faruk: Efedim bizi her hangi bir saat vermediler guncelleme dagitimi 1ve 2 hafta surebilir.

Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme arkadaşlar bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonstar1989 -- 4 Aralık 2012; 19:09:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esiretti

cicixx kardeşim peki bu bataryayı nasıl değiştittircez ve ya değiştirecez :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1981909
  • mutlu son m_27 jelly bean geldi bekleyenlere duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: wide1905

mutlu son m_27 jelly bean geldi bekleyenlere duyurulur

HTC One X için Android 4.1.1 güncellemesi Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki kullanıcılara ulaşmaya başladı
  • m27 şimdi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

m27 şimdi geldi

+ 1905 :D
  • M27 geldi beylerrrr

• hayırlı olsun arkadaşlar bende aldım yüklüyorum m27
  • cid 016 bana gelmedi yine :D yada güncelleme kısmından bir ayarmı yapacaz
  • CID_032 güncelleme geldi arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.