Şimdi Ara

HTC One X için Android 4.1.1 güncellemesi Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki kullanıcılara ulaşmaya başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
3
Favori
5.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esiretti

kırsak mı ne yapsak

cid m27 hala ses yok :)

telefonu kırabilirsin güncelleme gelmeyecekmiş aradım htcye sordum
  • quote:

kırsak mı ne yapsak

kır gitsin hocam m27 lere gelmeyecekmiş güncelleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

kırsak mı ne yapsak

telefonu kırabilirsin güncelleme gelmeyecekmiş aradım htcye sordum

Nasıl gelmeyecek miş ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.1.1 i güncelleyen arkadaşlar kulaklıkta müzik sesinde bir azalma var mı ?
    4.0.4 e göre kulaklık sesinde azalma olduğunu söylemiş forumda bir arkadaş ne kadar doğru ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gs_tutkunu

4.1.1 i güncelleyen arkadaşlar kulaklıkta müzik sesinde bir azalma var mı ?
    4.0.4 e göre kulaklık sesinde azalma olduğunu söylemiş forumda bir arkadaş ne kadar doğru ?

O kendi yüklediği romda oluştu galiba hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wi-fi bağlantı sorunu 4.1.1 de düzelme ihtimali var mıdır ? Yükleyenlerin cihazlarında düzelme var mı ? Telefonun içini açıp kabloyla leyim yapacağım o dereceye geldim de 4.1.1 i bekliyorum duruma göre artık.

• quote:

Wi-fi bağlantı sorunu 4.1.1 de düzelme ihtimali var mıdır ? Yükleyenlerin cihazlarında düzelme var mı ? Telefonun içini açıp kabloyla leyim yapacağım o dereceye geldim de 4.1.1 i bekliyorum duruma göre artık.

Hocam telefonu sökebiliyorsanız el beceriniz varsa cidden yapın güncelleme ile alakalı bir durum değil ben ilk aldığım da telefonu kafayı yedim diyorum nasıl olur wifi çekmez en son telefonun ekranı kırılınca kvk verince söyledim o ara wifi de yaptılar yoksa adamı cinnete sokar

Bu arada telefonu root atalım mı napalım cid 016 gelmiyecek her halde root atıp ruu dosyası indirelim ruu dosyasını çalıştırken windows geçici dosyalarına rom.zip diye bir dosya geliyor bunu hafızaya atıp öyle kuralım yine orjinal 4.1.1 olur çünkü ben eski htc sensation telefonum da öyle yapıyordum mantıklı değil mi bu yoluda bir android forumun da görmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4w3e -- 3 Aralık 2012; 1:31:53 >

• Tek tek alıntı yapmıycam şimdi de kırmaktan kastım, bir üstteki arkadaşımın mesajına itafen boot loader tarzı bir kırmaydı değişik bir atlama sitili yapmışsınız.
  • Ben başladım güncellemeye makina Sint Maarten çıkışlı CID kodunu bilmeden güncelle dedim ve başladı. 03.12.2012 itibari ile.

• quote:

Tek tek alıntı yapmıycam şimdi de kırmaktan kastım, bir üstteki arkadaşımın mesajına itafen boot loader tarzı bir kırmaydı değişik bir atlama sitili yapmışsınız.

Bende o anlamda söyledim zaten

Duvara vur kır anlamında değildi
  • quote:

Tek tek alıntı yapmıycam şimdi de kırmaktan kastım, bir üstteki arkadaşımın mesajına itafen boot loader tarzı bir kırmaydı değişik bir atlama sitili yapmışsınız.

Bende iki tane tane yol verdim zaten ister duvara ister dediğin yöntemi deneyebilirsin tercih senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Bende iki tane tane yol verdim zaten ister duvara ister dediğin yöntemi deneyebilirsin tercih senin

Asenaya taş cikardin valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim anlamadıgım şey bu güncellememede ne degişiklikler varkı ayran budalası gibi ben dahil düştük bunun peşine gelirse gelir gelmesse gelmez ... eninde sonunda gelecek ama şuna inanın dun j.b 4.1.1 inceleme fırsatım oldu başka bir one x te inanın %35 pil tasarruf seçenegi /ayarlarda beatsaudio sekmesi ekleyip eq ayarı /ayrıca media hub eklentisi lcd tv için (aparatla çalışabilecek şekilde ) başkada dikkat çeken bişey göremedim sense aynı herşey aynı emin olun m27 bekleyenler kvk derki sorunlar var !! son güncellemede .. bizdeki sadece takıntı sorunu taktık kafaya s3 çülere maskara ediyoruz kendimizi ... halledilmesi gereken one x in WİFİ sorunu .. buda yazılımla felan giderilmez ya servis yada kendiniz becereceksiniz .. yada gelin yardımcı olayım :) inanın dedigim gibi hiç bir fark göremedim ben varsa eksik bildigim bilgilendirin .. saygılar
  • gelemedi gitti bu güncellemede yaa cid_203 fransa

• gelmedi gitti bu jelly bean yaa cid_203 fransa :(

• quote:

Orijinalden alıntı: cicixx

benim anlamadıgım şey bu güncellememede ne degişiklikler varkı ayran budalası gibi ben dahil düştük bunun peşine gelirse gelir gelmesse gelmez ... eninde sonunda gelecek ama şuna inanın dun j.b 4.1.1 inceleme fırsatım oldu başka bir one x te inanın %35 pil tasarruf seçenegi /ayarlarda beatsaudio sekmesi ekleyip eq ayarı /ayrıca media hub eklentisi lcd tv için (aparatla çalışabilecek şekilde ) başkada dikkat çeken bişey göremedim sense aynı herşey aynı emin olun m27 bekleyenler kvk derki sorunlar var !! son güncellemede .. bizdeki sadece takıntı sorunu taktık kafaya s3 çülere maskara ediyoruz kendimizi ... halledilmesi gereken one x in WİFİ sorunu .. buda yazılımla felan giderilmez ya servis yada kendiniz becereceksiniz .. yada gelin yardımcı olayım :) inanın dedigim gibi hiç bir fark göremedim ben varsa eksik bildigim bilgilendirin .. saygılar

Ben sadece şarj olayı için istiyorum aslında gerisi çok önemli değil çok memnunum yeni almış olmama rağmen eskiden de s2 vardı ama öne x çok farklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

benim anlamadıgım şey bu güncellememede ne degişiklikler varkı ayran budalası gibi ben dahil düştük bunun peşine gelirse gelir gelmesse gelmez ... eninde sonunda gelecek ama şuna inanın dun j.b 4.1.1 inceleme fırsatım oldu başka bir one x te inanın %35 pil tasarruf seçenegi /ayarlarda beatsaudio sekmesi ekleyip eq ayarı /ayrıca media hub eklentisi lcd tv için (aparatla çalışabilecek şekilde ) başkada dikkat çeken bişey göremedim sense aynı herşey aynı emin olun m27 bekleyenler kvk derki sorunlar var !! son güncellemede .. bizdeki sadece takıntı sorunu taktık kafaya s3 çülere maskara ediyoruz kendimizi ... halledilmesi gereken one x in WİFİ sorunu .. buda yazılımla felan giderilmez ya servis yada kendiniz becereceksiniz .. yada gelin yardımcı olayım :) inanın dedigim gibi hiç bir fark göremedim ben varsa eksik bildigim bilgilendirin .. saygılar

Ben sadece şarj olayı için istiyorum aslında gerisi çok önemli değil çok memnunum yeni almış olmama rağmen eskiden de s2 vardı ama öne x çok farklı

1800ma yerine 2100ma pil takıp onun üstünede güncelleme aldıkmı işlem tamam 3 gün kesintisiz yayın diyorum artık :):)

• quote:

quote:

quote:

1800ma yerine 2100ma pil takıp onun üstünede güncelleme aldıkmı işlem tamam 3 gün kesintisiz yayın diyorum artık :):)

one x plusa ait bataryanın one x e uyma olasılığı var mıdır :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

one x plusa ait bataryanın one x e uyma olasılığı var mıdır :)

Uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huer G'oone -- 3 Aralık 2012; 23:53:47 >

• aynen
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.