Şimdi Ara

HTC One max [5.9' FHD SLCD3,UltraPixel,S600 QC 1.7GHz,2GB RAM,Parmak İzi,Android 4.3] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
8
Favori
29.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kendim için sipariş verdim ve ciddi kargo ödedim. almışken üç beş alayım dedim belki başkaları da vardır benım gıbı arayan ancak tr de bulamayan. almak isteyen olursa yardımcı olurum esnaf değilim üçle beşle uğraşma derdim yok. ha bu kepazeliği çekecek haftalarca bekleyecek "üç kuruş aşağıye malettim kehkeh keh" diye sevinecek arkadaşlar ebayden de sipariş edebilir. mal aynı maldır.
  • yeni güncelleme geldi arkadaşlar bir de kılıf satılan yer bilen var mı İstanbul da abartı fiyatla değil tabi :)
  • telefoncuya sordum adam 2bın tl dedı :D
  • fiyat guncellendı. dual proyu 40 a double dip i 80 e verıcem. kendı telımı sattım kılıf bır ıkı tane kaldı ısteyen alsın

• 4G simgesini görüyorum fakat 4.5G ya da LTE+ göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih_lee -- 23 Nisan 2016; 19:19:20 >
  • Bende de bir onemax sprint cihazı var üzerine ViperMax Android5.0.2 Sense7.2 romu kurulu daha önce de neredeyse tüm romları denedim fakat 4,5 g yi bir türlü çalıştıramadım. Çalıştırabilen arakdaş varsa çıkıp yardımcı olursa hayra geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejdero

Bende de bir onemax sprint cihazı var üzerine ViperMax Android5.0.2 Sense7.2 romu kurulu daha önce de neredeyse tüm romları denedim fakat 4,5 g yi bir türlü çalıştıramadım. Çalıştırabilen arakdaş varsa çıkıp yardımcı olursa hayra geçer.

Kardeşim bende verizon one max var..
    bende de aynı sıkıntı var..
    malesef amerikadan gelen telefonlar türkiye de çalışmıyor. (4,5g leri çalışmıyor)
    sebebi onların frekansları bizimkinden farklı..
    yani ugraşma, böyle kullanmaya devam..
  • Beyler konu ölü ama belki bilen vardir one max icin ali expressden kasa aldim ama nerde taktirabilirim??? pendikteki telefoncular yaklasmiyor bile telefona o kadar korkuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm millet bende bir sprint 32 gb lık htc one max var
    1 sorum 4.5 ye aldığımda şebeke gidiyor
    2 sorum orjinal stock 5.0 lolipop varmı yoksa custom rom mu atacaz
    htc us sitesinden lolipop romu kuramıyorum kod 130 model kimlik hatası alıyorum
  • İmmortal aynı sorun bende de. Var benim rom farklı ve stabil çalışıyor. 4.5 g sorunlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler ejder
    peki benim sprint one max 32 gb lık telefonuma lolipop rom nerde var
  • http://forum.xda-developers.com/htc-one-max/development

Burada istediğin romları inceleyebilirsin kardeşim
  • Elimde 2 iki adet HTC T6 ONE MAX kılıf ( Cüzdan kılıf ve Arka Kılıf ) var.
    ikisi 45 TL Sahibinden satış sitesinde Kargo alıcıya ait olacak şekilde GET açarım isteyene.
    BURSA da elden almak isteyen olursa 40 TL ye veririm.
    Kılıflar hiç kullanılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebyan -- 6 Eylül 2016; 14:11:04 >

• Bu telefonu 2 ay önce 1000 tl'ye ithalatçı garantili aldım. Nedenini bilmiyorum ama max ile m8 arasında adil bir speaker test videosu bulamıyorum. Hangisinin daha iyi olduğunu görmek isterdim. 2 devden bahsediyoruz burada

İlk android telefonumu çok sevdim. Root attım ve uzun uğraşlarım sonunda dün viper4android kurdum telefonuma. Birkaç irs dosyası denedim ve kalite olarak ""srs hd audio lab"" irs'leri çok hoşuma gitti. Telefonu kullananlardan ricam; bana tavsiye edeceğiniz ayarlar ve irs'ler var mı.
    Bir de kapak yaptırdım nasıl duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sreylare -- 11 Ağustos 2017; 3:10:33 >

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.