Şimdi Ara

HTC One max [5.9' FHD SLCD3,UltraPixel,S600 QC 1.7GHz,2GB RAM,Parmak İzi,Android 4.3] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
8
Favori
29.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • htc one max power flip case kılıf nerden bulabilirim arkadaşlar almaya değer mi
  • arkadaşlar bu telefonun yenisi çıkacak mı bu yıl bilginiz var mı ?
  • bu telefonun siyah rengini almak istiyorum ama hiçbiryerde bulamadım :( nereden alabiliriz ?
  • apoykalips kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwinwin

arkadaşlar bu telefonun yenisi çıkacak mı bu yıl bilginiz var mı ?

Yenisi ile ilgili bir habere rastlamadım. Siyah rengi sanırım Türkiye'ye giriş yapmadı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

htc one max power flip case kılıf nerden bulabilirim arkadaşlar almaya değer mi

Aldıysanız hayırlı olsun. Ben bu kılıfa ihtiyaç duymadım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Yenisi ile ilgili bir habere rastlamadım. Siyah rengi sanırım Türkiye'ye giriş yapmadı!

Yapacak mı acaba ? Ben BrightStar ve KVK ile iletişime geçtim, cevap yok.zaten 1 yıllık bir telefon bu saatten sonra daha da gelmez herhalde ?
  • siyahını bulabilsek çok çok iyi olacak ama Almanya'da bile bulamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winwinwin -- 12 Ağustos 2014; 16:22:17 >
  • birde arkadaşlar bu telefonu paralel ithalat alınmasını tavsiye eder misiniz ? ederseniz hangi firmayı tercih etmek gerek ? paralel ithalat 1400tl, distrübütör garantili 2000 civarı yani baya bir fark var arada....
  • quote:

quote:

quote:

Yapacak mı acaba ? Ben BrightStar ve KVK ile iletişime geçtim, cevap yok.zaten 1 yıllık bir telefon bu saatten sonra daha da gelmez herhalde ?

Ayni gün bu haberi gördüm.

http://superkarinca.com/yeni-one-max-hakkinda-ilk-sizinti-haberi/

• quote:

birde arkadaşlar bu telefonu paralel ithalat alınmasını tavsiye eder misiniz ? ederseniz hangi firmayı tercih etmek gerek ? paralel ithalat 1400tl, distrübütör garantili 2000 civarı yani baya bir fark var arada....

Gold Computer'i takip edin! Kaç ay önce 1700TL'ye satilmisti!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler.vallahi bu telefonun siyahı gelmiş olsa Türkiye'ye hiç onu falan beklemeden hemen alırım.ama bütün distrübütörlerle konuştum siyahı Türkiye'ye hiç girmemiş maalesef.

• quote:

siyahını bulabilsek çok çok iyi olacak ama Almanya'da bile bulamadım..

Siyah, kirmizi ve altin renkleri tayvanda ve bikac asya ulkesinde var sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

HTC One M8 Prime adıyla gelecek galiba

http://www.gsmarena.com/htc_one_m8_prime-6371.php

• Yaklaşık 130 mb lık bir güncelleme geldi arkadaşlar cihazım yurtdışı

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=95962309&p=1#95962309

Ihtiyaci olan varsa..

• merhaba arkadaşlar şu an m8 kullanıyorum 2 gün önce sıfır aldım fakat ekran ufak gelmeye başladı, bir kaç ay önce one max kullanmıştım. sizce one max a geçmelimiyim sense 6 geldimi cihazlarınıza, snap 600 benim işimi fazlasıyla görüyordu, bataryası zaten efsaneydi,

parmak izi okuyucuda çok kullanışlıydı fakat m8 şn seai sanki daha yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

merhaba arkadaşlar şu an m8 kullanıyorum 2 gün önce sıfır aldım fakat ekran ufak gelmeye başladı, bir kaç ay önce one max kullanmıştım. sizce one max a geçmelimiyim sense 6 geldimi cihazlarınıza, snap 600 benim işimi fazlasıyla görüyordu, bataryası zaten efsaneydi,

Merhaba, sense 6 Android 4.4.2 kit kat kullanıyoruz şuanda. Yanlız miracast çalışmıyor sense 6 ile. Eylül'de yeni max tanıtılacak sanırım. Büyük ekran kullandıktan sonra küçük ekrana pek alışılamıyor maalesef.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

merhaba arkadaşlar şu an m8 kullanıyorum 2 gün önce sıfır aldım fakat ekran ufak gelmeye başladı, bir kaç ay önce one max kullanmıştım. sizce one max a geçmelimiyim sense 6 geldimi cihazlarınıza, snap 600 benim işimi fazlasıyla görüyordu, bataryası zaten efsaneydi,

Merhaba, sense 6 Android 4.4.2 kit kat kullanıyoruz şuanda. Yanlız miracast çalışmıyor sense 6 ile. Eylül'de yeni max tanıtılacak sanırım. Büyük ekran kullandıktan sonra küçük ekrana pek alışılamıyor maalesef.

aynen öyle, zaten htc seviyorum büyük ekranda favorim htc one max benim içi işlemci vs ikinci planda sanırım max bana htc m8 i sattıracak, ve one max alacağım gibi gözüküyor,

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.