Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27302731273227332734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chamurpeace

3 senedir severek kullandığım m7 geçen gün hiçbir neden yokken kapandı açılmıyor.

Şarjı bitene kadar kapanıp açılıyor HTC yazısı geliyor baştan başlıyor. neden boyle oldu acaba ?

Telefonculara götürüyorum abi bunu bize getirme açamıyoruz açarken ekranı kırıyoruz dediler. tertemiz duruyor napicam ben yau :)

Telefon bootloader moda giriyor mu? Telefonu kapatın açarken ses kısma tuşuna basılı tutun. Bu arada custom rom, recovery falan kullanıyor muydunuz yoksa orjinal yazılımlı mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Muhtemelen batarya ölmüştür. Değiştirme şansınız olsa ucuza eşdeğer batarya satılıyor.

Eşdeğer veya orijinal olarak bir sürü batarya satılıyor ama ne oldukları belli değil. Bildiğin kaliteli m7 bataryası var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

3 senedir severek kullandığım m7 geçen gün hiçbir neden yokken kapandı açılmıyor.

Şarjı bitene kadar kapanıp açılıyor HTC yazısı geliyor baştan başlıyor. neden boyle oldu acaba ?

Telefonculara götürüyorum abi bunu bize getirme açamıyoruz açarken ekranı kırıyoruz dediler. tertemiz duruyor napicam ben yau :)

Telefon bootloader moda giriyor mu? Telefonu kapatın açarken ses kısma tuşuna basılı tutun. Bu arada custom rom, recovery falan kullanıyor muydunuz yoksa orjinal yazılımlı mıydı?

Bootloader'a giriyorum ama tekrar restart attığı için hep başa dönüyor. Custom Romluydu.

batarya değiştiricem galiba bataryadanda olabilir. Bir anda gitti çünki hiçbir problemi yokken.

• blk B kullanıcısına yanıt
    Değiştirmeye cesaretim olsa aşağıdaki linkte verdiğim bataryayı alacaktım ama cihaz zarar görürse kızıma vereceğim telefon olmadığından beklemeye aldım. Bu sebeple denemediğim için olumlu veya olumsuz görüş bildiremem.

deiji batarya
  • quote:

Değiştirmeye cesaretim olsa aşağıdaki linkte verdiğim bataryayı alacaktım ama cihaz zarar görürse kızıma vereceğim telefon olmadığından beklemeye aldım. Bu sebeple denemediğim için olumlu veya olumsuz görüş bildiremem.

deiji batarya

deji ile ilgili n11 de çoğunlukla olumlu yorumlar var. bazı yorumlarda beş altı ay sonra ciddi performans kaybı olduğunu söyleyenlerde var. ama bir yıl garantisi var. piyasadaki orijinal olarak satılan garantisiz pillerden almaktansa deji daha mantıklı duruyor. ama yinede orijinal servis ürünü batarya bulmak daha iyi olurdu.

• arkadaşlar merhaba,

bizim bu hoparlörleri nasıl temizleyebiliriz en kolay yoldan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Hocam eski m7 kullanıcısıyım ben diş fırçası ile temizliyordum 2-3 ayda bir. Bütün delikleri açıyor ses yükseliyor bir deneyin derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orjinal LCD ekran fiyatı nedir? Servisinden başka İstanbul da orjinal değişimi yaptırmış olan var mı? Yan sanayi değil ama, gerçekten orjinaş ekran lazım. Dış dokunmatik köşeden kırıldı bnm, değişmek istiyorum. Servis geçen sene 350 fln demişti.
  • Arkadaşlar 5 yıldır kullandığım M7 artık ömrünü doldurdu. Bu marka alışkanlıkta yaptı. HTC ya da alternatif olarak farklı markalardan 1.700TL civarında ne önerirsiniz?
  • Exnuc kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz da doldurdu ömrünü gibi. Yerine HTC 10 EVO 32 GB aldım bugün yarın gelecek. 1.100 TL fiyatı var hepsiburada da
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal.37

Benim cihaz da doldurdu ömrünü gibi. Yerine HTC 10 EVO 32 GB aldım bugün yarın gelecek. 1.100 TL fiyatı var hepsiburada da

HTC10 ile Evo arasındaki fark ne?
  • quote:

deiji batarya
    merhaba, batarya deneme fırsatın oldu mu. ben iki tane deji batarya aldım. batarya performansı iyi ama ikisininde sıcaklık sensörü çalışmıyordu. batarya sıcaklığı sürekli 25 derece gösteriyordu. bu yüzden ikisinide iade ettim.

• Vay be 5 sene öncenin en iyi telefonuydu.. Brightstar da çalışırken daha piyasaya girmeden demo cihaz göndermişlerdi ve ilk ben kullanılmıştım

• blk B kullanıcısına yanıt
    Değiştirmeye cesaret edemedim. Bu yüzden almadım. Siz kendiniz mi değiştirdiniz acaba? Telefoncular bile çekiniyor htc'den.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    Evet. Kendim değiştim. Ama bendeki telefon tamamen silikonla yapıştırılmamıstı. Sadece kapağı tutan tırnakların oralardan hafiften silikonluydu. Gömlek yakalarına takılan balinle , ses düğmesinin oradan rahatça açılıyor.

• Vay be benimki de artık ömrünü doldurmaya başladı bu yıl yeni telefon alıcam bunla beraber sanırım s4 çıkmıştı galiba o telefonlar ömrünü ıkı yılda tamamlarken htc maşallah adamlar kırılmaz telefon yapmışlar
  • Beyler kosede duran bi htc m7 vardi gecen cekmeceden cikarip actim imei gozukmuyor.Orjinal imesini sorguladigimda htc m7 gozukuyor bunu nasil duzeltebiliriz.S-Off ve root isleminden sonra yapiliyormus fakat eski imei ile yeni imei soruyo fastbootta benim imeiyi hem eski hem yeniye mi yazicaz

• HTC One... Zamanında büyük sükse yapmıştı, Android dünyasının iPhone'u gibi yakıştırmalar yapılırdı. Hakikaten 2012 yılında iPhone'a kasa kalitesi olarak tek rakip bu cihazdı. Stereo hoparlörü ve ses kalitesi zaten mâlûm. Fakat pil kapasitesi o yıllar için bile yetersizdi. Bir de M7 adı sonradan eklendi sanırım.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Tespitler harika aynılarını düşünüyordum. M7 adı M8 çıktıktan sonra geldi sanırım.İlk başlarda HTC One diyorduk yazıyorduk. Sonradan gaip bir şekilde M7 eklenmişti sonuna.

Bir taesi hala elimde duruyor stress telefonu olarak kullanılıyor. Nereye fırlatırsanız fırlatın ekranının kırılmasından başka sorun vermiyor.
  • Cihaz çıktı çıkalı htc one m7 olarak biliyordu, m6 - m8-m9 vs.. olmadığı için herkes htc one diyordu sadece. benim eskisi hala çekmecede duruyor, şarjında falan da problem yok iyi dayanıyor satsak para eder mi acaba :)
  • 
Sayfa: önceki 27302731273227332734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.