Şimdi Ara

Hotmail Şifreniz Çalındıgında yapacaklarınız ve Hotmailinizi Çaldırmamak. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
3
Favori
359.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaliteli bir çalışma olmuş.bir hususta şifreyi harf numara ve noktalama işaretinin kullanışdığı bir kombineyle belirlemek.daha güvenli olacaktır
  • Hotmail yonetimi Bu anlattiklarimizda bazi degisiklikler yaptıgı icin

İlk Mesajda DUZENLEME yaptım..
    En son mesaj yazan arkadaslara ve Bundan sonra ihtiyaci olanlara Duyurulur.
  • konuyu acan arkadasa sonsuz tşk ler

benımde dun calındı ortalama 00.20 cıvarı ya sadece bu sıtede maılım yazıyor ne ıstır anlamadım bız ınsanlara yardım etmeye calısıyoruz ınsanlar bızlerı uzuyor

arkadasın dedıklerını yapıp yolladım suan bı cevap gelmedı bu cevap kac dk ıcınde gelıyor
  • sanırım degısmıs senın dedıgın cıkmıyor

quote:

Orjinalden alıntı: hasok

Bir gün her zamanki gibi bilgisayarınızın karşısına geçtiniz, internete bağlandınız. E-maillerinizi kontrol etmek istediniz fakat belki de aylardır kullandığınız şifreniz artık oturum açmıyor. Bir daha, bir daha deniyorsunuz ama sonuç yok.

Sonra doğal olarak “I forgot my password” linkini tıklıyorsunuz. Ülke, şehir vs. bilgileri girdikten sonra gizli sorunuzun “ed by xxx” olarak değiştiğini gördünüz.

Hiç panik yapmayın. Gayet normal bir şekilde aklınıza gelen kelimeleri veya rakamları, gizli sorunuzun cevap kısmına yazın. 4. Denemeden sonra, hotmail hesabınızın geçici olarak kapandığını yazacak.

Burada sakın ama sakın “continue” türkçe meali “devam” butonuna tıklamayın. Butonun hemen üstündeki linki tıklayın ve açılan sayfada istenilen bütün bilgileri tam olarak doğru bir şekilde giriniz. Orada size ait 2. bir e-mail adresi istenecektir.

Bu e-mail adresine 24 saat içinde eğer verilen bilgilerde bir yanlışlık yoksa, size yeni şifreniz gönderilecektir.

İşte bu kadar. E-mail adresi xxlenen arkadaşlara geçmiş olsun.

• Teşekkürler...
  • en değerli paylasımlardan biri olmus ama birde hotmaili calmayı öğretseniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: futi_fincir
    en değerli paylasımlardan biri olmus ama birde hotmaili calmayı öğretseniz

Burası Hack forumu degil... Ayrıca ogrendigin zaman ne yapacan.

Ben sana soyleyim arkadaslarinin sifresini ogreneceksin. Onlar sana hayretle bakacaklar.

Sonra birgun Beki kız arkadasının ya da deger verdigin veya sana deger birisinin emailine gireceksin ve o bunu ogrendiginde, aranız bozulacak, Email sifresi calmayi ogrenmis ama en iyi dostunu kaybetmis olacaksın...

Bosver ogrenme daha iyi...

Dunya da herkes kendi işini yapsaydı ne guzel olurdu dimi.. Calinmasi gereken email varsa Calmasi gerekenler calar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fpotur

sanırım degısmıs senın dedıgın cıkmıyor

quote:

Orjinalden alıntı: hasok

Bir gün her zamanki gibi bilgisayarınızın karşısına geçtiniz, internete bağlandınız. E-maillerinizi kontrol etmek istediniz fakat belki de aylardır kullandığınız şifreniz artık oturum açmıyor. Bir daha, bir daha deniyorsunuz ama sonuç yok.

Sonra doğal olarak “I forgot my password” linkini tıklıyorsunuz. Ülke, şehir vs. bilgileri girdikten sonra gizli sorunuzun “ed by xxx” olarak değiştiğini gördünüz.

Hiç panik yapmayın. Gayet normal bir şekilde aklınıza gelen kelimeleri veya rakamları, gizli sorunuzun cevap kısmına yazın. 4. Denemeden sonra, hotmail hesabınızın geçici olarak kapandığını yazacak.

Burada sakın ama sakın “continue” türkçe meali “devam” butonuna tıklamayın. Butonun hemen üstündeki linki tıklayın ve açılan sayfada istenilen bütün bilgileri tam olarak doğru bir şekilde giriniz. Orada size ait 2. bir e-mail adresi istenecektir.

Bu e-mail adresine 24 saat içinde eğer verilen bilgilerde bir yanlışlık yoksa, size yeni şifreniz gönderilecektir.

İşte bu kadar. E-mail adresi xxlenen arkadaşlara geçmiş olsun.

Evet bende de olmuyor,sanırım değişmiş...

Foruma bu sorunum vesilesi ile üye oldum ben de..

Konuyu açan arkadaşın dediği yoldan da gittim ardından,otomatik ingilizce bir cevap geldi ve sorununuz çözülmedi ise tekar aynı şekilde reply'leyin demiş mesajda..Yolladık bakalım cevap gelecek mi..

Eğer sorun çözülürse cidden çok müteşekkir olacağım..

Çözülmez ise de yine de teşekkürler..

Selamlar..

• Şifre koyarken içine büyük küçük harf ve nokta koyarsak kolay kolay bulunamaz unuturm diyen telefonuna kayıt eder.
  • Bu Hack oLayI Nedir Abi yA.. 7 Senedir Aynı Maili Kullanıyorum Kimse Çalamadı Daha..

ÇalmaK İsteyen warsa Beklerim

Yedi@HotmaiL.Com

Bu Arada GüzeL Yazı
  • slm arkadaşlar benimde msn çalındı ama becermedim geri almayı lütfen bana biri yardımcı olsun cennete gider.turbolaz_6121@hotmail.com yeni adresim otelmarmara@hotmail.com bekliyorum
  • Lamer in biri bi arkadaşınkini çalmış bir de tehdit ediyor...Bana söyledi kolayca geri aldım...Arkadaşın en büyük hatası ise şu sanırım:"en sevdiğiniz tarihsel kişilik" sorusuna bilin bakalım ne yazmış...ben ona bile sormadan cevaba Atatürk yazarak lamer den geri aldım msn i....ama şu 2. mail adresi olayı daha kolay...eğer çalınır çalınmaz haberiniz olursa o yöntemle hemen geri alırsınız...ama olmazsa bu yöntemi de denemek lazım...Paylaşım için teşekkürler...umarım ihtiyaç olmaz...

• arkadaşlar yokmu bana yardım edecek biri lütfen yardımcı olum çok zor durumdayım yardımlarınızı bekliyorum çalınan adres turbolaz_6121@hotmail.com yeni adresim otelmarmara@hotmail.com
  • yaaa arkadaşlar yokmu bişey yapabilcek olan kafayı yemek üzereyim
  • arkadaşlar aynı şekilde benim de şifremi değiştirmiş biri.ilgilenen war mı?
  • teşekkürler. bilgilendirici olmuş.
  • beyler herifin biri bana durmadan küfür ediyo ya benim adresle kimbilir neler yapıyordur!!!!!!!!!lütfen bir yardım edin.dediklerinizi tam anlamıyla uygulayamadım açıkçası özellikle gizli soru 4 kezde hesap iptal olma işini
  • saol bilgi için güzel paylaşım
  • YA KARDESIM ? NE BU KIZ LAR TUKEN MISMI YA NEDEN BOYLE OLUYOR YA AAAAAAAAA AMA LUTFEN YA AMA LUTFEN YA OLMUYO YA NEDEN BOYLE YA KIZ LAR BANA GELIN MUTLU OLUN YAAA LUTFEN YA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHA HA HA HA HA HA HA A HA HA AH H AHA AHA
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.