Şimdi Ara

HOPİ uygulamasını indiren 1 milyon kişiye 100 tl alt limitli 25 tl (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.814
Cevap
80
Favori
319.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya biri artik aciklayabilir mi duzgunce.Alisverisi nasil yapacagiz ve nasil bu kadar uygun fiyatlara aliyorsunuz? Ev esyasi alabilir miyim lutfen biri yardimci olsun ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • smsgelmesin de ilk mesaj geldi,1 mayısta yürürlüğe girecek kanun öncesi numaraları hiç ettik adamlar da buna göre planlamış,ürünlerin tamamı gelsin hele sonra sms lerden kurtuluruz
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    150 üstü kargo bedava 249 da kaldı 50 indirmesi içinn 1 daha harcvamam lazım
  • Ykm magazasindayim kampanya değişti tek kişi tek hopi kullanabilir diyorlar kavga çıkmak üzere kasada bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 dk öne aldıgım ürün iptal oldu aradım stok yok ondan iptal olmuş dendi yani yalan söyleniyor altından kalkamayacagı kampanya yaparsan durumun bu olur morhipo boyner bitmiştir
  • Boyner de pazar günü öğlen yaptığım sipariş hazırlanıyor diyor.Morhipoda pazar günü yaptığım alışveriş bu sabah geldi. Boynerde 2 siparişim daha var (sipariş hazırlanıyor kısmında) ve kullanabileceğim 2 paracık hesabı daha var bunlar geldikten sonramı sipariş geçsem acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender10000

Ykm magazasindayim kampanya değişti tek kişi tek hopi kullanabilir diyorlar kavga çıkmak üzere kasada bilginize

Kavga mı çıkmak üzere
  • boynerde 3 gündür siparişiniz hazırlanıyor durumda bi kargoya veremediler gitti
  • HOPPPPPIIIIIII DIP TIS DIP TIS DIP TIS PARACIK PARACIK PARAAAA OEEEEEE

• quote:

Orijinalden alıntı: YnSSdKgL

Morhipoda kargoyu hopinin karşılamadığını söyleyen epey kişi var.Çözümü;hopiyi 25 lira değil de 24.99 yazmak.Böyle yaparsanız kargo ücretini de karşılayacaktır.

Hocam yok öyle birşey öyle birşey olsa millet aptal mı 4lü kalem pile 11 lira versin.
  • Arkadaşlar az önce müşteri temsilcisiyle konuştum. Şu an uygulamada bir güncelleme yapılıyormuş. Şu an ne boyner ne ykm ne de morhipo da kullanılamıyor paracıklar. Ancak gücelleme tamamllanınca Kullanım geri gelecekmiş. Sıkıntı yapmayın biraz sabır
  • quote:

Orijinalden alıntı: actuallysmile

Ya biri artik aciklayabilir mi duzgunce.Alisverisi nasil yapacagiz ve nasil bu kadar uygun fiyatlara aliyorsunuz? Ev esyasi alabilir miyim lutfen biri yardimci olsun ya

2 dakika konuyu okusaydınız cevabını görürdünüz.Hopi uygulamasını telefona indiriyorsunuz,cep numarasını girip üye oluyorsunuz,verdiğiniz cep numarasına onay kodu geliyor onu giriyorsunuz.Giriş yaptıktan sonra da 25 TL paracığın yüklenmesini bekliyorsunuz.Bazen hemen bazen saatler sonra yüklenebiliyor.Ondan sonra (şimdilik) morhipodan alışverişinizi yaparken aşağıda "hopi fırsatı ekle" yi seçiyorsunuz.Sizden hopi kimliğinizi istiyor.Oraya uygulamanın orta sekmesine tıklayınca görebileceğiniz kodu giriyorsunuz ve yararlanmak istediğiniz kampanyaya göre miktarı yazıp alışverişinizi yapıyorsunuz(25 lirayı direk kullanmak istiyorsanız hiçbiri seçeneğini seçin).

• quote:

Ykm magazasindayim kampanya değişti tek kişi tek hopi kullanabilir diyorlar kavga çıkmak üzere kasada bilginize

Onu kim dediyse kıllanmıştır onun için söylemiştir yoksa kaç tane kullandığımı kim nereden bileceK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulamaya büyük ihtimal boyner kart numarası ekleniyor. Bazı mağazalarda böyle veriliyormuş artık sitelerede yapılacak anlaşılan
  • Şu anda morhipodan alışveriş yaptım,paracık kullandım, 0.01tl ödedim karttan
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartsmart

quote:

Orijinalden alıntı: YnSSdKgL

Morhipoda kargoyu hopinin karşılamadığını söyleyen epey kişi var.Çözümü;hopiyi 25 lira değil de 24.99 yazmak.Böyle yaparsanız kargo ücretini de karşılayacaktır.

Hocam yok öyle birşey öyle birşey olsa millet aptal mı 4lü kalem pile 11 lira versin.

Evet öyle değilmiş haklısınız.Kargo bedava yapan ürünlerden birini seçmeden denemedim hiç,belki de yapılır.Fakat ben denerken kargo bedava yapan ürünleri eklesek bile hopinin hepsini kullanmaya izin vermiyordu,25 lira yerine 24.99 girince 24.99 un hepsini kullanabiliyoruz onu demeye çalıştım.

• arkadaşlar banka kartı ile ödeme alıyor mu morhipo
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Onu kim dediyse kıllanmıştır onun için söylemiştir yoksa kaç tane kullandığımı kim nereden bileceK

HOPPPPIIIII YO YO YO YO PARACIKKKKK

• YnSSdKgL kullanıcısına yanıt
    Olmuyor hocam yinede?

• morhipo enpara ile ödeme yapan varmı
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.