Şimdi Ara

HOPİ uygulamasını indiren 1 milyon kişiye 100 tl alt limitli 25 tl (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.814
Cevap
80
Favori
319.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bilgi için teşekkürler. bende wifi ile denedim, çalıştı. mobil ile neden açılmadı, anlayamadım. belki geçici bir sorun bana denk geldi.
  • dostlar bundan böyle hopnde migrostan da harcayabiliyoruz..bilginiz olsun..
  • bu hopileri migros vs gecen yerde nasil kullaniyoruz ? 150 tl birikti ve de misal bugun 50 tl alisveris yapsam bu 50 tl yi hopiden kullanabiliyo muyum ? kullanmak icin ne yapmam lazim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

bu hopileri migros vs gecen yerde nasil kullaniyoruz ? 150 tl birikti ve de misal bugun 50 tl alisveris yapsam bu 50 tl yi hopiden kullanabiliyo muyum ? kullanmak icin ne yapmam lazim?

hocam öncelikle migrostan bir adet money kart alıcaksınız..o karta telefon numaranız isminiiz (hopi hesabıyla aynı olmak kaydıyle) yazdıracaksınız...sonra o kartı hopinin mobil uygulamasında kartlar kısmında ekleyeceksiniz..sonrası basit..alışverişinizi yapın farzedinki 74,52 tl tuttu..ödeme esnasında hopiyle ödücem diyip hopi uygulamasındaki barkod kodunu vereceksiniz bu kadar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

quote:

bu hopileri migros vs gecen yerde nasil kullaniyoruz ? 150 tl birikti ve de misal bugun 50 tl alisveris yapsam bu 50 tl yi hopiden kullanabiliyo muyum ? kullanmak icin ne yapmam lazim?

hocam öncelikle migrostan bir adet money kart alıcaksınız..o karta telefon numaranız isminiiz (hopi hesabıyla aynı olmak kaydıyle) yazdıracaksınız...sonra o kartı hopinin mobil uygulamasında kartlar kısmında ekleyeceksiniz..sonrası basit..alışverişinizi yapın farzedinki 74,52 tl tuttu..ödeme esnasında hopiyle ödücem diyip hopi uygulamasındaki barkod kodunu vereceksiniz bu kadar..

peki tesekkurler
  • quote:

quote:

Ben hopideki açıklamadan kartı uygulamaya ekledikten sonra fiziksel money kartı göstersek de paracık kazanılabilir gibi anladım.

• Boyner mağaza ve internette geçerli 300/100 kampanyasını kullanacak olanlara gönderebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam efsane konuyu hortlatmissin...))

• quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

quote:

quote:

Ben hopideki açıklamadan kartı uygulamaya ekledikten sonra fiziksel money kartı göstersek de paracık kazanılabilir gibi anladım.

Aynen öyle ayrıca alıntıladığınız metnin tamamı doğru değil,paracık kullanmak için money club kard sahibi olmaya gerek yok,migros kampanyalarından yararlanmak için gerekli ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar uygulamayı ilk kullananlara başında hopi puan veriyor mu ?
  • fav. kalmış kaldirayim (;

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölüyü dirilteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

Ölüyü dirilteyim

Madem diriltiyon güzel bir kampanya haberi et de öyle dirilt..
  • ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    Kampanya ile işim olmaz dostum

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.