Şimdi Ara

HOOVER WDYN 9646 PG 9KG YIKAMA 6 KG TAM KURUTMA ÇAMAŞIR MAKİNASI ACİLLL.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
4
Favori
73.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba,

Önce yıkamayı başlatıyorsunuz sonra kurutma tuşuna istediğiniz seçeneğe gelene kadar basıyorsunuz. Ekranda aktif oluyor. Bu kadar basit :) Servis nasıl bilmiyor ya :)
  • alicems A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler fakat makina yikama asamasinda iken kurutma tuslarina bastigimda tuslar aktif degil ayarlama yapmama izin vermiyor. Uretim seri farki olabilir mi diye dusundum. Makina yikama yaparken ekranda kilit isareti cikiyor. Acaba o yuzden mi secim yapamiyorum.

Bir sorum daha olacakti. Yün yikadiktan sonra hangi programda kurutmak lazim.

Cift kisilik yorgan ve battaniye yikayabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yesimk06 Y kullanıcısına yanıt
    Yeni seri bir ürünü anneme aldım ve onun üzerinde de aynı işi yapabiliyorum. Farklı tuşu kullanmaya çalışıyor olabilirmisiniz ? Göbekteki tuşlardan değil dijital göstergenin altındaki tuşlardan yapmanız gerekiyor. Yenilerinde drying selection yazıyor sanırım.

Kurutma çok göreceli bir iş kırışır-kırışmaz / çeker-çekmez denedikçe öğreniyorsunuz.

Biz çift kişilik yorgan ve battaniye yıkadık sıkıntı çıkmadı.
  • Integra kullanıcısına yanıt
    ya marka düşmanlığı yapmayın her markanın kötü makanalarının videolarını bulabilirsiniz internette
  • yesimk06 Y kullanıcısına yanıt
    yıkama bitecek sonra aktif oluyor çünkü makinadaki çamaşırlarda kurutma ağırlığını bulana kadar çamaşır almanız gerekiyor.
  • Merhaba,
    Makinenin son durumunu sormuş bir arkadaş cevap yazdım konuda da bulunsun istedim :

selamlar, forumda o kadar kötülenmesine rağmen bendeki halen çalışıyor :) sonrasında anneme ve şirketten bir arkadaşıma da aldırdım. bizdeki için halen servis çağırmadık. 2 yıldır labrador kangal kırması bir köpeğimiz var ve evin içinde bakıyoruz tüm tüylü çamaşırları yıkayıp kurutup tüylerinden ayırıyoruz. (bu gidişle bozulur diye bekliyorum :) )
    anneme aldığımız makinenin tuş takımı bozuldu, servis çağırdık değiştirdiler başka sıkıntı yok. benim tanıdığım kullananlar memnunlar. ben arada ben limon tuzu ile sirke koyup temizlensin diye 90 derecede çalıştırıyorum. (uzun ömürlü insanlara uzun hayatın formülü sorulur ya bende makine için peşinen söyleyeyim dedim :) )
    bu arada mesajı foruma cevap olarak yazayım da arayışta olanlara bir cevap olsun :)
  • Selam Arkadaşlar,

Hoover efsanesinin sonuna geldim :) Evde bulunan bulaşık makinesi arızalandı. Buraya kadar her şey normal fakat servis bulmak çok zor. Sınırlı servis var, çalışan insanların günün belli aralıklarına ilişkin (hiç değilse 4 civarı sonrası olsun izin alayım gibi) umursamıyorlar. (Kendilerine ne zaman uyarsa gelmeden 10 dk önce arayıp gelirlermiş.) Çağrı merkezi halledeceğiz diyor arayan soran yok. Zaten telefonla çağrı merkezine ulaşmakta zor, geri arıyorsunuz servis sizi arayacak diyorlar 2 gündür aramadı ya şimdiden sonrada aramazsa diyorsunuz ama hiç bir fikirleri yok :) vs.

Ürünlerden çok memnunum ama servis problemi zor ve sıkıntılı bir süreç, işin aslı hanım kaç gündür bulaşıkları bana yıkatıyor bezdim :) alacakları ufaktan uyandırayım dedim sonra bana küfür etmesinler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicems

Selam Arkadaşlar,

Hoover efsanesinin sonuna geldim :) Evde bulunan bulaşık makinesi arızalandı. Buraya kadar her şey normal fakat servis bulmak çok zor. Sınırlı servis var, çalışan insanların günün belli aralıklarına ilişkin (hiç değilse 4 civarı sonrası olsun izin alayım gibi) umursamıyorlar. (Kendilerine ne zaman uyarsa gelmeden 10 dk önce arayıp gelirlermiş.) Çağrı merkezi halledeceğiz diyor arayan soran yok. Zaten telefonla çağrı merkezine ulaşmakta zor, geri arıyorsunuz servis sizi arayacak diyorlar 2 gündür aramadı ya şimdiden sonrada aramazsa diyorsunuz ama hiç bir fikirleri yok :) vs.

Ürünlerden çok memnunum ama servis problemi zor ve sıkıntılı bir süreç, işin aslı hanım kaç gündür bulaşıkları bana yıkatıyor bezdim :) alacakları ufaktan uyandırayım dedim sonra bana küfür etmesinler...

• 2 haftadır bulaşık makinesini tamir ettiremedim. Merak edenlere duyurulur.
  • Kesinlikle uzak durun asla bu firmadan çöp dahi almayın deme aşamasındayım... Servis gelmediği için yeni bir bulaşık makinesi almam gerekecek sanırım.
  • Kötü yorum yapanlara istinaden söylüyorum aldınız kullandınızda sorunmu yaşadınız hoover la bence sadece video seyredip yorum yapmışsınız evimde 9646 modeli var hoover çamaşır makinası 2013 şubatta aldım yıkaması herşeyi mükemmel hemde çok az yakıyor ayrıca çok sessiz çamaşırı tartarak yıkayan kaçta makina var hemde kurutan bu fiyata bu kalitede bir ürün alamazsınız hem almanya hem italya da üretimi var kullanıyorum çok memnunum şimdide ankastre fırınını aldım kısmetse cumartesi gelecek !! Almayı düşünenler korkmadan alın servis sıkıntısı vs. Yok adamlar 3+4 yıl garanti veriyor 20 30 tl farkla gözünüz kapalı alın kullanın saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: qqww

Çorbada benimde tuzum bulunsun.
    4 ay öne 11kg yıkama 7 kg kurutma Hoover çamaşır makinası aldım.Bundan önceki makinam profilo 5 kg makine idi.Bosch grubu diye aldım 4 yılda rulman dağıtıp ürün fiyatına yakın masraf çıkardı.bende yaptırmadım.
    yeni makinama gelince yıkama,kurutma performansından memnunum.çok sessiz çalıştığını belirtmeliyim.
    beni tek düşüren işçilikteki problem.makinanın sağına soğuna dikkatli bakıldığında işçiliği iyi durmuyor.tamburuda kaliteli durmuyor.
    ancak profilonun işçiliği tamburu kaliteli duruyordu 4 senede çöpe attık.bakalım bu makine nekadar gidecek.şimdilik sorun yok.İnşallah olmaz.Bu işler birazda şans işi bence.

Makinayı hala sorunsuz kullanıyorum.Memnunum. 2 günde bir kullanmama rağmen sorun yok.Beyaz eşya şans işidir:)

• Kuruymalı çamaşır makinesi kullanan arkadaşlar makinayi dolabın içinde kullanan var mı? Açık olması gerekir mi?

• HOOVER WDYN 9646 PG ile Vestel Akıllı 9614 TXT arasında kaldım hangisini önerirsiniz, Hoover daha ucuz ama Vestel daha kaliteli gibi geldi, bir de yerli mal olması benim için önemli etken. yorumlarınızı bekliyorum,, teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.