Şimdi Ara

Hızı Yüksek Tarayıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta da belirttiğim gibi yüksek hızlarda, 200-300dpi gibi kabul edilebilir çözünürlükte, tarama yapabilen bir tarayıcı arıyorum. Mevcut tarayıcım özellikle kitap taramaya ihtiyaç duyduğumda bana ağır geliyo, kitap ağırlıklı kullandığım için de otamatik besleme bana uygun değil. Şu an için bir bütçe belirtmiyorum, çünkü böyle bi tarayıcı ne kadara mal olur bilemiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum...

• canon cs9000f a4'ü 300dpi renkli 7-8 saniyede tarıyor. bu süre yeterliyse size tavsiye edebilirim. daha hızlı bir şey arıyorsanız farklı model kullanan arkadaşlar da tavsiyede bulunacaktır.
  • sadece tarayıcı olarak kullanmak için bile çok fonksiyonlu epson sx125 yazıcısını alsanız kafi gelir. 80-90 tl civarı. hem hızlı hem kaliteli tarıyor.
  • @brdst
    Evet, 7sn iyi bi süre, ben 20sn kadar beklemek durumunda kalıyorum. 200dpi'da bu sürenin daha da düşeceğini varsayarsak benim için iyi bi alternatif sayılabilir. Fiyat ve süre açısından diğer arkadaşların da fikirlerini almak isterim, bu ürün 500TL'nin üstünde. Daha hızlı ya da aynı performansı verebilecek daha ucuz bi cihaz arıyorum. Çok hızlı olursa 2-3sn gibi bu fiyatın üstüne de çıkabilirm tabi...

@civalı sokak lambası
    Hızlı diyosunuz ama ne kadar hızlı. Hız göreceli bi kavram, mesala 15-20sn benim için yüksek süreler. Özellikle 10sn'nin altında olanlarla ilgileniyorum. Saniye bazında hızı nedir acaba söylediğiniz cihazın, bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet OK

@brdst
    Evet, 7sn iyi bi süre, ben 20sn kadar beklemek durumunda kalıyorum. 200dpi'da bu sürenin daha da düşeceğini varsayarsak benim için iyi bi alternatif sayılabilir. Fiyat ve süre açısından diğer arkadaşların da fikirlerini almak isterim, bu ürün 500TL'nin üstünde. Daha hızlı ya da aynı performansı verebilecek daha ucuz bi cihaz arıyorum. Çok hızlı olursa 2-3sn gibi bu fiyatın üstüne de çıkabilirm tabi...

@civalı sokak lambası
    Hızlı diyosunuz ama ne kadar hızlı. Hız göreceli bi kavram, mesala 15-20sn benim için yüksek süreler. Özellikle 10sn'nin altında olanlarla ilgileniyorum. Saniye bazında hızı nedir acaba söylediğiniz cihazın, bilginiz var mı?

sizin için tarattım,
    auto modda 300 dpi a4 ebatında 8-10 saniye arası sürüyor.

• Sağolun, gerçekten 90TL'lik bi hepsi birarada için çok yüksek bi değer, ben bu kadarını beklimiyordum, dediğiniz gibi bu yeterli olacaktır sanırım. Bir de "auto mod" ne anlama geliyor ve de bu süreyi renkli tarama ile elde ettiniz değil mi?
  • Auto mod, hic bir ozel ayar yapmadan standart 300dpi tarama demek, renkli siyah farketmiyor aynı surede tarıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.