Şimdi Ara

Hız Dalgalanması-Yetti be!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha öncede ön bilgi almak için konu açıp fikir edindikten sonra uydunet e geçtim. ilk başlarda hiç bir problem yoktu.

son 4 gündür hız dalgalanıyor ve bu akşam 8 de başlıyor.

modemin teknik servisi de bunu teyit etti. mh yi arıyorum evet bir problem var diyerek kayıt açıyorlar sonra değerler normal gerekçesi ile kapatıyorlar kayıtları.

4 defa böyle oldu. en son destek@uydunet.net e yazınca biri geldi, değerler normal dedi ve takip edilecek deyip gitti.

aynı maile hız farkının görsellerini attım, gerekli işlem yapılmıştır diye döndüler.

aynı hız dalgalanması şu an da devam ediyor.

ttnet, vodafone.net ve en son uydunet kullanan biri olarak diyorum ki, bu ülkede internet kullanmak zulüm imiş. hem pahalı hem de böyle rezil bir hizmet anlayışı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 14 Mart 2016; 21:27:40 >

• ne yazık ki büyük bir sitede oturup fiber almiyorsaniz durum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edo

ne yazık ki büyük bir sitede oturup fiber almiyorsaniz durum bu

superonline ı kast ettin hocam sanırım, aynen dediğiniz gibi ben superonline fiber kullanıp da şikayet eden pek görmedim. abone azlığı da etkilidir tabii.. bu işi en iyi turkcell yapıyor bu ülkede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 14 Mart 2016; 23:04:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.