Şimdi Ara

Hıs HD6950 yada ..? yardımlarınızı beklıyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde hıs hd 6950 var.Performans sıkıntısı çekmıyorum ancak değiştirmek istiyorum.Aklımda nvidia modeller var.Slı da yapabilirim ancak bir bilgim yok; daha mı iyi olur kötümü bilemıyorum.Hd6950 e alternatif sunabilecek yada parlak bir fikri olan arkadaşlarımız yardımcı olursa çok makbule geçer doğrusu..

İşlemcim Fx 8120
    Anakard Asus formula 5

• Hocam performans olarak sorun yoksa para israfından başka bir şey olmaz. Elindeki kart iyi. Onun yerine SSD alıp sistemini performansını uçurabilirsin. Ne zaman kart güncel oyunlara yetmezse güncellenebilir. Ama tercih meselesi.
  • hocam hiç gerek yok aslında ne tür oyunlar oynuyorsunuz ki.şu an bf3 online oyun oynarsınız caspian 64 kişilik falan olsa olsa oralarda ultrada kasar.onuda high ayara çekere aşabilirsiniz.onun dışında her türlü oyunu bence full hd de ultra ayarlarda kasmadan oynatabilecek bir ekran kartı hd 6950
  • Saolun hocam. Ancak bir arkadaşım geldi kart ıcın 400 tl teklıf ettı.Bende uzerıne koyarım daha ıyı alırım dıye kabul ettımSımdı bıraz kararsız kaldım
  • quote:

hocam hiç gerek yok aslında ne tür oyunlar oynuyorsunuz ki.şu an bf3 online oyun oynarsınız caspian 64 kişilik falan olsa olsa oralarda ultrada kasar.onuda high ayara çekere aşabilirsiniz.onun dışında her türlü oyunu bence full hd de ultra ayarlarda kasmadan oynatabilecek bir ekran kartı hd 6950

Hocam bende bf3 oynamak ıcın bu kartı almıstım.64 kısılık caspian'da ultrada kasmıyor.Tıkır tıkır oynuyorum. Merak ettıgım daha iyi bir kart ile daha iyi grafik alabilirmiyim yoksa 6950 ile aldıgımdan daha iyi grafik alamazmıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLNoo

Saolun hocam. Ancak bir arkadaşım geldi kart ıcın 400 tl teklıf ettı.Bende uzerıne koyarım daha ıyı alırım dıye kabul ettımSımdı bıraz kararsız kaldım

ekonomik durumunuz yeterli ise yeni mimariden en az gtx 670 yada hd7970 falan alacaksınız o zaman.yada bir önceki mimarilerden gtx 580 direct cu II modeli ikinci el bulabilirseniz değişiklik yaptığınıza değmiş olur
  • Hocam 600-700 tl limitim var.Gtx 570 düşünüyordum. 580 biraz aşar beni.Merak ettiğim diğer bir konu: 6950'ler 6970 gibi kullanılabiliryormuş. Sizce değermi böyle birşeye.
  • 6950 yi 6970'e modlarsınız ancak risklidir.Bu iki kartın yapısında ince farklar vardır.Benim önerim daha az güç tüketen ve daha fazla performans veren 7850 dir.Pek bir şey farketmezsin ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_q

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLNoo

Saolun hocam. Ancak bir arkadaşım geldi kart ıcın 400 tl teklıf ettı.Bende uzerıne koyarım daha ıyı alırım dıye kabul ettımSımdı bıraz kararsız kaldım

ekonomik durumunuz yeterli ise yeni mimariden en az gtx 670 yada hd7970 falan alacaksınız o zaman.yada bir önceki mimarilerden gtx 580 direct cu II modeli ikinci el bulabilirseniz değişiklik yaptığınıza değmiş olur

parası varsa alsın gtx 690

• vaz geçebiliyorsan vazgeç satmaktan ama bir kere anlaştık demişsin...gözle görülür bir fark için ben en az gtx 580e geç derim.ikinci ellerde uygun fiyata bulabilirsiniz.diğer türlü boşuna masraf yapmış olursunuz
  • o karttan sonra bence 580 bile değil en az gtx 670 e felan geçmesi gerek gözle görebileceği bi fark hissetmek için
  • HD6950 güzel karttır ama arkadaşların dediği gibi GTX580 falan almalısın.
    Kart 2gb ve Çift bios varsa hd6970 e modlamayı deneyebilirsiniz belki başarılı olursunuz ve GTX570 den daha iyi bir kartınız olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.