Şimdi Ara

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) [Ana Konu] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.806
Cevap
49
Favori
418.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hgs etiketini bankadan iptal ettirdim 35 gün oldu ücret iadesi olmadı henüz kaç günde iadeler gerçekleştiriliyor acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracın 8 hgs 5 ogs cezası var her geçişte para yüklüyorum ama Isparta kule gişelerde sürekli 7 lira civarı kesiyor bazen hiç okumuyor ve bu cezaların hiç biri eve gelmedi en son ceza tarihi nisanda ogs cezasını hgs bakiye yükleyip bir şekilde sildirebilirm sanırım ama bu hgs Cezaları ne olacak yasal olarak 15 gün diyorlar ama kaç ay olsu hgs tebligat gelmedi uygun bir dille E-mail atıp anlatsam normal geçiş ücreti çekecek kadar yükselsem cezalar iptal olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkan994 kullanıcısına yanıt
    etiketi Yaka kartına koyup cama yapıştırmak suretiyle geçiş işe yaradı mı hocam?
    Ben de aynısını yapmayı düşünüyorum haftaya.
  • o şekilde yapmadık eitketi yapışkanından ayırmadan cd poşetinin içine koyduk ve bir tel ısıtıp hgsnin kenarlarına göre bu ısıttıgımız telle kestik poşeti , bu sayede hem poşet kapanmış oldu hemde hgsye koruma oldu .Ondan sonra direk poşetli hgsyi cama koyup üstünden koli bandı ile yapıştırdık .3Kez geçiş yaptık hiçbir sıkıntı çıkmadı.
  • ozkan994 kullanıcısına yanıt
    Çok yardımcı oldun, teşekkürler.
  • Bankaların verdiği hgs etiketi çok farklı. daha kalın, karton gibi.
  • benim hgs etiketi deforme oldu okunmayacak durumda sanırım ptt ye gittim etiketi yenilemek için ancak orda çalışan bayan personel bana artık hgs etiketinin önemi yok geçişlerde plakaya bakılıyor dedi etiketi yenilemedi yakında yola çıkacağım bu konuda bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WebMasterEfsane -- 14 Eylül 2015; 10:38:21 >
  • Hgs min içinde ne kadar bakiye kaldığını nereden ve nasıl öğrenebilirim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan994

o şekilde yapmadık eitketi yapışkanından ayırmadan cd poşetinin içine koyduk ve bir tel ısıtıp hgsnin kenarlarına göre bu ısıttıgımız telle kestik poşeti , bu sayede hem poşet kapanmış oldu hemde hgsye koruma oldu .Ondan sonra direk poşetli hgsyi cama koyup üstünden koli bandı ile yapıştırdık .3Kez geçiş yaptık hiçbir sıkıntı çıkmadı.

• historiyst_45 kullanıcısına yanıt
    https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/hgs.jsf üst taraftaki müşteri hizmetleri bölümünden kayıt olun , giriş yapınca göreceksiniz bakiyenizi.
  • quote:

https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/hgs.jsf üst taraftaki müşteri hizmetleri bölümünden kayıt olun , giriş yapınca göreceksiniz bakiyenizi.

Teşekkür ediyorum hocam ...
  • quote:

Linkleri adam gibi birgün düzgün çalışsa gam yemeyeceğim. Ne zaman kontrol için girsem hep hata veriyor.

Güncelleme adına sitelerine domainlerine bakan eden kontrolu sağlayan bir eleman yokmudur acep ? İlginç ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebMasterEfsane

benim hgs etiketi deforme oldu okunmayacak durumda sanırım ptt ye gittim etiketi yenilemek için ancak orda çalışan bayan personel bana artık hgs etiketinin önemi yok geçişlerde plakaya bakılıyor dedi etiketi yenilemedi yakında yola çıkacağım bu konuda bilgisi olan var mı ?

tecrubeli arkadaslar yorumunuz nedir yarin yola cikacagim

• bende 2 yıldır etiketsiz kullanıyorum problem yok etiket ruhsatın içinde duruyor gişeden geçerken kaçak geçtiniz diye uyarı veriyor ama sorun yok ptt deki görevli cama yapıştırmana gerek yok dedi ruhsatda kalsın plakadan sistem okuyor dedi

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Garanti Bankasından babamin kartıyla, kendi ruhsat sahibi olduğum aracım için HGS başvurusu yaptım, kendi plakami vererek. Hgs'm gelmiş. Hgs plakaya mi ait oluyor yoksa kişiye mi? Banka üyeliği baslatmadan önce plaka sahibinin kart sahibi olup olmadığını kontrol ederdi diye tahmin ediyorum eğer ki bi sıkıntı olacaksa

• FrontLiner F kullanıcısına yanıt
    Plakaya...as olan plaka ve o plakanın sahibi.

• Merhaba

Kuveyt Türk ten aldığım hgs yi nasıl iptal ederim. Maksadım başka bankadan almak yada bunu başka bankaya gecirebilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: palio2006

Merhaba

Kuveyt Türk ten aldığım hgs yi nasıl iptal ederim. Maksadım başka bankadan almak yada bunu başka bankaya gecirebilirmiyim

Benzer sorun bendede var
    HGS'yi Akbankdan aldım ve kredi kartı ile otomatik yükleme yapıyorum.
    Fakat artık yüklemeleri garanti bankasından yapmak istiyorum
    Banka değişikliği mümkün müdür?
  • Motosiklet için sıfırdan HGS almam gerekiyor, motosiklet babamın adına kayıtlı.
    HGS de kampanya var mı?
    Etiketi babam kendi adına mı çıkarmalı?
    Kendim bu motorsiklet için HGS etiketi alabilir miyim?
    Bu HGS nin kart olanı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Motosiklet için sıfırdan HGS almam gerekiyor, motosiklet babamın adına kayıtlı.
    HGS de kampanya var mı?
    Etiketi babam kendi adına mı çıkarmalı?
    Kendim bu motorsiklet için HGS etiketi alabilir miyim?
    Bu HGS nin kart olanı var mı?

Ruhsat sahibi adina cikiyor diye biliyorum.Ruhsat+kimlik+35tl ile cikarabilirsin normal etiketi.Kart seklinde var ama kart parasi aliniyor sanirim ayrica.Plaka arkada normal takiliysa plakadanda dusuyor direk.

Motosikletler icin gecis ucreti yariya indirildi kopru ve otoyollarda bu arada
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.