Şimdi Ara

HEPSİNİ DENEDİM ÜÇÜ KALDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
3.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • manuel vites düşünüyorsan yeni mondeo neden olmasın. 46 milyar gibi cazip bir fiyata. Ama bütçeyi 10 milyar yukarı çekmek zor olabilir.
    Bi de toyota sedan ı deneyebilirsin, sanırım o türkiyede üretilmiyor, belki auris le arasında kalite farkı vardır
  • 308 güzel bir seçenek gibi .
  • Ben her yorumda mutlaka gidin test sürüşü yapın derdim.Gidip yaptığına göre bence 2 seçenek daha eklemek istiyorum.Golf,Astra HB ve Focus bunları da test etmeni tavsiye ederim.Bu 3 modeli düşünmüyormusun?

Eğer bu 3 model arasında kararlı isen ben Leon 1 adım öne çıkıyor.Tasarım olarak dikkat çeken ve sportif bir araç.Ama anladığım kadarıyla senin için perfonmans ve görünüm pek önemli değilse 308 ve Focus yönelmeni tavsiye ederim.

Konfor 308,Golf
    Yol tutuşu Focus,AstraHB
    Sportif Görünüm ve perfonmans Leon,Astra HB
    Ekonomik i30
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ducatine

Ben her yorumda mutlaka gidin test sürüşü yapın derdim.Gidip yaptığına göre bence 2 seçenek daha eklemek istiyorum.Golf,Astra HB ve Focus bunları da test etmeni tavsiye ederim.Bu 3 modeli düşünmüyormusun?

Eğer bu 3 model arasında kararlı isen ben Leon 1 adım öne çıkıyor.Tasarım olarak dikkat çeken ve sportif bir araç.Ama anladığım kadarıyla senin için perfonmans ve görünüm pek önemli değilse 308 ve Focus yönelmeni tavsiye ederim.

Konfor 308,Golf
    Yol tutuşu Focus,AstraHB
    Sportif Görünüm ve perfonmans Leon,Astra HB
    Ekonomik i30

Golfü kasa değiştirecek olması dolayısıyla pek düşünmüyorum. Focusta öyle. Makyajlanmış hali mart ayında gelecek deniliyor. Ama fotoları gördüğüm kadarıyla makyajdan öte birşey. 308, i30 ise çok yeni ve 3-5 yıl daha güncel kalacaklar sonuçta. Leon gerçekten çok iyi dış tasarım, böylesine bir dış tasarıma ucuz görünümlü ve kalitesiz iç malzemeler gibi geldi bana. Bilmiyorum belki de ben yanlış değerlendirmişim. Mesela bir ara ciddi olarak linea dizel emotion ile ilgilenmiştim. Herkes malzeme kalitesiyle ilgili birçok laf söylemişti. Anack bana göre iç yapısı leondan çok daha iyi. Ama leonun o dış tasarımı yok mu? İnsana hertürlü problemi unutturuyor.

• goldenknight arkadaşım opel astralara baktınmı? yada baktıysan beğendiğin veya beğenmediğin ne oldu?
    çünkü opel astra hb lerinde indirimle fiyatları 30000YTL lere çok yakın hale geliyor
  • ucunude bosver vw golfe bak derim

sedan dusunursen jetta
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGate

goldenknight arkadaşım opel astralara baktınmı? yada baktıysan beğendiğin veya beğenmediğin ne oldu?
    çünkü opel astra hb lerinde indirimle fiyatları 30000YTL lere çok yakın hale geliyor

dün vaktim kalmadığı için bakamadım ama araç incelemeye giderken dahi aklımda hiç Astra yoktu. nedendir bilmiyorum ama çoğu zaman Astrayı hiç düşünmedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: goldenknight

quote:

goldenknight arkadaşım opel astralara baktınmı? yada baktıysan beğendiğin veya beğenmediğin ne oldu?

dün vaktim kalmadığı için bakamadım ama araç incelemeye giderken dahi aklımda hiç Astra yoktu. nedendir bilmiyorum ama çoğu zaman Astrayı hiç düşünmedim.

bence düşün.özellikle şehiriçinde daha çok kullanacaksanız 1.3 dizel olanı sizin için çok cazip olabilir.mutlaka bir kere içine oturun ve inceleyin ve mümkünce deneme sürüşü yapın.fikirlerinizi değiştirebilecek kadar kaliteli bir arabadır.görmeden ve incelemeden bilemezsiniz neyi daha çok seveceğinizi
    Yeni Astra HB 1.3 CDTi Dizel- 90 HP HB Enjoy + Spor Paket + Metalik Renk ile 35000YTL fiyat alanlar olduğunu biliyorum
    Yeni Astra HB 1.6 i 16V (115 HP) HB Enjoy + Spor Paket + Metalik Renk ise bayinin yapacağı indirimlerle 32000YTL ye geliyor
    aklınızda bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 25 Kasım 2007; 17:06:34 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: goldenknight

quote:

bence düşün.özellikle şehiriçinde daha çok kullanacaksanız 1.3 dizel olanı sizin için çok cazip olabilir.mutlaka bir kere içine oturun ve inceleyin ve mümkünce deneme sürüşü yapın.fikirlerinizi değiştirebilecek kadar kaliteli bir arabadır.görmeden ve incelemeden bilemezsiniz neyi daha çok seveceğinizi
    Yeni Astra HB 1.3 CDTi Dizel- 90 HP HB Enjoy + Spor Paket + Metalik Renk ile 35000YTL fiyat alanlar olduğunu biliyorum
    Yeni Astra HB 1.6 i 16V (115 HP) HB Enjoy + Spor Paket + Metalik Renk ise bayinin yapacağı indirimlerle 32000YTL ye geliyor
    aklınızda bulunsun

kesinlikle düşüneceğim. öneri için sağol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldenknight -- 25 Kasım 2007; 17:15:23 >

• Bu arada arkadaşlar "0" km araçları diğer küçük şehirlere göre Ankara'dan almak daha avantajlı gibi görünüyor. Ankara'daki daha doğrusu büyük şehirlekdeki bayiler daha çok araç sattığından indirim konusunda daha istekli görünüyor. Siz nedersiniz?
  • bence 30000 ytl fiyatlara harika ikinci el araçlar var 10000kmde 20000kmde 2007 model neden vergisini boşuboşuna veriyorsunki, ben bugün kafama esti ümraniye otopazarını dolaştım full+full c ve d sınıfı araçlar senin dediğin fiyatlardan ucuza marka vermek istemiyorum marka fanatikleri bozulmasın diye, ver üstüne 500 ytl sok bir otokuaföre sıfır olsun içi dışı zaten temiz olanı seçersin benim için titremişti 37 küsüre aldığım gıcır gıcır astramı 32500e satarken henüz bir yaşındaydı bagajı küçük olduğu için satmıştım..neyse illaha sıfır alıcam diyorsan ikinci eli kendini ispatlamış olan bir model seç örnek pejo alırsan ertesi gün satmaya kalk yok parasına gider ama reno wv honda opel gibi markalarda ikinci el fazla düşmez benden söylemesi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: streptozotocinus

bence 30000 ytl fiyatlara harika ikinci el araçlar var 10000kmde 20000kmde 2007 model neden vergisini boşuboşuna veriyorsunki, ben bugün kafama esti ümraniye otopazarını dolaştım full+full c ve d sınıfı araçlar senin dediğin fiyatlardan ucuza marka vermek istemiyorum marka fanatikleri bozulmasın diye, ver üstüne 500 ytl sok bir otokuaföre sıfır olsun içi dışı zaten temiz olanı seçersin benim için titremişti 37 küsüre aldığım gıcır gıcır astramı 32500e satarken henüz bir yaşındaydı bagajı küçük olduğu için satmıştım..neyse illaha sıfır alıcam diyorsan ikinci eli kendini ispatlamış olan bir model seç örnek pejo alırsan ertesi gün satmaya kalk yok parasına gider ama reno wv honda opel gibi markalarda ikinci el fazla düşmez benden söylemesi...

hocam yaz bakalım 2.elde gördüğün cazip fiyatlı harika arabaları.fanatiklere bakma sen.onlar yüzünden düşünce ve yazma özgürlüğünüzü kısıtlamayın.
    yaz hocam yaz.bekliyoruz

• mesela mondeo trend 2000i ler 2005-2008 ortalama 30000 ytl
    2008 model mondeo gördüm yeni kasalardan trend 1.6 10000de 37000 ytl kazası yok
    vectra confort gördüm 2007 model 1.6 35000 ytl 2005 gördüm 29000 ytl 20000de
    bol miktarda yeni meganelerdan var 10000 km vardı 27000e biraz daha düşükleri 25e
    45000 ytlye 2006 jipler var sorentolar üstüne yazmış boya yok diye

demek istediğim ikinci elde özel vergi anında düşüyor, yeterki temizini ve km dönmemişini bulasın
  • astra ya da skoda octavia'ya da bakmakta fayda var
  • quote:

mesela mondeo trend 2000i ler 2005-2008 ortalama 30000 ytl
    bol miktarda yeni meganelerdan var 10000 km vardı 27000e biraz daha düşükleri 25e

demek istediğim ikinci elde özel vergi anında düşüyor, yeterki temizini ve km dönmemişini bulasın

Sana katılıyorum üstad sıfır araba almaktansa 2. el alırım daha iyiAllah kısmet ederse yarın arabamı alıyorum,aldığım zaman fiyatı yazıcam hepinizin dudağı uçuklucakTabi bi aksilik çıkmazsa!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heLLWeapon -- 25 Kasım 2007; 17:50:29 >

• quote:

hocam haklısın.ikinci elde 2007 model ama eski kasa Ford Mondeo Trend 2.0 motor ve otomatikler var. 40-42 arasında fiyatları
    bence alınabilecek arabalar.hemde d segmentinde harika aletler.
    dizel ekonomisi 2000cc güçlü motor keyfi konfor ve sürüş zevki. YANİ OTOMOBİLE BİNMENİN KEYFİ
    ayrıca ford mondeolardaki 2000cc dizel uzun mil motoru diye geçer.bunu unutmayın.500bin rahat yapar sorunsuz.
    foculardaki 1.6 dizel PSA dizellere benzemez.fordun dizeli işte bu 2000cc olanlar.diğerleri biraz yalan cidden
    sonra arabanın arkasına bir sticker yazarsın fordun dizeli sevdim köylü güzeli

bulduğum birkaç ilan var.arkadaş bunlara ve bunun gibilere bir baksın
    http://www.sahibinden.com/32_000_km_triptronic_vitesWQQaXQQ5125382WQQpXQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/auto_store_guvencesi_ileWQQaXQQ5049839WQQpXQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi_ford_bayisi_sahibindeenWQQaXQQ5030709WQQpXQQdisplayitem

bu yukardakilerde daha yüzde 5 e yakın pazarlık şansınız var.aman gözardı etmeyin.40 veya altına bile alabilirsiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

quote:

Sana katılıyorum üstad sıfır araba almaktansa 2. el alırım daha iyiAllah kısmet ederse yarın arabamı alıyorum,aldığım zaman fiyatı yazıcam hepinizin dudağı uçuklucakTabi bi aksilik çıkmazsa!

hocam şimdiden yazda merakta bırakma bizi.neymiş o dudağımızı uçuklatacak fiyat ve araba özellikleri nedir????

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

quote:

hocam şimdiden yazda merakta bırakma bizi.neymiş o dudağımızı uçuklatacak fiyat ve araba özellikleri nedir????

Arabanın pazarlığı dün akşam yapıldı,33 bine anlaşıldı sahibi ile ayrıca arabanın bankaya 29 bin ytl borcu var yani araç sahibi benden 4 bin ytl alacak fakat sahib ile anlaşmamızda bankada peşin ödemedeki indirim bana geçecek yani 29 bin borcu olan araba 27 bine inerse ben 2 bin ytl daha karda olacağım ve araç 31 bin ytlye gelecek.Yarın arabada servise sokulacak sorun çıkmaz ise devir işlemi alınacak.Araba 2007 honda civic elegance otomatikSıfır fiyatı 43 bin ytlAslında yazmayacaktım ama dayanamadım çünkü araba orjinal dendi orji çıkmazsa almayacağım.Fiyat çok iyi bana göre.Arabayı bu fiyata satmasının sebebi banka borcunun 2 taksidinin ödenmemesi ve bundan sonrakilerinin ödemesininde zor olduğu için satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heLLWeapon -- 25 Kasım 2007; 18:40:53 >

• ben size dudak uçuklatacak bir örnek vereyim
    bu araba dod tarafından satıldı.hatta ilanı evo dergisi kasım 2007 DOD ekinde çıktı.olan varsa baksın sayfa 42

2006 model Toyota Avensis 2000 motor Executive Elegance Tiptronik vites. 10.399 km de gümüş rengi
    arabada kaza yok.sadece kapılarda sürtünme nedeni ile boya var ama ondada kapı saçı değişmiş.
    arabayı görüp dönerken tanıdık bir toyota plazada bilgisayardan servis kayıtlarına baktık.
    alet 29.000YTL ye anında satılmış.biz sadece gördük satılmıştı şaşırdık
  • Güzel fiyat
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.