Şimdi Ara

hepsiburada sahte sony dual shock 3 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hepsiburada.com da dual shock 3 99 tl ye düşmüş 139 tl'den. Satın alınca mesaj attım orjinal sony ' midir diye cevap olarak

Sitemizde bulunan tüm ürünler orijinal olup orijinal kutu ve garantileri ile birlikte faturalı olarak sizlere gönderilmektedir.

Saygılarımızla,

iyi dedik geldi neyse

elimde sahte ve orjinal dual shock 3 var
    sahte olandaki dualshock ve sixaxis yazıları çok koyu değil ve biraz yamuk usb girişide tam simetrik yerine oturmamış,
    ne tesadüf bu gelen sözde orjinal dual shock 3 ünde vakumlu ambalajdan bakınca aynı şekilde yazılar usb yamuk

vakumlu ambalajlı ürünlerde garanti etiketi biliyorsunuz kutu arkasına yapıştırılır, bunda hiç bir şey yok.

bende yine bir iyi niyetle mesaj attım aynı burada yazdığım eksikleri yazdım gelen cevap bu;

bu ürünün orjinal olmaması yüksek ihtimal. henüz kutusunu açmadım vakumlu olduğu için iade ederken sıkıntı olmaması için. Dışardan incelediğimde üzerindeki dualshock3 yazılarının ve usb girişinin yamuk olduğunu fark ettim . Orjinal sony ürünlerinde bunlar olmaz. Ayrıca kutu arkasına sony eurasia nın garanti belgesinin yapıştırılmış olması gerekirdi. Sitenizde 2 tane aynı sony marka kol satıyorsunuz biri benim aldığım 99TL ve diperi 139TL. Birebir aynı kollar neden farklı fiyat? Yİne sitenizden bu kolu alıp sahteliğini belgeleyen bir internet sayfası var.
    http://sahtedualshock3.blogspot.com.tr/
    Şimdi bana vakumlu ambalajı açınca iade alacağınızı belirten bir cevap yazarsanız kutuyu açacağım yok olmayacaksa açmadan iade edeceğim.
    tşekkürler 07.10.2015 20:06:22 Cevap:

Hakan Bey merhaba,

Sitemizde 99 TL ye satılmakta olan bu ürün uzun süredir stokumuzda durduğundan zararına satış olup stokumuzda bitiminin akabinde yayına kapıtalacaktır.
    Ürün Sony EU değil ithalatçı firma garantilidir. Ürün paketi içeriğinde kablo kısmında görmüş olduğunuz kopukluk/yamukluk üretim hatası olabileceğinden ürünün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.

Atmış olduğunuz linkteki sayfa resmi bir sayfa olmayıp Sony tarafından onaylanmamıştır. Markalar tarafından onay verilmemiş bu tarz içerikler resmiyet kazanmadığından ötürü bu içerik hakkında yorum yapamamaktayız.

Saygılarımızla.

yani ben ne diyeyim, iade formu doldurdum kutuyu açmayacağım bile eminim sahte olduğuna.

sixaxis yukarı doğru usb aşağı doğru

hepsiburada sahte sony dual shock 3 2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filips -- 8 Ekim 2015; 18:47:01 >

• bana çakma iphone kulaklıkları gönderdikten beri hepsiburadaya güvenim kalmadı... büyük ihtimal o da orjinal değildir
  • Aslında kolay anlaşılıyor. Sitedeki resimlerde de sahte ve orijinalinin resimleri var.

"Select" tuşundan kolayca anlaşılıyor. Orijinaldeki (dikdörtgen) iken, sahtesinde (kareye yakın) oluyor. Ama tabi bunu kıyaslayabilmek için orijinal ve sahtesini yanyana koymak gerekli.

Ve ayrıca üzerindeki yazılarda yamukluk... Veya kare, üçgen, yuvarlak şekillerinde kaymalar oluyor.
  • sıkıntı sahte kol değil, hepsiburada gibi bir sitede sahte satılması yoksa piyasada kolların %90'ı sahte .
    sen yine de sat sahte ama altına belirt orjinal değil fiyatıda 139 tl değil 39 TL yaz. alan kişi ne mal aldığını bilsin.
  • iade et direk, keyfi iade candır ve hepsiburada bunu en iyi uygulayan firma. hiç yazışmana gerek yoktu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weros -- 8 Ekim 2015; 19:40:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.