Şimdi Ara

Hepsiburada'dan aldığım ürünü Aras Kargo kaybetti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 04.12.2018 tarihinde hepsiburada'dan aldığım araç kamerası ve hafıza kartı aynı gün Aras kargoya verildi. 05.12.2018 sabahı kargo Ankara dağıtıma geldiği gözüküyor. Yani anlayacağınız istanbuldan ankara geliyor kargo. Hepsiburadanın sitesinde 05.12.2018 tarihinde teslim edileceği yazıyor. Buraya kadar her şey normal.
    Ben adresi aras kargo şube olarak verdim. Fakat ne hikmetse kargoyu farklı bir aras kargo şubesi yazılmış. Benim verdiğim şubeyle arası 2,5-3 km falan. Neyse dedim gittim. Fakat şubede yaklaşık 1 saat sistemin açılmasını bekledim . Açılıncada eleman 20 dakikaya yakın paketi aradı ama bulamadı . Diğer şubeye gittim orada aynı şekilde sistemin gelmesi paketin aranması derken 1 saati buldu.2-3 gün boyunca 2 şubeyide sabahları hergün arayıp (7 veya 8.ci aramamda ulaştım) , öğleden sonra 2 şubeyede gittim fakat sonuç yok. En son cuma günü şubedeki arkadaş kağıda kargo içeriğini yazmamı marka model ve fiyatlarını yazmamı söyledi yazdım . Ne olacak bunlar dedim. '' diğer şube ile mailleşeceğiz dedi'' peki dedim benim kargom hiç ortaya çıkmaz ise ne olacak dedim '' hemen arkadaki şubenin müdürü bayan '' hepsiburadayı ararsınız size yeni gönderim yapar. Biz hepsiburada görüşür hallederiz '' gibisinden konuştu açıkcası pekte güvenemedim. Nedeni ise googlea aras kargo yazınca şok olacağım konular gördüm . Çalınma vs gibi. Bugün hepsiburadayı arayarak durumu bildirdim konu hakkında inceleme yapılcak diyip şikayet oluşturuldu dendi.Yarın ise aras müşteri hizmetlerini arayacağım. Bu kadar vurdum duymaz bir firma olamaz. Ben bu kamerayı aracımda herhangi bir kazaya vs karışırsam şahidim olsun diyerekten sipariş etmiştim Ve korktuğum başıma geldi 08.12.2018 tarihinde gece 2 sularında bir kazaya karıştım bir araca vurdum . Tabi bana göre suç öndeki araçta idi ama gece vakti kamera olmayan bir bölgede neyi ispatlayacağım.Kendi aramızda tutanak tuttuk . Araç kameram olmadağı için iş sigorta şirketlerine kalmış kim haklı çıkacak göreceğiz. Tabi ki kargom ile ilgili hiç bir sonuç elde edemez isem. Kaza raporum ile beraber aras kargo ve hepsiburadayı da mahkemeye vereceğimden 2 firmanında hiç şüphesi olmasın. Şuan 2 aras şubeside kargomun nerede olduğunu bilmiyor

Resimler
    Hepsiburada'dan aldığım ürünü Aras Kargo  kaybetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2KS -- 11 Aralık 2018; 1:50:16 >

• Kaybetmediler,çaldılar. Aras’ın her zaman yaptığı şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük suçlu aras ama hepsiburadanın suçuda arasın bu kadar afiş olmasına rağmen hala onlarla çalışması arasın içinde bir kesim ürün yürütüyor diye düşünüyorum organize bi şekilde

• Mesafeli satış sözleşmesine göre parayı satıcıya (hepsiburada) sen yolladıktan sonra 30 gün yasal süreleri var sana ulaşması için aras kargo filan geç o işi sen sen burada gidersin de daha süreleri dolmadı zaten sana yeni ürün verirler kameran yokda mahkeme vs veririm de yemez hiç kusura bakma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.