Şimdi Ara

hepsiburada.com BİTMİŞTİR (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
9.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fiat2001brava

-Arkadaşım iyi güzel şikayet ediyorsunuz hepsiburada.com , gittigidiyor.com, n11.com adlı e-ticaret sitelerini ancak yine de alışveriş yapıyorsunuz. Çok ilginç değil mi?

Siz istiyorsunuz ki alayım cep telefonunu hoşuma gitmesin iade edeyim, sorun çıkınca anında değişm yapılsın vs. vs. vs.

Evet şimdi bana kızıp küfürler etmeye başlayanlara sakin olmalarını tavsiye ederek şunu öneriyorum.

Gerçekten müşteri memnuniyeti , karşınızda muhatap vb. kolaylıklar istiyorsanız BİMEKS , VATAN BİLGİSAYAR , MEDİAMARKT , TEKNOSA , GOLD BİLGİSAYAR gibi mağazası olan yerler var buyrun oralardan alın. Amaaaaa aradaki fiyat farkınıda peşinen kabulleneceksin. Yok öyle yağma hem ucuz olsun hem kaliteli olsun hem servisi mükemmel olsun .. Bakın aşağıya örnek linkler koyuyorum . Aynı ürün beğenmediniz internet sitelerinde kaç TL , diğer teknoloji mağazalarında kaç para bi bakın.

gittigidiyor. com --> 1.298-100-25 = 1.173 TL link -->http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g4-h815-32gb-4g-lte-akilli-telefon-207898865

hepsiburada.com --> 1.299 - 100 =1.199 TL link -->http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DK3

VATAN MAĞAZA --> 1.799 (Hiçbir kampanya yok) link --->http://www.vatanbilgisayar.com/lg-h815-g4-siyah-gercek-deri-akilli-telefon.html
    Mediamarkt --> 1.899 Link --->http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-h815-g4-kahverengi-ger%C3%A7ek-deri-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-1139499.html
    BİMEKS -- > 1.799 TL (arada biparaiadesi olabiliyor) link -->http://www.bimeks.com.tr/urun/147092/lg-g4-kahverengi-gercek-deri.aspx
    TEKNOSA --> 1.899 TL link --->http://www.teknosa.com/urunler/125071511/lg-h815-g4-kahverengi-deri-akilli-telefon

Gördüğünüz gini nerdeyse 500-600 TL fiyat farkı var. El insaf bu kadar fiyat farkı bi şekilde satış sonrası servis kalitesini ETKİLEYECEKKKKK ....

Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.

hocam kıyaslamalarınız paralel ve distribütor olarak yapmışsınız. fiyat farkının da çoğu kısmı bundan kaynaklanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: duzguner42

HB Candır.Çadırdır.

çadır bugün geldi
  • Hepsiburada MAĞDURİYETTİR. 1 aydır sorunum çözülmedi. İnstagram sayfalarına yazıcam mağdur ettiniz beni diye. Doğan holding yöneticilerinide etiketllerim. İnşallah böyle çözerim.
  • en güvenilir sitelerdendir çok çok memnunum gidip hepsiburada harici bi satıcıdan ürün almadığınız sürece iade konusunda hiç bir sıkıntı olmaz.
  • Amazon'da da aynı durum var, satıcının kim olduğu önemli.

Benimde çok veryansın ettiğim zamanlar oldu ama üstü üstüne koyunca Hepsiburada ticaret siteleri içerisinde Türkiye'de her konuda bir numara.

İçinden domates parçaları çıkan blender mı dersin, kırık aletler mi dersin ama çözdüler mi çözdüler. Tabi ki sistem yavaş, binlerce iadeyi yola sokmak, çözmek zaman alıyordur.
  • umarım iflas eder,
    aydın doğanın yurt dışına kaçtığı günleri görürüm...

tarihe not düşelim burdan..
  • markayı savunmak değil amacım lakin şimdiye kadar defalarca alışveriş yaptım iadelerimde oldu hiç sorun yaşamadım
  • fiat2001brava F kullanıcısına yanıt
    Sen bu kafayla fazla yaşamazsın
  • kargoyu teslim alırkende paketini açarkende iade yada değişim için geri gönderirken kargoda teslim ederkende videoya çekerim, hele telefon aldığımda wifi ye bağlamam simkartı takmam 1 gün cihazı kurcalarım.

Ne kadar taş atsakta hb nn kendi sattığı ürünlerde iyi kötü sorunlar hallediliyor, artık adam akıllı rakibide kalmadı hızlıal kliksa can çekişiyor. Esasında organize olup şu diğer satıcı muhabbetinden bolca dert yanabiliriz. Bu arada kendi sattığı matkabı aldıktan sonra 30. günü hbye geri gönderdim onlarda servise gönderdi, ayıplı ürün dedim iade hakkım olmasada ayıplı mallarda 30 gün içinde tamir falan olmadan 1 e 1 bir değişim hakkımız olduğunu duymuştum bilmiyorum doğrumudur, 25 gündür bekliyorum bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastmustaine

en güvenilir sitelerdendir çok çok memnunum gidip hepsiburada harici bi satıcıdan ürün almadığınız sürece iade konusunda hiç bir sıkıntı olmaz.

Konu bu zaten
    Eger kendi sitende bi urunsatiyor ve o saticilardan yuzdelik aliyor isen o urunun arkasinda duracaksin
    Orada urun satan a veya b firmasinin kendi siteleri de var kim alir oradan? Neden hepsiburadan aliyoruz guvendigimizden. Peki o firmalardan niye yuzdelik aliyor? Etliye sutluye karismiyor isen sadece adini kullandırıyorsun demektir buda açıkça dolandırıcılık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada BİTmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiat2001brava

-Arkadaşım iyi güzel şikayet ediyorsunuz hepsiburada.com , gittigidiyor.com, n11.com adlı e-ticaret sitelerini ancak yine de alışveriş yapıyorsunuz. Çok ilginç değil mi?

Siz istiyorsunuz ki alayım cep telefonunu hoşuma gitmesin iade edeyim, sorun çıkınca anında değişm yapılsın vs. vs. vs.

Evet şimdi bana kızıp küfürler etmeye başlayanlara sakin olmalarını tavsiye ederek şunu öneriyorum.

Gerçekten müşteri memnuniyeti , karşınızda muhatap vb. kolaylıklar istiyorsanız BİMEKS , VATAN BİLGİSAYAR , MEDİAMARKT , TEKNOSA , GOLD BİLGİSAYAR gibi mağazası olan yerler var buyrun oralardan alın. Amaaaaa aradaki fiyat farkınıda peşinen kabulleneceksin. Yok öyle yağma hem ucuz olsun hem kaliteli olsun hem servisi mükemmel olsun .. Bakın aşağıya örnek linkler koyuyorum . Aynı ürün beğenmediniz internet sitelerinde kaç TL , diğer teknoloji mağazalarında kaç para bi bakın.

gittigidiyor. com --> 1.298-100-25 = 1.173 TL link -->http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g4-h815-32gb-4g-lte-akilli-telefon-207898865

hepsiburada.com --> 1.299 - 100 =1.199 TL link -->http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DK3

VATAN MAĞAZA --> 1.799 (Hiçbir kampanya yok) link --->http://www.vatanbilgisayar.com/lg-h815-g4-siyah-gercek-deri-akilli-telefon.html
    Mediamarkt --> 1.899 Link --->http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-h815-g4-kahverengi-ger%C3%A7ek-deri-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-1139499.html
    BİMEKS -- > 1.799 TL (arada biparaiadesi olabiliyor) link -->http://www.bimeks.com.tr/urun/147092/lg-g4-kahverengi-gercek-deri.aspx
    TEKNOSA --> 1.899 TL link --->http://www.teknosa.com/urunler/125071511/lg-h815-g4-kahverengi-deri-akilli-telefon

Gördüğünüz gini nerdeyse 500-600 TL fiyat farkı var. El insaf bu kadar fiyat farkı bi şekilde satış sonrası servis kalitesini ETKİLEYECEKKKKK ....

Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.

Mediamarkt , teknosa , bimeks, vatanda işi yokuşa süren yalancı firmalardır

daha geçen gün philips 49PUK7100'ü uydu alıcısı 4K yi destekliyor diye satmaya çalıştı bi müşteriye

Müşteriyi ben uyardım , satış temsilcinin yüzüne YALAN SÖYLÜYORSUN diyerek ,ST yi yerin dibine soktum .

• Arkadaşım,senin bu mantığınla herkes kendi siyasi görüşüne göre ticari hayatımızı kurgularsak baştan kaybetmeyi kabullenmiş oluruz. Yanlış anlaşılmasın kesinlikle ne Aydın Doğan'cıyım ne de senim mantığındanım. yalnız yıllardan beridir alışveriş yaparım ALLAH a şükür hiç bir sıkıntı yaşamadan çok avantajlı bir şekilde teslim aldım.İnsanlar tercihlerini istediği gibi yapabilirler. MM bimeks teknosa ve hatta Vatan dan çok daha avantajlı ve garantili alışveriş yapabildiğimiz şirketi bu kadar (dikkatsizliğimizden kaynaklı olarak) karalamamızın bizler gibi DH forumdaşları olarak bizlere zarar vereceğini de unutmamamız gerektiğini düşünüyorum. Ha bunu söylerken herkesinde bildiğini düşündüğüm net ten alışveriş yaparak daha hukuksal haklarımızın olduğunu ve koşulsuz iade hakkımızın olduğunuda hatırlarmak isterim.Mesele üzüm yemek se sorun yok. Hep beraber tarihe not düşelim MERT METE ALP Kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: humanist67

Arkadaşım,senin bu mantığınla herkes kendi siyasi görüşüne göre ticari hayatımızı kurgularsak baştan kaybetmeyi kabullenmiş oluruz. Yanlış anlaşılmasın kesinlikle ne Aydın Doğan'cıyım ne de senim mantığındanım. yalnız yıllardan beridir alışveriş yaparım ALLAH a şükür hiç bir sıkıntı yaşamadan çok avantajlı bir şekilde teslim aldım.İnsanlar tercihlerini istediği gibi yapabilirler. MM bimeks teknosa ve hatta Vatan dan çok daha avantajlı ve garantili alışveriş yapabildiğimiz şirketi bu kadar (dikkatsizliğimizden kaynaklı olarak) karalamamızın bizler gibi DH forumdaşları olarak bizlere zarar vereceğini de unutmamamız gerektiğini düşünüyorum. Ha bunu söylerken herkesinde bildiğini düşündüğüm net ten alışveriş yaparak daha hukuksal haklarımızın olduğunu ve koşulsuz iade hakkımızın olduğunuda hatırlarmak isterim.Mesele üzüm yemek se sorun yok. Hep beraber tarihe not düşelim MERT METE ALP Kardeşim

bizden farklı ne söyledin?
    bizde diyoruz bu dediklerine güvendiğimizden aldik
    ama iş değişmiş
    oradaki bilinmedik firmalardan hepsiburadaya güvenerek alırsan yolda kalırsın diyoruz
    neden yorumları okumadan yorum yaparsınız?
    burda bir karalama yok bir tespit bir gercek var.
    konu başlığı okuyarak değil konuyu ve yorumaları okuyunca tekrar bir yorumunu bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 25 Şubat 2016; 8:13:37 >

• internetten alırsan en azından 14 gün iade imkanın oluyor ; yeter ki güvenli satış siteleri olsun......Ayrıca HB..eski HB değil şu anda yani güvenli değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durrsun -- 25 Şubat 2016; 21:32:05 >
  • Bu gidişle Amazon gibi şirketlerin Türkiye'de faaliyet göstermesini bekleyeceğiz. (Gittigidiyorun amazonla bağlantısı vardı galiba).
    Dolar ucuzken işler iyiydi.
  • burada belki 3 4 senedir e ticaret sitelerinden alışveriş yapanlar veya yılda toplasan 5 parçayı geçmeyen ürün alanların başına bir şey gelmemiş olabilir. Ama yaklaşık 10 küsür senedir, beyaz eşyadan, mobilya ya, cep telefonundan, tv ye kadar yüzlerce ürün alan biri olarak problem yaşamadığım site yok. hatta bir kısmı iflas edip kapattı. Anlayacağınız hepsi aynı b.kun laciverti. Özellikle en çok problemi hepsiburada ile yaşadım. en bombası iptal ettikmedikleri ürünün 38 gün sonra elime ulaşmasıydı. digerlerini buraya yazsam sayfalar alır. Şimdi n11 gibi farklı satıcılarda ürünlerini burada satabiliyor fakat n11 de en azından para havuz hesabında bekliyor, sen onaylarsan karşı taraf parasını alıyor, ürünü test etme şansın var. ama hepsiburada da bu olay olmadığı için çok daha sakat durum. ürün alırken dikkat edin, özellikle pahalı bir ürün alacaksanız aman dikkat!

• Konuyu açan arkadaşın mesajını okudum ama burada HB'nin suçu yok. Sonuçta orada satıcının kim olduğu ifade ediliyor. Mesafeli Satış Sözleşmesi diye birşey var, okumanızı tavsiye ederim.

Ayrıca 6502 Sayılı Yasa gereğince 14 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeksizin iade hakkınız var. Ancak sorunlu çıktığını düşünüyorsanız ve muhatap bulamıyorsanız o zaman Tüketici Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesine vereceksiniz bu kadar basit. Sonrasında ücret iadesi isteyeceksiniz.

Yasa gereği malı aldığınız yere değilde yetkili servise göndermeniz gerekiyor.

Ben HB'den çok alışveriş yaptım. Birkaç üründe sorun çıkmıştı, ben değişim falan istemeden kendileri aynı üründen ücretsiz gönderdiler. Bunu yapan Türkiye'de site yok şuan HB dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 2 Mart 2016; 14:25:43 >
  • Akrabama öve öve bitiremediğim hepsiburada dan bir ürün sipariş ettik ama ürünü 3. Haftaya girdik hâla göndermiyorlar. 3 kere tedarik tarihi verildi hepsi geçti. Önerdiğim kişiye mahçup olduğuma mı yanayım yoksa onlarca kez aramama rağmen hâla gönderilecek diye oyalandığıma mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hb. bitmedi ama bu yurtiçi kargo davası beni bitirdi :)
    bu kargoyla gönderdikleri için alım yapamıyorum
    alım yapsam resmen çile çekiyorum
    kargo günlerce gelmiyor ,evde ya bugün gelirse korkusu ile hep birileri beklemek zorunda kalıyor
    şubeye gitsen dağıtımda diyorlar
    şikayet etsen tınmıyorlar
    ömür törpüsü olacağına hiç bulaşmamak en iyisi :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.