Şimdi Ara

Hep uzun yolda kullanılmış LAGUNA 2 debriyaj baskı balata ömrü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Satın almayı düşündüğüm 90.000 km de tüm ağır bakımları yapılmış yanlızca debriyaj baskı balatası değişmemiş 2004 model bir Laguna 2 var.Araç dayımın.Nasıl kullandığını biliyorum.Bu km nin %95 istanbul-ankara otobanında ve şehirlerarası yollarda kullanıldı.Şehir içinde zaten Kia Picantosu var onu kullanır.Şimdi 1.6 motorlu bu aracın baskı balatası ne zaman değişmek ister?Şu an için anladığım kadarıyla bir sorun yok debriyajda.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
    Saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: ctuna

Merhaba arkadaşlar...
    Satın almayı düşündüğüm 90.000 km de tüm ağır bakımları yapılmış yanlızca debriyaj baskı balatası değişmemiş 2004 model bir Laguna 2 var.Araç dayımın.Nasıl kullandığını biliyorum.Bu km nin %95 istanbul-ankara otobanında ve şehirlerarası yollarda kullanıldı.Şehir içinde zaten Kia Picantosu var onu kullanır.Şimdi 1.6 motorlu bu aracın baskı balatası ne zaman değişmek ister?Şu an için anladığım kadarıyla bir sorun yok debriyajda.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
    Saygılar...

arkadaşım tmm baskı-baLata şuan için sağLıkLı ama bişey diyemezsin...çünkü ne kadar oLsada uzun yoLda kuLLanıLsada araç 90.000 km yapmış yani ..ben sana verebiLeceğim km . yok gibi bişey ...bide şimdi buna senin kuLLanış şekLinde var...yani biLemezsin

• Her an değişmesi gerekebilir. Baskı balata az da olsa sorun çıkardığında biraz idare edeyim denilmicek kadar ciddi parçadır...
  • İNSANLAR UZUN YOLDA 4000-6000 DEVİRDE ARABA KULLANIRLAR HERKES SAKİN KULLANMAYABİLİR KULLANIMDA ÖNEMLİ , ŞEHİR İÇİNDE ÇOK YÜKSEK DEVİRLERDE İSTESENİZDE KULLANAMAZSINIZ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.