Şimdi Ara

Havasız Odayı Havalandırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Odayı havalandırma konusunda sıkıntılarım var yardımcı olabilirseniz çok seviniceğimi belirterekten konuma geçiriyorum.
    Yakın zamanda üniversite sınavım var bu yüzden dışarından, ders çalışırken ses gelmemesini istiyorum yani odamın kapısı kapalı,penceremide apartman boşluğuna baktığından kapalı tutuyorum(apartman boşluğunda kötü bir koku var aynı zamandan diğer apartman sakinlerinin sesleride yankıyla beraber sanki dibimde konuşuyorlar gibi geliyor).Yani ihtiyacım hem kötü kokunun gelmemesi yani karbon filtresi gibi bir şey ile engellenmesi hemde sesin iletilmemesi,aslında ses konusunu ses engelleyici kulak tıkaçlarıyla hallederim diye düşünüyorum şimdilik.
    Başta hava temizleme cihazlarını araştırmıştım ,belki pencereden havayı boruyla alıp cihazla beraber temiz hava gelir diye planlıyordum veya koku engelleyici bir klima ile hallederim diye düşünüyordum,şimdi ise karbon filtresi ve akustik ses izolasyonuyla beraber fanla hallederim diye düşünüyorum,ekonomik açıdan hangi uygun düşer yardımcı olursanız çok sevinirim.

• kültürle alakası?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    daha önceden de burada açılmış benzer konular ona dayanaraktan burada açtım kusura bakmayın yanlış olmuşsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.