Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
13
Favori
734.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 27 de orda ol dediler bana :)
  • s.a arkadaslar herkese mrb ben 24 şubatta teslim oluyorum ordan doğuya düşme ihtimalim varmı acaba?
    bide gelirken yanımda neler getirmem gerekiyor? çorum-kargılıyım
  • Arkadaşlar 27 sinde teslim olan varmı
  • Arkadaşlar makam şöförü nasıl olabilirim peki :D
  • Oraya gidince bagır makam şöförü olmak istiyoruuum diye :D yaparlar seni merak etme :D
  • :D yaa bağırmakla olunur mu :P hem test felan ederler mi..

kim biliyo felan vs diye :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darrko
    Oraya gidince bagır makam şöförü olmak istiyoruuum diye :D yaparlar seni merak etme :D

baba sen ne zaman gidiyorsun hem ayın kaçında (:
  • 90 / 1 ne yaaa bız 77/4 duk ve harbi harbi g...z donmuştu, resmen gökten buz yağardı ... kütahya karasal iklim hazırlıklı olun tek sorun soğuk, şanslıysanız ilk otuzda ayrılırsınız,kafanıza kazınacak kelime KARTALPENÇESİ
  • Abi özellikle o soguk için bugun gidip 50 liraya kendime termal içlik aldım.. bikaç corap ve bikaç iç camaşırıda aldım iç çamaşırları mavi renkte? bir sorun olmaz degilmi içlikte siyah?
  • MAVİDÜNYAM öncelikle kusura bakma bilgisayarım tırtladı zaten anlamıyorum bu işlerden bide problem yaşayınca işin içinden hiç çıkamıyorum

Elbette eğitimler var gece eğitimleri falan filan oluyo intikal eğitiminide alacaktır muhakkak ama karacılarınki kadar uzun boylu olmaz biraz dostlar alışverişte görsün misali yapıldımı yapıldı olsun diye yaptırırlar ama sonuçta askeriye elbette yorulcak biraz

valla kütahyada askerler arasında bi tane dağ çok popülerdir onun isminide sölemiyim hiç sana bilen bilir zaten gidecek arkadaşlarda ilk gün öğrenirler tam karşıda durur ööööle

ama mademki nişanlının yemin töreni yaklaştı şu suralar yemin töreni provası yapmaktan anası ağlıyodur onun paso uygun adımda marşlar söylüyolardır kütahyada - sol sağ- kızlar bizim olsa - sarışınlar -esmerler- diye devam eden marşlar sölüyodur

valla telefon dinleme meselesini hep duyardık sadece kütahyada değil her yerde dinlenir derler ankesörlülerin dinlendiğini sanmıyorum ama tafiks muhakkak dineleniyodur( tafiks=askeri hat gibi bişey)

ALLAH KAVUŞTURSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyağmur -- 15 Şubat 2010; 1:53:41 >

• DARRKO sende kusura bakma birader problem falan oldu işte ancak şimdi yazabiliyorum

Aslına bakarsan benzer duyarlılıklara sahibiz seninle o yüzden seni az çok anlıyorum vede askerlik yapmamak için 40 takla atan şerfsizlerinde a... neyse helal birader

Ama gittiğin zaman göreceksin sende nereye gidersen git her yerde karşına şöyle bir yazı çıkacak sende çok duymuşsundur VATANINI EN ÇOK SEVEN GÖREVİNİ EN İYİ YAPANDIR vatana hizmet etmenin tek yolu dağa çıkıp p...leri avlamak değil sonuçta nasıl bir askerlik yapacağını seçme şansında yok

kütahyada belki hafif bir eğitim vardır ama usta birliğinde özellikle ceza eğitimlerinde falan geberene kadar eğitim yaptığın zamanlarda olacak eğer illede eğitim diyosan. Tam teçhizat istikamet yerken belki hatırlarsın bu yazıyı

bu arada mavi iç çamaşırıda olur haki de olur ikiside kullanılır havacılarda çoraplar tek renk siyah desensiz olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyağmur -- 15 Şubat 2010; 2:13:09 >

• Bende 90-1 kütahya hava sivastan

• HAVA ER EĞT.TUG.K.LIĞI/KÜTAHYA / ULAŞTIRMA

28.02.2010' teslim oluyorum. Artık orda bulusuruz

90/1 Herkese hayırlı teskereler

RİZE / ARDEŞEN

freix@msn.com

• Herkese iyi askerler
  • EĞT.MERKEZİ : HAVA ER EĞT.TUG.K.LIĞ/KÜTAHYA
    MUV. ÖZELLİĞİ : MUHAFIZ ERİ
    KUVVETİ : HV.K.K.LIĞI
    SINIFI : PİYADE
    SEVK TARİHİ : 24.02.2010
    YOL SÜRESİ : 2 Gün
    KATILACAĞI TARİH : 27.02.2010

RİZE/PAZAR

ÜMİT KANTAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bylazxx -- 16 Şubat 2010; 9:50:18 >
  • :p güncel yokmu başka düşen gitmek için gün sayıyırouz :D
    MUV. ÖZELLİĞİ : ASKERİ İNZİBAT
    SINIFI : PİYADE
    YOL SÜRESİ : 1 Gün
    KATILACAĞI TARİH : 26.02.2010

MUV. ÖZELLİĞİ : MEBS CİHAZLARI BAKIM YRD.
    SINIFI : MUHABERE
    YOL SÜRESİ : 1 Gün
    KATILACAĞI TARİH : 25.02.2010
    Çorum/Kargı
  • Tekar selam ! Arkadaşlar

Şubat'ın 27 sinde Teslim tarihim o bana verdikleri zarfda öyle yazıyor Fakat ben 27 sinde teslim olmak istemiyorum 26 sında gitsem acaba sorun olurmu ki ?

Darrko Ranza arkdaşım yapcam seni gecelerin zulüm geçicek sırf senle aynı bölüğe düşmek için erken gelicem haah
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.