Şimdi Ara

harici hdd sistem kurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar laptopun hdd bağlantı kablosu sizlere ömür. satıcı eski model 70 liradan aşşa bulamam diyor. bende boşta harici hdd ler var. birini usb den kullanayım dedim.
    win7 kurdum. sysprep yaptım. ama laptopta tam açılırken mavi ekran hatası alıyorum ve başa dönüyor. laptopu usb bellek veya usb hdd ile nasıl kullanabilirim. yardımcı olur musunuz.
    not : forumdakiş konuları okudum sysprep falan yaptım ama beceremedim.

• cd den calisan bir linux sistemi ile de acabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder1982

arkadaşlar laptopun hdd bağlantı kablosu sizlere ömür. satıcı eski model 70 liradan aşşa bulamam diyor. bende boşta harici hdd ler var. birini usb den kullanayım dedim.
    win7 kurdum. sysprep yaptım. ama laptopta tam açılırken mavi ekran hatası alıyorum ve başa dönüyor. laptopu usb bellek veya usb hdd ile nasıl kullanabilirim. yardımcı olur musunuz.
    not : forumdakiş konuları okudum sysprep falan yaptım ama beceremedim.

Cd ile çalışan hafif işletim sistemleri vardır. Bunlardan birisini deneyin. CD ile çalışan Flash disk ilede çalışacaktır.

• ayrı bır tavsıye gerekırse satıcıya bakma sen bence ıstdaysan yazıcıogluna falan gıt kabloyla aynını cıkma falan bulabılırsın 10-20 lıraya yada baska yere sorabılırsın hdd fıyatına kablomu var memlekette. hepte aynı bahane ha eskı model oldugu ıcın pahalı. görende antika yaptıracaz sanar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.