Şimdi Ara

Hangisini almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu yanlış yerde açtıysam özürdilerim , oyun konsollarına uzağım en son kücüklüğümde kafelerde oynardık . Oğlum bir oyun konsolu istiyor fakat neyi alacağımı bilmiyorum bir sürü konsol olmuş piyasada şartlar şunlar 1080p tv genel oyun amacı futbol fifa veya pes öyle çok süper bir konsol olmasına gerek yok ps5 son çıkanı fakat çok pahalı 4-5 sene kullanabileceğimiz fakat piyasadanda gözden düşmüş olmasın fiyat performans olarak hangi cihazı tercih etmem gerekir dikkat etmem gereken birşey varmı sıfır veya 2. El olur ps veya xbox fark etmez yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum buna göre odak noktası secim konsolu araştıracağım . Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox series s tercih edebilirsiniz hocam.
    Şuan için en ekonomik yeni nesil konsol.
    5 bin lira civarına 2.el bulursunuz.
    Dediğiniz oyunlarda sizi üzecekte bir konsol olmaz Series s.

Ha yok ben daha güçlü olsun,özel oyunlar olsun dualsense teknoloji olsun vs. derseniz ps5 dijital alın derim.

Ama resmi mağazalar bile tokat peşinde kimse resmi fiyattan satmıyor. Ps5 dijitale Sıfır için en az 12 bini gözden çıkarmanız gerekecektir.

Bu dediğim konsolların tek dezavantajı kutulu (diskli) oyun oynayamazsınız.
    Xbox alırsanız gamepass ps5 alırsanız da yeni plus extra servisini satın alıp bayağı bir oyun oynarsınız.
  • Xbox series s tercih edebilirsiniz hocam.
    Şuan için en ekonomik yeni nesil konsol.
    5 bin lira civarına 2.el bulursunuz.
    Dediğiniz oyunlarda sizi üzecekte bir konsol olmaz Series s.

Ha yok ben daha güçlü olsun,özel oyunlar olsun dualsense teknoloji olsun vs. derseniz ps5 dijital alın derim.

Ama resmi mağazalar bile tokat peşinde kimse resmi fiyattan satmıyor. Ps5 dijitale Sıfır için en az 12 bini gözden çıkarmanız gerekecektir.

Bu dediğim konsolların tek dezavantajı kutulu (diskli) oyun oynayamazsınız.
    Xbox alırsanız gamepass ps5 alırsanız da yeni plus extra servisini satın alıp bayağı bir oyun oynarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PauLevesque -- 20 Haziran 2022; 0:45:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox Series S al. Madem fifa pes falan takılacaksınız işinizi çok rahat görür. İkinci el PS4 falan almaya kalksan neredeyse aynı fiyat zaten, yükleme süreleri çok uzun eski nesil cihazlarda.

• Teşekkürler arkadaşlar .xbox series s i göz önüne alacağım . Başka yorum ve tavsiye veren olursada dikkate alırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.