Şimdi Ara

Hangi Kombi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

120 Mt2 lik ara kat ve dış cephesi yapılmış, güney batı yönündeki dairemize kaliteli ve tasarruflu bir kombi taktırmak istiyoruz... Vaillant - Ferroli - Baymak ve Viessman düşünüyorum. ancak tam olarak hangisine karar vereceğimi bilmiyorum. hangi modelininde uygun olduğunu kestiremiyorum. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

saygılarımla,

• bırde buderus bakın derım mumkunse yogusmalı bence ılk bakılacak cıhaz budur olmadı valıant
  • ECA Confeo premix modelinede bakabilirsiniz en azından kafanızda bir kaç model şekillensin
  • Sevgili dostlar,

web sitesini inceledikten sonra bu kararı verdim... Vaillant - Turbo TEC 286-3 PRO :20.000 kcal/h Yoğuşmalı kombi

yıllarca reklam ve tanıtım faaliyetleri ile uğraşan ve reklamın her ne kadar da göz boyama ve vitrin olduğunu ve esas kalitenin ürün ve serviste olduğunu bilen birisi olarak bir kez daha anladım ki; web sitesi ve prestij amaçlı yapılan faaliyetlerin hiç birisi boşa gitmiyor, ve müşteri kararını %60 etkiliyor..

www.vaillant.de
  • Hayırlı olsun ileride kullanım goruslerınızde paylasırsanız daha net bır sonuc almıs oluruz bızlerede referans olusturur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.