Şimdi Ara

hangi arac bana uygun ( kriterlerim iceride ) max 77 bin tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evettt sonunda allaha sukur paramizi denklestirebildik ve bir kac hafta icinde arabamizi alacagiz. kafamda hic marka ve model kalmadi arabadan cok anlamadigim icin, ben kriterlerimi yazayim siz bana bir akil verin arkadaslar.
    1- iceriye minimum yol sesi alan
    2- otomatik vites
    3- dizel yada benzin+lpg
    4- kibar gorunumlu
    5- beyaz renk
    fiyat araligim max. 77 bin tl
    onerilerinizi bekliyorum arkadaslar.
    ne yapmaliyim

birde sizce sifir bir aracmi almliyim yoksa ikinci elmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigfish.smallaxe -- 27 Eylül 2014; 6:18:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ssangyong korando hocam 77 bine dolu otamatik 4 çeker alırsın

• Octavia + Ekstra yalıtım

• Bence daha özel kriterler vermeliydiniz 0 mı ikinci el mi o bile yok,
    Motor dan bile bahsetmemişsiniz

Vw toyata SEAT de diğerleride bu Özellikleri sağlar sadece Ford un eski kasaları çok yol gürültüsü alıyordu ama yenilerde nedir bilmiyorum

Mesela ikinci el alacaksanız eski 3 kasa olur yeni Jetta lar olur Corolla olur Civic olur olur da olur biraz daha net hatlar çizin

• Mazda 3 , 1.5 Motor, Otomatik Vites , Power Donanım Paketi , 72.000 TL fiyat çıktı
    aksesuar vs. sitedeki herşeyi ekleseniz 77.000 TL falan oluyor. bir bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsuBLK

Mazda 3 , 1.5 Motor, Otomatik Vites , Power Donanım Paketi , 72.000 TL fiyat çıktı
    aksesuar vs. sitedeki herşeyi ekleseniz 77.000 TL falan oluyor. bir bakın derim

Kusura bakmayın mazdayı test ettiniz mi bilmiyorum ancak içeriye eksoz sesini çok alıyor. Arkadaş minimum yol sesi dediği için bu sesten de rahatsız olabilir diye düşünüyorum

• Sifir 1.4 tsi elegance octavia+Dsg alınır o paraya.
    Ama tüp taktirmanizi tavsiye etmem..

• Ben olsam 2. El bunu alırdım

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=179755110

Az yakar yalıtım çok iyi susoansiyon iyi eksisi çok geniş değil ama gerçekten kaliteli. Sağlam az yakan dizel otomatik kombinasyonları ne yazık ki daha Premium olmayan markalara inmedi..

• Captiva2. El yeni kasa bulunur.

• Kia cee'd Sportywagon CONCEPT PLUS

1.6 dizel, otomatik, cam tavan ve her incik cincik olan bir araç alabilirsin. Şuanda 73 - 74 gibi rakamlara bırakıyorlar.

İkinci elden temiz premium donanımını da bulabilirsiniz. Onun inciği cinciği daha fazla. :)
  • arkadaslar genel yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. bazi arkadaslarim daha fazla kriter vermeliydin demis ama daha fazla kritere ihtiyac duymadim bu dedigin kriterleri icerek sedan hetcbek farketmez hepsi olur. dun arkadasimla c180 gorduk temiz 2008 modeldi, 80 bin dedi satici bu arabada aklimi cok celdi. araba resmen yakisikli

• quote:

Orijinalden alıntı: merdempc

Kia cee'd Sportywagon CONCEPT PLUS

1.6 dizel, otomatik, cam tavan ve her incik cincik olan bir araç alabilirsin. Şuanda 73 - 74 gibi rakamlara bırakıyorlar.

İkinci elden temiz premium donanımını da bulabilirsiniz. Onun inciği cinciği daha fazla. :)

hemen arastiriyorum kardeslik tesekkur ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bigfish.smallaxe

quote:

Orijinalden alıntı: merdempc

Kia cee'd Sportywagon CONCEPT PLUS

hemen arastiriyorum kardeslik tesekkur ederim :)

ne demek dostum. Ben resimlerden bakıp uzun bir süre kia bayine gitmedim. O araba alınır mı diye. Geçenlerde kia ya yolum düştü biraz inceledim bir de test sürüşü yaptım ve bu kadar zaman gitmediğime pişman oldum. Fakat öncesinde clioyu da almış bulundum bir kere.

Clionun borcu bitsin eğer bütçem elverirse sportywagon - kırmızı - olursa premium olmazsa concept plus donanımlı ceed almayı düşünüyorum.

Sana tavsiyem aracı gidip bayide canlı canlı bir kere gör. Ufak ayrıntıları çok hoşuma gitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayF -- 27 Eylül 2014; 20:14:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.