Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    insider info'ya sahip üstadlardan bilgi bekliyoruz..
  • kişisel bir kampanya mı bilmiyorum ma bildiğim kadarıyla parafly böyle bir kampanya yapmıyor. bir de ben önceki küsürat uçurmayı kullanmadım ama o 99tlye kadar yuvarlamıyordu diye hatırlıyorum. inşallah müşteri temsilcisi yanlış bi bilgilendirme yapmamıştır çünkü 1-2 gün içinde bilet alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfizik

civil %5 parafpara veya mudo %10 parafpara kazanımını paraf Günü'nde deneyen oldu mu? 5 ile çarpılma ihtimali var mı kazanılan parafparanın?

mudo kampanyası 28 şubatta bitti diye biliyorum..

ama atıyorum mudo'dan 100 TL harcama yapsan 10 TL hediye ve % 1 puan alırsın... ayrıca parafgününden ise 1*5 5 TL paun alman gerekiyor diye biliyorum

10+1+5 TL
  • üst mesajda belirtilen 99 tl kusurat silmeyi deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungorf01

kişisel bir kampanya mı bilmiyorum ma bildiğim kadarıyla parafly böyle bir kampanya yapmıyor. bir de ben önceki küsürat uçurmayı kullanmadım ama o 99tlye kadar yuvarlamıyordu diye hatırlıyorum. inşallah müşteri temsilcisi yanlış bi bilgilendirme yapmamıştır çünkü 1-2 gün içinde bilet alacağım.

İlk çıkan 99 a kadar yuvarlıyordu. 6 bilet almıştım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar seyehat hattından internet üzerinden rezervasyon yapılmış bilet alabiliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

arkadaşlar seyehat hattından internet üzerinden rezervasyon yapılmış bilet alabiliyormuyuz

aynı soruyu ben de merak ediyorum. pegasus'tan rezervasyon yapıp fiyat dondurmuştum alabilir miyim? bu arada dün küsürat uçurmayı ilk ben yazmıştım ama halkbank 27sinde başlayan kampanyayı 4ünde duyuracak kadar aciz mi anlamıyorum açıkçası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungorf01

quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

arkadaşlar seyehat hattından internet üzerinden rezervasyon yapılmış bilet alabiliyormuyuz

aynı soruyu ben de merak ediyorum. pegasus'tan rezervasyon yapıp fiyat dondurmuştum alabilir miyim? bu arada dün küsürat uçurmayı ilk ben yazmıştım ama halkbank 27sinde başlayan kampanyayı 4ünde duyuracak kadar aciz mi anlamıyorum açıkçası...

Artık alınamıyor

• Kampanyadan sadece SMS/ E-mail ile bilgilendirilen müşterilerimiz yararlanabilecektir.

Kampanya kapsamında 31 Mart 2015 tarihine kadar yurtiçi ve yurt dışı tüm hava yolu firmalarından alınan 100 TL ve katlarındaki uçak biletlerinizin küsuratları silinecektir.
    Kampanya Halkbank Üye İşyeri olsun olmasın tüm havayolu işlemleri için geçerli olacaktır. Uçak biletinin havayolu işyeri grubuna bağlı firmalardan alınması gerekmektedir.
    Turizm firmaları üzerinden alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
    Tek yön bilet alımı da, aynı anda yapılan gidiş-dönüş bilet alımı da tek işlem sayılacaktır.
    Kampanya 100 TL ile 5000 TL arasındaki işlemler için geçerlidir.
    Bir işlem için yapılacak maksimum indirim tutarı 99 TL’dir.
    İndirim, müşterinin takip eden ekstresine yansıtılacaktır.
    Müşteri kampanya boyunca asıl ve ek kartlarıyla toplamda 2 kullanım hakkına sahip olacaktır.
    Sanal kart ile yapılan işlemler,seyahat acentelerinden yapılan işlemler,Parafly Seyahat Hattı’ndan yapılan işlemler ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında alınan uçak biletinin iptali/iadesi durumunda kullanım hakkında geri kazanım olmayacaktır.
    Uçak biletinin iptali/iadesi durumunda kazanılan indirim tutarı ilgili kredi kartınıza borç yansıtılarak iptal edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 4 Mart 2015; 14:10:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Kampanyadan sadece SMS/ E-mail ile bilgilendirilen müşterilerimiz yararlanabilecektir.

Kampanya kapsamında 31 Mart 2015 tarihine kadar yurtiçi ve yurt dışı tüm hava yolu firmalarından alınan 100 TL ve katlarındaki uçak biletlerinizin küsuratları silinecektir.
    Kampanya Halkbank Üye İşyeri olsun olmasın tüm havayolu işlemleri için geçerli olacaktır. Uçak biletinin havayolu işyeri grubuna bağlı firmalardan alınması gerekmektedir.
    Turizm firmaları üzerinden alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
    Tek yön bilet alımı da, aynı anda yapılan gidiş-dönüş bilet alımı da tek işlem sayılacaktır.
    Kampanya 100 TL ile 5000 TL arasındaki işlemler için geçerlidir.
    Bir işlem için yapılacak maksimum indirim tutarı 99 TL’dir.
    İndirim, müşterinin takip eden ekstresine yansıtılacaktır.
    Müşteri kampanya boyunca asıl ve ek kartlarıyla toplamda 2 kullanım hakkına sahip olacaktır.
    Sanal kart ile yapılan işlemler,seyahat acentelerinden yapılan işlemler,Parafly Seyahat Hattı’ndan yapılan işlemler ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında alınan uçak biletinin iptali/iadesi durumunda kullanım hakkında geri kazanım olmayacaktır.
    Uçak biletinin iptali/iadesi durumunda kazanılan indirim tutarı ilgili kredi kartınıza borç yansıtılarak iptal edilecektir.

Bu mesaj size özelmi geldi kardeşim.kampanya sayfasındada yoktur böyle birşey.Ayrıca size neden gelmiş olabilir.Ben aylık 3-4 bin liralık alışveriş yapıytorum bana yoktur.Kartı çok azmı kullanıyorsunuz yoksa çok fazlamı?kart kullanımınızı biraz anlatırmısınız rica etsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceylinnaz
    quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Bu mesaj size özelmi geldi kardeşim.kampanya sayfasındada yoktur böyle birşey.Ayrıca size neden gelmiş olabilir.Ben aylık 3-4 bin liralık alışveriş yapıytorum bana yoktur.Kartı çok azmı kullanıyorsunuz yoksa çok fazlamı?kart kullanımınızı biraz anlatırmısınız rica etsem.

sitede var, ancak mesajda da belirtildiği gibi sadece SMS ya da E-posta gidenler yararlanabildiği için Kampanyalar sayfasında yok

Parafly ı olup da daha önce hiç uçak bileti almamışlara gönderilmiş olabilir
  • doganbaris kullanıcısına yanıt
    bugün bana da aynı mail geldi kişiye özel bir kampanya sanırım. ben paraflydan hiç uçak bileti almadım. bir de küsürat kampanyasından hiç yararlanmamıştım kartı yeni aldığım için. aylık harcamam da öyle fazla değil.

arkadaşlar bir sorum olacak. pegasustan bilet alırken bir kısmını uçuş puanıyla kalanını parafly'dan alabilir miyim? eğer buna izin verirse uçuş puanlarımı küsüratı 99 yapacak şekilde yapacağım.
  • Parafly ile Adios'un kullandığı araç kiralama şirketi AVIS'ten :

"Kurban Bayramı sonrasında Avis Genel Müdürlük Üst Yönetim'in almış olduğu karar gereğince ''ilk defa araç kiralayacak olan müşterilerimizin lüks segmentten araç talep etmeleri durumunda ekonomik ve orta segmentten araç ile yardımcı olunmaktadır."

Tablodaki araçları ilk kiralamada vermiyorlarmış .

https://store.donanimhaber.com/4c/72/ad/4c72ada908cf38812fbcf43c7ba7274a.png

• gungorf01 kullanıcısına yanıt
    pegasusta ödeme sayfasında isterseniz 1 kuruşu pegasus puan, gerisini istediğiniz kart ile ödeyebilirsiniz
  • Arkadaşlar paypal ile amazon harcamasından yüzde kaç puan gelir? Ayrıca paypalda halkbankın işleyişinde döviz kuru ve komisyon politikası nedir,deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: doganbaris

pegasusta ödeme sayfasında isterseniz 1 kuruşu pegasus puan, gerisini istediğiniz kart ile ödeyebilirsiniz

Thy ile 2000 tllik bir bilet almaya kalksam 400 paraf puanım olsa 400*4:1600 tl. Geri kalan 400 tl yi kredi kartından çektirebiliyor muyum yani,böyleyse süper bir şey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayrıntıcı

quote:

Orijinalden alıntı: doganbaris

Thy ile 2000 tllik bir bilet almaya kalksam 400 paraf puanım olsa 400*4:1600 tl. Geri kalan 400 tl yi kredi kartından çektirebiliyor muyum yani,böyleyse süper bir şey.

hatlar karıştı sanırım, Pegasus puandan bahsediyoruz

seyahat hattında böyle birşey yok
  • Sahiden tam karışmış hatlarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • doganbaris kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevabınız için

• Parafly kartım var, bkmexpress'den kazanmış olduğum 15TL puan silinmiş, son kullanım tarihi 3 Mart 2015' miş. Adios, Nuvo, TLcard.. herbiri için 15WP kazandım ve son kullanım tarihleri geçmiş olmasına rağmen hala adios kartta duruyor. Parafly ilk yamuğunu yapmış oldu sevenlerine duyurulur.
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.