Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraf gecen elektronik siteleri neler var, n11 hb,hizli al disinda bilen var mi paraf gunum icin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Paraf gecen elektronik siteleri neler var, n11 hb,hizli al disinda bilen var mi paraf gunum icin?

Parafly sitesi program ortaklarında tüm anlaşmalı firmalar ve parafpara oranları var.

http://www.parafly.com.tr/ProgramOrtaklari
  • kampanyacı kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.buraya bakiyorum ama genellikle bisey bulamiyorum ozellikle e ticaret sitelerini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bcf1234 B kullanıcısına yanıt
    ben daha önce onurair internetten rezervasyon yaptırdım, sonra parafly seyahat hattından sadece internette aldığım rezervasyon kodunu vererek biletimi puanlarımla satın aldım. yurtdışı bileti için ek $25 gibi bir bedel yansıttılar, aslında incelediğimde tam $25 de eklenmemişti. 2 kişi 700TL internette görünen bileti 192 puana almıştım.
  • harcama vaadini yerine getirmeyince ya da kendi isteğinizle "yok arkadaş ben her ay bu kadar harcama yapmaktan vazgeçtim, iptal edin verdiğiniz parafparayı da alın" dediğinizde size bir de kampanya iptal ücreti kesiyorlarmış. vay be. 1500 lira vaad için 10 lira iptal ücreti var. dikkat edin, telefonla aranıp kampanyayı anlatırken bu detayı söylemiyorlar. siz olsun zaten verdikleri parayı alırlar fark etmez diye düşünmeyin. hemen tamam demeden evvel iki kez düşünün.

ekleme: yanlış başlığa yazmışım parafly ile alakalı bir durum değil ama yine de silmeyeceğim bu mesajı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daci -- 2 Mart 2015; 15:04:30 >
  • Arkadaşlar merhaba, Puanlarını kullanmayacaklar aşağıdaki otele fiyat vermek adına yardımcı olabilir mi ?

Club Hotel Turan Prince World, Side - Kızılağaç
    2 yetişkin 1 çocuk 3 yaşında
    25.07.2015 giriş toplam 7 gece

http://www.setur.com.tr/otel/club-hotel-turan-prince-world#gallery
  • parafparalarla alınan otelin iptali olmaz herhalde ama konaklama tarihini ertelemek herhangi bir yolla mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

harcama vaadini yerine getirmeyince ya da kendi isteğinizle "yok arkadaş ben her ay bu kadar harcama yapmaktan vazgeçtim, iptal edin verdiğiniz parafparayı da alın" dediğinizde size bir de kampanya iptal ücreti kesiyorlarmış. vay be. 1500 lira vaad için 10 lira iptal ücreti var. dikkat edin, telefonla aranıp kampanyayı anlatırken bu detayı söylemiyorlar. siz olsun zaten verdikleri parayı alırlar fark etmez diye düşünmeyin. hemen tamam demeden evvel iki kez düşünün.

bu bilgi sitede olduğu gibi, "he he" deyip geçtiğimiz onay mesajında da okunan bir bilgi

ayrıca PARAFLYda (başlık) harcama vaadi yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganbaris -- 2 Mart 2015; 14:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: getbusy06

parafparalarla alınan otelin iptali olmaz herhalde ama konaklama tarihini ertelemek herhangi bir yolla mümkün müdür?

iptal de olabiliyor ancak keyfi değil, mücbir sebep olması lazım... hangileri mücbir sebep sayılır bilemiyorum ancak belgelendirilen hususlarda... keyfi olmuyor maalesef.

ancak otel ile görüşürseniz sıkıntı olmayacağını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

onur air den telf ile rez. yaptırdım.. yönlendirme kodu vardı ( XZEQ25 ) , biletimizi puanlarımızla alabilmek için seyahat hattının rezervasyonumuzu görmesi için diyorum. mh yok diyo bizde öyle birşey.. acaba bu yönlendirme kodu sadece thy de mi var .. diğerlerinde yok mu?

sadece THY'de var.
    hatta THY nin bazı MH yetkilileri böyle bir sistem olmasına rağmen yönlendirme bile yapmıyor.

daha önce pegasus ve onur için internetten yaptığım rezervasyonları görüntülemişlerdi. ancak sadece görüntüleyip, daha sonra kendi sistemlerinden tekrar aynı bilgilerle giriş yapıyorlar. Bunun sebeplerinden biri, seturun sadece en düşük sınıfta rezervasyon yapması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganbaris -- 2 Mart 2015; 14:29:34 >
  • doganbaris kullanıcısına yanıt
    yanlış başlığa yazmış olabilirim.
    haklısınız o bilgi var ama telefonda söylemiyorlar iptal olduğunda böyle böyle oluyor diye. ayrıca telefonda onay verirken "he he" diye okunup onaylanacak bir durum yok.
  • quote:

yanlış başlığa yazmış olabilirim.
    haklısınız o bilgi var ama telefonda söylemiyorlar iptal olduğunda böyle böyle oluyor diye. ayrıca telefonda onay verirken "he he" diye okunup onaylanacak bir durum yok.

onay mesajında okunan dedim, sizin okuduğunuz demedim.

telefonda harcama vaadi tanıtımından sonra katılmak istediğinizi şu şartlarla şu vade de şunu yapacaksınız................ diye okunan ve sonunda "onaylıyor musunuz?" diye sorulan mesajdan bahsediyorum.
  • doganbaris kullanıcısına yanıt
    valla işte sorun orada ben bana söylenen ve "onaylıyor musunuz?" diye sorulan kampanya şartlarında gerekli şartları yerine getirmediğiniz durumda ya da kendi isteğimizle kampanyayı iptal etme talebinde "iptal ücreti" ödeneceğinden haberim yok. ayrıca telefonda bir sonraki ekstre kesim tarihinden itibaren başlayacağını da söylemiyor. ben 17 şubatta arandım ve kabul ettim ve parafpara hesabıma geçti. normal olarak içerisinde bulunduğum aydan itibaren kampanya başlamış oluyor. oysa kampanya ekstre kesim tarihi yani yaklaşık 25 gün sonra başlıyormuş. benim anlatmak istediğim telefonda yeteri kadar bilgi verilmiyor.

kampanya detaylarında 24 tane madde var sizce bunları telefonda bana söylemişler midir?

amacım tartışmak değil sadece bilgi vermek, okumadan onaylanmış bir durum söz konusu olmadığı için yanıldım ama hata bende değil.
  • quote:

valla işte sorun orada ben bana söylenen ve "onaylıyor musunuz?" diye sorulan kampanya şartlarında gerekli şartları yerine getirmediğiniz durumda ya da kendi isteğimizle kampanyayı iptal etme talebinde "iptal ücreti" ödeneceğinden haberim yok. ayrıca telefonda bir sonraki ekstre kesim tarihinden itibaren başlayacağını da söylemiyor. ben 17 şubatta arandım ve kabul ettim ve parafpara hesabıma geçti. normal olarak içerisinde bulunduğum aydan itibaren kampanya başlamış oluyor. oysa kampanya ekstre kesim tarihi yani yaklaşık 25 gün sonra başlıyormuş. benim anlatmak istediğim telefonda yeteri kadar bilgi verilmiyor.

kampanya detaylarında 24 tane madde var sizce bunları telefonda bana söylemişler midir?

amacım tartışmak değil sadece bilgi vermek, okumadan onaylanmış bir durum söz konusu olmadığı için yanıldım ama hata bende değil.

tabii ki tartışmak değil amaç. Benim de geçen sene katılımım olmuştu, oradan hatırlıyorum.

Özellikle "var" diye belirtmemin sebebi, ilk yararlandığımda sıkışıklığım vardı, 7.ayda patlamıştım

bir iki ay sonra tekrar gireyim diye aradım dialogu, o zaman belirttiklerinde ilk duydum... şaşırdım... bir sonraki ekstre dönemini ben de bilmiyordum, teşekkürler bilgilendirme için.

tabii ki 24 maddeyi okumuyorlar, hatırladığım onay mesajı:
    ..... XX ay boyunca YY TL harcayacaksınız, ZZ TL alacaksınız, taahutunuzu yerine getirmezseniz ZZ TLgeri alınacak, iptal ederseniz hem ZZ TL geri alınacak hem de QQ TL ceza ödeyeceksiniz, onaylıyor musunuz şeklinde idi...

• civil %5 parafpara veya mudo %10 parafpara kazanımını paraf Günü'nde deneyen oldu mu? 5 ile çarpılma ihtimali var mı kazanılan parafparanın?

• Denenmiştir.mağaza anlasmasindaki oranla carpiliyor.yani binde elli ile sonra paraf günü devreye sokulup 5 ile carpiliyor.ayrıca magazanin yüzdelik paraf hakki ayriyeten eklenir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün seturu aradım uçak bileti için, ancak sistem aklıma yatmadı. Benim gördüğüm fiyatlar ile seturun fiyatları arasında 150 TL oynuyor. Bu durumda ne cazipliği kalıyor ki! Ayrıca onlar uçaklara farklı bir sistemden baktıkları için neyin ne kadar olduğunu hiç bilmiyorsunuz. Ancak sormanız gerekiyor tek tek. Ben de sandım ki biz tarih aralıklarını veriyoruz bize öneri sunuyorlar, biz de seçiyoruz :) Ancak böyle olunca müşteri hizmetleri işi oldu bittiye getirmeye çalışıyor. Daha önce uçak bileti alanlar neye göre aldı. Bana yol gösterirseniz sevinirim, 8-18 (2 gün oynayabilir) Haziranda İStanbul-Barcelona gidiş dönüş bilet lazım. PM atabilirsiniz..
  • Merhaba

Ben genelde yurtiçi bilet aldim ve pegasusla arasinda 20 tl islem ücreti farki haricinde fark yoktu. En garantisi su saatte su havayoluyla alnak istiyorum demek sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biraz önce müşteri hizmetleri aradı 100 tl üzeri biletlerde 2 defa 99 tlye kadar küsürat uçurma işlemini paraffly seyahat hattından aldığım biletlerde gerçekleştirebileceğimi söyledi. Ama hiç bir yerde bilgi yok duyan var mı? Israrla sordum evet 31 marta kadar geçerli olacak dedi

• gungorf01 kullanıcısına yanıt
    hadi yaa... var mı böyle bir şey arkadaşlar, duyan bilen?
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.