Şimdi Ara

haftada kaç deneme yapıyorsunuz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• lise 3üm.konu ağırlıklı çalışıyorum.vura vura geliyorum 2010a doğru
  • Dershanede 1. sınıf ve ÖDS'ler (Özel Derece Sınıfı) her Cumartesi deneme oluyor, ben de varım. Bu Zaman olur, FEM olur, Kaynak Yayınları olur, Güvender olur, Körfez olur... (Malum dershanelerin birliği kısaca.)

Ama ilerleyen haftalarda daha da artabilir bu sayı.

250'ye yaklaşıyorum, bir de çıkabilsem süper olacak.
  • yani şuan için haftada 1 deneme oluyorsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Dershanede 1. sınıf ve ÖDS'ler (Özel Derece Sınıfı) her Cumartesi deneme oluyor, ben de varım. Bu Zaman olur, FEM olur, Kaynak Yayınları olur, Güvender olur, Körfez olur... (Malum dershanelerin birliği kısaca.)

• quote:

Orjinalden alıntı: onurfsı

yani şuan için haftada 1 deneme oluyorsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Dershanede 1. sınıf ve ÖDS'ler (Özel Derece Sınıfı) her Cumartesi deneme oluyor, ben de varım. Bu Zaman olur, FEM olur, Kaynak Yayınları olur, Güvender olur, Körfez olur... (Malum dershanelerin birliği kısaca.)

Evet.
  • Şu an için full deneme yapmanızı önermem.Konularınızı bitirmeye bakın.Eğer bazı bölümlerin konuları bittiyse o bölümlerin denemelerini çözün kitap halinde olanları satın alarak.Ama süreli çözün ki bi işe yarasın.Mayıs ortası gibide full denemelere başlarsınız...
  • Katılıyorum konularınızı halledin önce şuan çok deneme çözmenin manası yok
  • Dersanede haftada 1 deneme oluyor, artık Zaman gazetesinin verdiği denemeleride alıcam.

Haftada 2 olucak.

Sınav dersanesine gidiyorum.

Dersane denemelerinde 210'u geçemedim, okulda 1 kere deneme olduk 236 idi oda.
  • Zaman denemesi+ dersane denemesi çözüyorum. Yav bu ÖSS stresi insanın ömründen ömür çalıyor vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhat_A -- 2 Mart 2009; 22:59:50 >
  • bende sınav dersanesine gidiyorum. acaba aynı denemeleri mi oluyoruz?
    quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

Dersanede haftada 1 deneme oluyor, artık Zaman gazetesinin verdiği denemeleride alıcam.

Haftada 2 olucak.

• quote:

bende sınav dersanesine gidiyorum. acaba aynı denemeleri mi oluyoruz?
    quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

Dersanede haftada 1 deneme oluyor, artık Zaman gazetesinin verdiği denemeleride alıcam.

Haftada 2 olucak.

Evet, aynı denemeler.
  • Kitap denemeleri çözüyorum

birey,zafer,kültür gibi.

Ayrıca MEF in 10 lu denemesini aldım o da bitmek üzere

Dershanede olduğumuza da sayarsak haftada 4-5

(mezunum)
  • judith ortalama kaç puan çıkartıyosun
  • Dersane denemesi+ zaman denemesi. Sınav dersanesine gidiyorum. Puanlar 250-260 arasında değişiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: canbaba19

judith ortalama kaç puan çıkartıyosun

279 olduğu da oldu

260 da(ea-2)

bu arada, Final in 10 lu denemesini alan var mı ? ya da(da ayrı yazılır ) duyan filan ?

nasılmış ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judith -- 6 Mart 2009; 20:22:50 >
  • bende war . çözümleri felan da war .sonuç olarak güzel
    quote:

Orjinalden alıntı: judith

quote:

Orjinalden alıntı: canbaba19

judith ortalama kaç puan çıkartıyosun

279 olduğu da oldu

260 da(ea-2)

bu arada, Final in 10 lu denemesini alan var mı ? ya da(da ayrı yazılır ) duyan filan ?

nasılmış ?
  • bnm de aynı... sınav dersanesine gidiyorum oranın denemelerini oluyorum bir de zaman denemesi oluyorm. bende sınav denemelerinde 1 kere 260 ı gördüm genelde 240 250 arası geliyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: Serhat_A

Dersane denemesi+ zaman denemesi. Sınav dersanesine gidiyorum. Puanlar 250-260 arasında değişiyor.
  • quote:

bnm de aynı... sınav dersanesine gidiyorum oranın denemelerini oluyorum bir de zaman denemesi oluyorm. bende sınav denemelerinde 1 kere 260 ı gördüm genelde 240 250 arası geliyor.
    quote:

Dersane denemesi+ zaman denemesi. Sınav dersanesine gidiyorum. Puanlar 250-260 arasında değişiyor.

Bölüm ne? Mezun musun?
  • mezunum bölüm ea(2)
    quote:

quote:

bnm de aynı... sınav dersanesine gidiyorum oranın denemelerini oluyorum bir de zaman denemesi oluyorm. bende sınav denemelerinde 1 kere 260 ı gördüm genelde 240 250 arası geliyor.
    quote:

Bölüm ne? Mezun musun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.