Şimdi Ara

HAARP PROJESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
3.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  HAARP PROJESİ

HAARP PROJESİ

HAARP Pentagon'un Kontrolünde ve ABD Ordusunun Hizmetinde Olan Önemli Bir Projedir.

HAARP PROJESİ

Alaska'daki merkezde şu anda, yüksek frekansta radyo sinyali yayınlayabilen toplam 180 adet anten bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, çok yüksek frekanstaki sinyallerle ilgili çalışmalarda kullanılacak olan bir radarın yapılması da planlanmaktadır.

Elektromanyetik dalgalar üzerine birçok deneyin yapıldığı bu alan uçaklar için çok tehlikelidir.

Bu yüzden HAARP tesislerinde, uçak kontrol sistemi kurulmuştur. Herhangi bir uçağın yaklaşması durumunda antenlerin faaliyetleri otomatik olarak durdurulmaktadır.

AMACI NEDİR?

1)      Atmosferdeki termonükleer araçların elektromanyetik vuruşlarını değiştirmek.
    2)      Denizaltlarında haberleşmeyi kolaylaştırmak.
    3)      Radar sistemleri geliştirmek.
    4)      Çok büyük bir bölgede ABD Ordusu dışında tüm haberleşmeyi durdurabilmek.
    5)      Çok büyük alanlarda petrol,doğalgaz ve mineral kaynaklarını tespit etmek.
    6)      Cruise Füzeleri (Uçuş süresinin tamamında veya büyük bir kısmında normal bir uçak gibi uçan ama pilotu olmayan güdümlü silah sistemleri) gibi herher türlü saldırıda silahı ve uçakları havada imha etmek.

NELER YAPABİLİR?

1)      İklim değişebilir.
    2)      Kutupları eritebilir ve yerinden oynatabilir.
    3)      Ozon tabakası ile oynanabilir.
    4)      Deprem yapılabilir.
    5)      Okyanus dalgalarını kontrol edebilir.
    6)      Dünyanın enerji alanları ile oynayarak,insan beyni kontrol altına alınabilir.
    7)      Radyasyon yaymayan termonükleer patlama oluşturulabilir.

HAARP PROJESİ

HAARP PROJESİ

HAARP PROJESİ

HAARP PROJESİ

ALINTI DEĞİLDİR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lationem -- 7 Aralık 2013; 23:24:40 >

• alıntı olmaması daha kötü. van depremi'nin haarp işi olduğunu neye göre iddia ediyorsun?
  • hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Ben idda etmiyorum, alıntı değil derken grafikleri v.s. kendim yapacak değilim elbet sadece konuyu olduğu gibi kopyala yapıştır yapmadım yazılar resimler v.s. tek tek upload ederek hazırladım. Bu konuyu araştırabilirsiniz bir çok kanıt sunuluyor bu konu ile ilgili.
  • bu konuyu araştırabilirsin ne demek? aleni bir safsatayı "kültür bilim" gibi, bir zamanlar seviyenin olduğu bölüme koymak tam bir faciadır.
    eğer bu konuyu anlatmayacaksanız, sadece fotoğraf yüklemek için mi açtınız başlığı? ben biliyorum nereye varacağınızı, yalnızca şu komplo teorilerini bir duyayım dedim.

van depremi'ni haarp işi yapan nedir?
    Bildiğim kadarı ile depremin bulutlar ve gökyüzü ile pek ilgisi yoktur daha çok yer kabuğu ile ilgilidir.

Bkz:

Video İçin Tıkla

Kafamı karıştıran sorular?
    1)Tam şehitleri verdiğimiz büyük bir gerginlik ve acı içerisindeyken ve K.IRAK’a kara harekatına denk gelmesi?
    2)Deprem Profesörünün bu depremin Van’ın plaka tabakasına uygun olmayan ve sığ bir deprem olduğunu söylemesi?
    3) HAARP’ta yoğun iyonosfer ısınımından sonra aniden karanlık bir bölge ( veri girişi yok ) ve sonrasında birden dinginleşmesi?

HAARP'A Işık Tutan Kuran-ı Kerim Ayeti;

İbrahim süresi

46. Onlar gerçekten tuzaklarını kurmuşlardı. Tuzakları yüzünden dağlar yerinden oynayacak olsa bile, tuzakları Allah katındadır (Allah onu bilir).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lationem -- 7 Aralık 2013; 19:07:30 >

• Amerika ilk kendi Hortumlarını kaldırsın
  • İşte bende bunu araştırırken haarp ile tanıştım, kendi hortumlarını neden kaldırmıyor ve iklimleri değiştirebilirken neden çöllere yağmur yağdırmıyor? .. :)
    adam mantıklı konuşmuş
  • Kanıtlara ve mantığıma dayanarak gerekli cevabı verdiğimi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lationem

Bildiğim kadarı ile depremin bulutlar ve gökyüzü ile pek ilgisi yoktur daha çok yer kabuğu ile ilgilidir.

Bkz:

Video İçin Tıkla

Kafamı karıştıran sorular?
    1)Tam şehitleri verdiğimiz büyük bir gerginlik ve acı içerisindeyken ve K.IRAK’a kara harekatına denk gelmesi?
    2)Deprem Profesörünün bu depremin Van’ın plaka tabakasına uygun olmayan ve sığ bir deprem olduğunu söylemesi?
    3) HAARP’ta yoğun iyonosfer ısınımından sonra aniden karanlık bir bölge ( veri girişi yok ) ve sonrasında birden dinginleşmesi?

HAARP'A Işık Tutan Kuran-ı Kerim Ayeti;

İbrahim süresi

46. Onlar gerçekten tuzaklarını kurmuşlardı. Tuzakları yüzünden dağlar yerinden oynayacak olsa bile, tuzakları Allah katındadır (Allah onu bilir).

beklediğim facia cevap. neyse, işimize bakalım.
    öncelikle, van depremi öncesinde gökyüzünün garipliğini gösterdiği iddia edilen videodaki gariplik neymiş, gerçekten merak ettim. ayrıca videonun çekildiği yer-saat-tarih de yok ortada, internette her gördüğüne inanma. zaten görüntüde de bir gariplik görmedim ben, standart bir bulutlu gün batımı.

kuş ölümleriyle depremin ilişkisini belirteceksen, önceki tüm kuş ölümleri ile depremler örtüşüyor muymuş, örtüşmüyor muymuş bir araştır.
    yani bugüne dek olan depremlerin ardından kuş ölümleri olması gerekiyor bu saçma videonun mantığıyla.
    hele kuşlarının hallerinin manyetik bir etki altında kalmışa benziyor kısmında ben ruhumu teslim ettim.
    şu kutup ışımalarını bile japonya depremine yormuş. video açık bir şekilde cahilli kokuyor.

kafanı karıştıran sorulara gelirsek,
    1-) deprem daha önce şehitler verdiğimiz dönemlerde de oldu, vermediğimiz dönemlerde de oldu. "şehit verirken deprem oldu, garanti bunun altıda bir şey var" gibi bir mantık kurabilmek için en hafif tabirle, depremler konusunda bilgisiz, her okuduğuna inanan saf bir insan olmak gerekir. van şehrinde tarihin başından beri tonla deprem olmuştur, bu deprem de normal bir depremdir. depremin zamanlamasının gündemin herhangi bir kısmı ile çakışması TESADÜFTÜR!

2-) hangi deprem profesörü söylemiş bunu? gerçekten daha önce böyle saçma bir ifade duymamıştım. van bölgesinde, özellikle gölün altında inanılmaz bir volkanik aktivite vardır, kabuk da incedir. Türkiye'de yaşanan depremler de çok büyük oranda sığ depremlerdir.
    usgs'e göre 16 kilometre derinliğindedir deprem, ki bu da gayet standart, ortalama sığılıktır. gölcük ve düzce depremleri de aşağı yukarı aynı derinlikte meydana gelmiştir.

3-) haarp ile deprem yaratıyor olsa amerika, bunu internetten yayınlayıp, veri girişini keserek "ben deprem yapıyoruuuuum" diye bağırır mı?

aha din de girdi işin içine. o ayetle haarp'ı ilişkilendirmek büyük başarı.

ha bir de aklıma gelmişken, 2003'te tezkereyi TBMM'den geçiremeyen amerika, neden haarp kullanmadı çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus1099 -- 7 Aralık 2013; 20:50:53 >

• insan beyni bioelektriksel bir yapıdadır ve çeşitli frekasaki dalgalara tepki verir ayarlanmış bu dalgalar ile insanlara mutluluk, kin nefret, pisikolojik çöküntü gibi duygular kazandırılabiliyor.
    bu aletin bu gibi çalışmalar için yapıldığını okumuştum fakat deprem konusunda birşey diyemem..
  • konu başlığındaki videolara da bakayım dedim, daha ilk dakikadan palavrayla başladı, 140 km hızında bir fırtına vurmuş istanbulu güya. istanbul'da bugüne kadar 80 km'yi aşan bir fırtına tespit edilmemiştir.
    haarp gemisi demiş bir de. bunlara inananlar gerçekten utanmalı.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sea-based_X-band_Radar

cidden vakit kaybı.
  • takip
    Öncelikle haarp gökyüzünden dalgalar ile sinyalleri iletebilen bir tesis olduğu için kuş ölümleri her zamankinden fazla oluyor, ayrıca herşeye tesadüf dersen hiçbirşeye varamayacağını sende biliyorsun. Van bölgesi orta yaşlı bir arazidir bilgilerini güncellemeni tavsiye ederim ayrıca aktif volkanda bulunmamaktadır. Ayrıca haarp deprem yaratıyor diye bas bas bağırmıyorlar çünkü tesislerin kuruluş amacı fazla ayrıca ben %100 haarp tarafından yapıldı v.s. demiyorum haarpın yabancı kaynaklarındaki bilgiye göre gerektiğinde havayı 5 - 10 derece ısıtıp soğutabiliyorlarmış ayrıca deprem yine derinliklerden meydana gelen normal bir depremse bile şiddeti haarp ile arttırılmış olabilir. Ben sürekli kanıt v.b. şeyler sunuyorum ve aynı davranışı sendende bekliyorum. Sadece kendi yorumunla yorumlamazsan sevinirim.

Ayrıca 2003 tezkeresi olayında veya herhangibir olayda direkt olarak haarp kullanılırsa dünyanın ayaklanacağını sende çok iyi biliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: herschell

insan beyni bioelektriksel bir yapıdadır ve çeşitli frekasaki dalgalara tepki verir ayarlanmış bu dalgalar ile insanlara mutluluk, kin nefret, pisikolojik çöküntü gibi duygular kazandırılabiliyor.
    bu aletin bu gibi çalışmalar için yapıldığını okumuştum fakat deprem konusunda birşey diyemem..

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, radyo dalgaları ile atmosferin üst tabakalarını ısıtıp soğutarak ve yukarıdaki diğer olaylar ile depremde yaratabiliyormuş araştırdığıma göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

konu başlığındaki videolara da bakayım dedim, daha ilk dakikadan palavrayla başladı, 140 km hızında bir fırtına vurmuş istanbulu güya. istanbul'da bugüne kadar 80 km'yi aşan bir fırtına tespit edilmemiştir.
    haarp gemisi demiş bir de. bunlara inananlar gerçekten utanmalı.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sea-based_X-band_Radar

cidden vakit kaybı.

Haarp gemisi olarak adlandırıyoruz çünkü haarp dışında başka esrarengiz radyo dalgaları yayabilen bir tesis henüz kurulmadı ve kurulduysada biz bilmiyoruz. Ayrıca o aletin ölçtüğü değerler normalin üzerinde olduğuna dair raporlarında olduğunu fakat gizlendiğinide inkâr edemiyoruz. Rüzgar olayına gelincede lütfen kanıtınızla gelin, Sea Based Xband Radar'da bir yere kadar ölçebiliyor atmosferin üzerinde herhangibir ölçüm yapabilen alet bulunmamakta.

• İlgili videolar konuya eklenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lationem

Öncelikle haarp gökyüzünden dalgalar ile sinyalleri iletebilen bir tesis olduğu için kuş ölümleri her zamankinden fazla oluyor, ayrıca herşeye tesadüf dersen hiçbirşeye varamayacağını sende biliyorsun. Van bölgesi orta yaşlı bir arazidir bilgilerini güncellemeni tavsiye ederim ayrıca aktif volkanda bulunmamaktadır. Ayrıca haarp deprem yaratıyor diye bas bas bağırmıyorlar çünkü tesislerin kuruluş amacı fazla ayrıca ben %100 haarp tarafından yapıldı v.s. demiyorum haarpın yabancı kaynaklarındaki bilgiye göre gerektiğinde havayı 5 - 10 derece ısıtıp soğutabiliyorlarmış ayrıca deprem yine derinliklerden meydana gelen normal bir depremse bile şiddeti haarp ile arttırılmış olabilir. Ben sürekli kanıt v.b. şeyler sunuyorum ve aynı davranışı sendende bekliyorum. Sadece kendi yorumunla yorumlamazsan sevinirim.

Ayrıca 2003 tezkeresi olayında veya herhangibir olayda direkt olarak haarp kullanılırsa dünyanın ayaklanacağını sende çok iyi biliyorsun.

seninle bir konuda anlaşalım. van depremi'ni haarp'a bağlaman için öncelikle haarp teknolojisinin gerçekten deprem yaratabildiğini kanıtlaman gerekiyor (komplo teorisi ve bir ton palavra içeren videolarla değil), ardından o cihazın kullanıldığını ve kuşların o sebeple öldüğünü kanıtlaman gerekiyor.
    bu da yetmez, dünya üzerindeki istisnasız her depreme haarp diyorsunuz ya, o her depremde de haarp nedeniyle alaska'da ölen kuşları gösterebilmeniz gerekiyor.

van hakkında bana bilgi vermeye çalışıyorsun da internette bulduğun ve sindirebileceğin 2-3 basit lafla bunu yapma lütfen. hangi nitelikle bana van bölgesi hakkında bilgi veriyorsun? jeofizikçi ya da jeologsundur, eyvallah. van'da deprem olduğunda afet laboratuvarında çalışıyordum, yeterince de konferans aldım bölgenin tektoniği hakkında. bana "Türkiye'de aktif volkan bulunmamaktadır" tarzı ilkokul seviyesi bilgilerle cevap verme lütfen.

"yapabiliyorlarmış, edebiliyorlarmış". bana akademik bir kaynak vereceksen ver, yoksa boşuna laf kalabalığı yapıyorsun.
    depremin şiddeti mesela kaçtan kaça artıyor bana bir örnek verir misin? basit bir tahmin bile yeter ix-x gibi. depremin şiddeti artırılmış olabilirmiş. güler misin ağlar mısın.

sen bir kanıt sunmuyorsun, internette gördüğün her şeye inanıyorsun ve cevap verdiğimizde "biz ona öyle diyoruz" diyorsun. aynı haarp gemisi safsatası gibi.

ahaha 2003 tezkeresi için bulduğun bahane de hayal kırıklığı yarattı, dah iyisini beklerdim şahsen.

benden sana tavsiye, internette her gördüğüne inanma, çünkü en azından burada gördüklerimin alayı safsata.

Öncelikle forumdaki bir konuda kendimi haklı çıkarmam için alaskaya gidip polat alemdar olarak bilgi toplamamı bekleme. Konuyu ve van depremi olayını doğru olarak okursan orada "Van Depremi %100 HAARP İşidir" Demiyor, "Van Depremi Bir Haarp Deneyi mi?" diyor. Ayrıca hakkında haber yapılmasının yasak olduğu şeyi mecburen internetten araştıracağız ve aklımıza yatana inanacağız. Ayrıca ilkokul v.s. şeylerle baltalamaya çalıştığını çok belli ediyorsun. Hayırlı işler.
  • çalıştığım yerden sormuşsun.

şu video tam bir felaket. mesela tesla'nın o meşhur "deprem cihazı", bu da kaynağı olmayan rivayetler sürüsünün bir ürünü. ancak hayal kırıklığı yaratmak istemem, bir binaya kendi periyodunda titreşim verirsen rezonansa girer. ancak sana ileri yapı dinamiğini anlatabilecek durumda değilim şimdilik.

Daha videonun başında "alaska'daki askeri üst" tabirini görüyoruz ki bu, videoyu hazırlayanın gerçekten ya bir ergen ya da dünya gerçekleri hakkında herhangi bir bilgisi olmayan biri olduğunu gösteriyor. Askeri üst nedir yahu?

Videoda çok önemli kanıtlar var, "haarp deprem yaratabiliyor" yazınca bunu kanıtlamış oluyorlar zaten!
    Hatta hazreti tesla hakkındaki menkıbeler en büyük kanıtlar.

Bir de videoda, 17 ağustos ile birden deprem ülkesi haline geldiğimizden bahsediliyor. terbiyesiz bir bilgisizin bu videoyu hazırladığı çok bariz. Çok uzağa gitmeden yakın geçmişi sayalım...

1976'da van'da 4000 can gittiğinde deprem ülkesi değildik.
     HAARP PROJESİ
     HAARP PROJESİ

1983'te koyunören köyünün bu anası, çocuklarına ağlarken deprem ülkesi değildik, erzurum-kars yıkılırken...
     HAARP PROJESİ

1992'de erzincan'da 1000'e yakın can kaybettiğimizde de değildik.
     HAARP PROJESİ
     HAARP PROJESİ

1995'te dinar'da 100 kişinin de kıymeti yoktu.
     HAARP PROJESİ

1998'de ceyhan'da kaybedilen 150 kişi zaten yok sizin için.
     HAARP PROJESİ

1999'da, nüfus yoğunluğu olan batıda bir il yıkılınca bir anda deprem ülkesi olduk.

Gelelim 2. dakikaya, kardak kayalıkları deprem olunca kaybolmuş tekrar, amerika böylece tatlıya bağlamış güya. Kardak yerli yerinde duruyor oysa.
     HAARP PROJESİ

Şili ile ilgili de kaynaksız videolarla "aa bak halka gözüküyor" diye milleti kekliyorlar.
    Deprem sırasında ışık çıkması da çoğunlukla salınan gazdan veya patlayan trafolardan kaynaklanmaktadır. Örneğin 2011 Van depremleri sırasında bazı videolarda görünen ışıkları haarp'a yoranlar, aslında o ışıkların patlayan trafolardan kaynaklandığını öğrenmeye pek bir gönülsüzdürler.

Aynı şekilde, videodaki ağır bir saçmalığa gelelim, haarp diye verilen kanıta bakın!
     HAARP PROJESİ

40 yıllık Aurora Borealis, yani kutup ışıkları, deprem ışığı olarak verilmiş. yukarıdaki kutup fotoğrafı da şili depremi kanıtı. Bilmesek burayı şili diye yutturacaklar.
     HAARP PROJESİ
     HAARP PROJESİ

Hatırlatırım ki bu gayet doğal bir olaydır ve kutuplarda deprem olmuyor.

deniz kuvvetleri'ndeki devir teslim törenini siz depreme yorun, o dönem yapılan büyük israflar nedeniyle özden örnek'in günlükleri, ilhami erdil hakkında yolsuzluk iddiasında bulunur.
    www.izmirizmir.net/istanbul-cok-kirli-izmire-tasinalim-h6527.html

mesela israilli subaylar hakkında bilgi nerede var?
    http://www.porttakal.com/ahaber-gen-160797.html
    burada habere konu olmaz mıydı acaba? abartın abartabildiğiniz kadar.

ruslar amerikayı anlamıştı vs, ağır bir şekilde kurguladıklarına inanmış videonun hazırlayıcısı. hiçbir kaynak, kanıt olmadan boş iddialar.

israil uçağının düştüğü hakkındaki yalan!
    http://kokpit.aero/index.php?route=content/secret_file&secret_file_id=3
    http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=-114684&p=2

videoda yazan,
    bu arada ilginç bir şey daha olmuştu. depremle ilgili haberler birbiri ardına gelirken, bir haber önce görünüp sonra kayboldu. 20 ağustos cuma akşamı televizyonlar bir israil uçağının ataköy açıklarında denize düştüğünü duyurdu. ancak bir süre sonra haber kesildi ve uçağın akıbeti ile ilgili bir daha haber alınamadı.

alın size de bir daha haber alınamadığı yalanını bir çürütme daha, haber milliyet gazetesinde var, eminim diğer gazetelerde de vardır. arşiv konusunda milliyet kolay olduğu için buradan veriyorum.
    http://gazetearsivi.milliyet.com.tr/Arsiv/1999/08/21

yine videodan,
    olaydan bir gün sonra deniz kuvvetleri'nden bir dostum beni aradı ve bu olayda birtakım soru işaretleri bulunduğunu, bu konunun perde arkasını araştırmamı, rica etti. kısa süre sonra ulaştığım bilgiler, gerçekten ilginçti. uçak, düştükten kısa süre sonra teknesiyle o sırada ataköy açıklarında olan balıkçı abdullah kaplan tarafından kurtarılmıştı. abdullah kaplan olayı şu şekilde anlatmıştı: "uçağın düştüğünü görünce der-hal yardıma gittik. uçağın kanatları yara almıştı. hemen uçağı bağladık ve zeytinburnu umanına çektik. teşekkür beklerken küfür yedik. ne olduğunu bile anlamadık."

pilotun adı Alihan Göker Tanel, israilli değil. düşen uçak da kıçıkırık 4 kişilik bir cesna. uçak da bon air adlı ufak bir şirkete ait.
    gelelim bir başka yalanın ifşasına, tanel'i kurtaran kişinin adı aslında İbrahim Özkaya.
    olayı da pilottan dinlersek,

"yaklaşık 20-25 metre yüzmüştüm ki dönüp uçağa baktım. cessna 172xp batmış, sadece kuyruğun birazcık üst kısımları gözüküyordu. sonra bir balıkçının bana doğru geldiğini gördüm. 'imdat yardım!' diye bağırdım. yanıma gelen balıkçı ibrahim özkaya sakin olmamı söyleyerek beni teknesine çekti. su verdi. sonrada kanayan burnuma tütün bastı."

depremin olduğu yerin dalışa yasaklanmasının nedeni de yeni bir depremde ölmelerini engellemek ve hırsızlığı önlemek. denize gömülmüş binalardan eşya çalındığı gayet iyi biliniyordu.

yani, beyin denen bir şey var, kullanılsın lütfen.

kanıt dediğin her şey bir tomar yalan dolu video.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.