Şimdi Ara

GUNCEL-YENI: DH'ye ozel KARSILIKSIZ 525 DOLAR (~1000TL) burs imkani! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
51
Favori
18.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

Forumda konularinizi bayadir takip ediyorum. Burs işi benim de ilgimi çekti. Yalnız benim sonbahar notlarim bahardan daha yüksekse alamıyor muyum bursu? Öyle olacak gibi çünkü Ayriyeten bir arkadaşım için başvuru yapma şansım var mı?

Kosullar icin yukaridaki bilgiyi kullaniniz.

Bursun amaci ogrencileri su anki mevcut durumlarindan daha iyi olmaya sevk etmektir. Gelecek destekleri de bu durumlarini korumalari veya daha da iyilestirmelerine baglidir.

Şuanki durumunun üstüne çıkmak çok zor. Tüm yazılilardan 100 almam lazım

Geldiğiniz konuma çok zorlu yollardan geçerek geldiginizi unutmadiginiz ve öğrencilere destek verdiğiniz için tebrik ediyorum umarım bu burs sayesinde ülkeye faydası olabilecek birkaç kişi daha çıkar. Üniversitede denerim şansımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• notlarım kötü olduğu için başvuramıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flara

Üç yıldır üniversitesinin rehberlik biriminde çalışan bir öğrenciden tavsiye, talepleriniz çok karışık (burs şartları değil, talepler). Her şeyi detayıyla yazmış olmanız akıldaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyor ama öğrenciler ne yazık ki uğraşmayı sevmiyorlar. Öğrenciler başvuru prosedürü zaman alan ve karışık olan burslara başvurmayı tercih etmedikleri için başvuru oranınız az olabilir, çoğu kişinin bilgi/işlemleri eksik olabilir. Bunun yerine başvuranın doldurması gereken bir form hazırlayın ve başvuru için gerekli şartları daha anlaşılabilir bir dille revize edin.

Yapmayı planladığınız yardım açısından ise size gıpta ettiğimi belirtmek isterim, takdir edilesi bir iş yapıyorsunuz.

İyi forumlar.

+1

• İnş yardım amacına ulaşır gerçekten hak eden o parayı alır tüm temennim bu ayrıca sizin gibi insanlar oldukça yaşam sevincim artıyo teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Bu maddenin ölçü birimi / esası nedir?

10. Adaylar cagdas, Ataturk Turkiye'sine yarasir, ornek ogrenciler olmalidir.

Adayin kendini bu kistasa uygun gorup, kendini bu sekilde etiketlendirmeye razi olmasi yeterlidir. Bunun disinda bu konuda ozel bir degerlendirme yapmayacagim.
  • sazan.avi falan olmayalimbaşvuracağim

• Ah ulan. Ne üniversite, ne KYK ne de diğer vakıfların hiçbirinden burs çıkmadı. DH'den de hayır yok bana
  • Yüzsüzlük edip başvurmak istemedim. Zaten Mezun oldum seneye verirsen bursu belki o zaman faydalanırım. Bu arada bu davranış cidden hoşuma gitti. Görüyorduk burda Nokia'ya başvurunu vs. Tebrik ederim. Hak eden alsın bursu.
  • Havadan € yağsa bize çeyreklik denk gelir, yaptığın güzel bir davranış ama bu zamanda kimse kimseye acımamalı diyor, hayırlı geceler diliyorum..
  • Yaptığınız şey çok güzel bir şey tebrik ederim sizi. Ben lise 2 öğrencisiyim 1 yılla kaçırdık. InşAllah hakeden, gerçekten ihtiyacı olan birine gider.

• Diş hekimliği olmuyor yani tüh
  • quote:

quote:

Adayin kendini bu kistasa uygun gorup, kendini bu sekilde etiketlendirmeye razi olmasi yeterlidir. Bunun disinda bu konuda ozel bir degerlendirme yapmayacagim.

Peki bir soru başörtülü bir kız öğrenci başvursa onunki kabul,görmeyecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

Hocam şimdi üniversite öğrencilerinin notları öyle karşılaştırılmazki , ben şimdi odtüde matematik okuyorum benim notlarım ile muğla matamatikte okuyan biri arasında fark olucaktır. Okulun zorluğu ve okuyan öğrencinin maddi durumuna bakmalısın bence.

Bu duruma da bir açıklık getirilmemiş sanırım. Açıklık getirilmesi durumunda başvuracak arkadaşlar için daha iyi olabilir. Misal ben Kocaeli Üniversitesi'nde okuyorum. Benim olduğum dönemle birlikte okula Bologna sistemi geldi. Yani geçme notumuz 65 bu da 2.00'a karşılık geliyor. Benim bir üst senemdeki arkadaşlarda ise geçme notu 50, yani 2.00 buna denk geldiği için ortalamalarda dalgalanma oluyor doğal olarak. Misal benim üniversitemde 65=2.00 iken A üniversitesinde 50=2.00 ise doğal olarak o arkadaş 65 aldığında bu benden daha üst bir nota tekabül edecektir. Bu yüzden işler biraz karışabilir.

• Maddi olarak, burs verecek seviyeye gelince bunu yapacağım. Hep aklımda duruyor ve bunun için dua ediyorum sürekli. Tebrik ederim duyarlılığınızdan dolayı.

• 3.40 ortalama var ama Eğitim Fakültesi

• Benim ihtiyacım yok idare ediyoruz.Zaten haketmiyorum o bursu .Konu sahibini takdir ettim :).İhtiyacı olan biri görür diye upluyorum konuyu.
  • uluslararası ticaret okuduğumdan şartlar bana uymuyor ama yaptığın iş çok güzel. forumda böle insanları görmek tebessüm ettiriyor. tebrikler..
  • Edebiyat fakültesi olmuyor galiba.

Ama tebrik ediyorum sizi. Umarım ihtiyaç sahiplerine ulaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman_PoweR -- 27 Aralık 2012; 0:41:10 >
  • İkince dönem 3.10 ortalamayı anlamadım benim 3.03 ondan başvuramıyorum.Ha ihtiyacım yok ama saçma olmuş bence sonuçta üniversitede normalin üstün 2.50nin üstüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

quote:

Peki bir soru başörtülü bir kız öğrenci başvursa onunki kabul,görmeyecek mi

Başlığı açan hocamdan bu tip sorulara yanıt vermemesini rica ediyorum. Böyle güzel ve insanlara karşılıksız yardım etmeye yönelik bir konu baltalanmaya çalışılıyor.

UCLA ile ilgili açtığın konuyu ve nasıl oralara geldiğin hakkındaki konunu büyük ilgiyle takip etmiştim hocam. O zaman da gerçekten istendiği ve çaba harcandığı zaman bir şeylerin başarılabileceğine dair herkese örnek olmuştunuz. Şimdi de bu şahane olayla örnek olmaya devam ediyorsunuz. Umarım 7/24 amiyane tabirle karı kız konuları açanlar hayatın bundan ibaret olmadığını anlayıp senden azıcık feyz alırlar. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekobi -- 27 Aralık 2012; 0:45:11 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.