Şimdi Ara

GTX 670 satıp titan aldım :) kart birazdan gelecek. Titan SLI bi sonraki ay yapacam. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
3.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş sanane her insan istediği şekilde yaşar, sahip olduğu parayı da istediği gibi harcar. yani sana ne oluyor ki anlayamadım. madem adama "ayar" oldun, yazma bir şey kapa sayfayı çok mu zor. bide ban smileyi koymuş hay allahım yarabbim
  • Hocam şöyle bir şey var. Overclock potansiyeli düşük bu kartın. Forumdaki en hız aşırtma meraklısı B.M.W de kendi bioslamasına rağmen stabil bir overclock hızı sağlayamamıştı. Sizde bildiğim kadarıyla bayağı seviyorsunuz hız aşırtma yapmayı yani Titan dan yana hevesiniz kaçabilir. Bir de ek olarak monitörünüz 2k dır diye tahmin ediyorum yoksa tek titan bile gereksizken 1920 ye 1080 için sli yapmak ? :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 10 Nisan 2013; 19:27:39 >
  • benim titan ekran kartı olan matematik öğretmenim olsa bir saniye boş bırakmazdım hayırlı olsun hocam kart. 670'ten ben olsam 3 sene geçmezdim başka karta ama sizin paranız tabii bir 670 daha alıp sli yapsanız da olurmuş.
  • @Ripskill

Overclock potansiyeli, tersine oldukça iyi (şansa takoz çıkmadıkça).
    Boostla ilgili birtakım sorunlar yeni sürücülerle giderilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 10 Nisan 2013; 19:29:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvanch

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

hayırlı olsun tek kart yeterli kanaatimce, iyi bir işlemci anakart ile güzel bir sistem olur

evet hocam zaten bakacam tek titan dan memnunsam bi müddet askıya alabilirim sli işini. ama bana iyi bi işlemci (f/p olarak) lazım.

Titan sli'a kadar geldiyseniz artık sizin için F/p devri bitmiştir bundan sonra f/p kavramını unutun derim.
  • kart geldi arkadaşlar

umduğumdan daha kaliteli çok çok akıcı ve de darboğaz pek yok gibi şu an 4.6 ghz de kullandığımdan olabilir. böyle bi kart ilk kez görüyorum adamlar resmen canavar yapmış. sli yapmasam bile şimdilik bu bile yeter de artar :)
  • 4-5 sene degistirmeyeceksin demek.bu dedigine harbiden inandin mi?
  • quote:

kart geldi arkadaşlar

umduğumdan daha kaliteli çok çok akıcı ve de darboğaz pek yok gibi şu an 4.6 ghz de kullandığımdan olabilir. böyle bi kart ilk kez görüyorum adamlar resmen canavar yapmış. sli yapmasam bile şimdilik bu bile yeter de artar :)

Fotoları Bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKLER

quote:

kart geldi arkadaşlar

Fotoları Bekliyoruz

Tamam hocam fırsatım olunca atacam. Bu arada gtx 670i de forumdan F@TIH nickli arkadaşımıza 700 tl ye sattım :) 2 haftalık bi ürünü 700 tl ye almış oldu sıfırdan farkı yok. Bugün kargo bana geç gelince yarına kargolayacam cuma da elinde olacak

• quote:

kart geldi arkadaşlar

6100 titanı besliyor mu yani ?

Keşke 670 SLi yapsaydınız , daha ucuz ve performanslı olurdu.

Bu arada ne işte çalıştığınızı öğrenmem lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 10 Nisan 2013; 19:56:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RKDesing

quote:

kart geldi arkadaşlar

6100 titanı besliyor mu yani ?

keşke 670 SLi yapsaydınız , daha ucuz ve performanslı olurdu.

Evet hocam valla hiç bi sorun yok fps de filan. düşüşler de yok belki 4.6 ghz kullandığımdandır. bi de sistemde ssd var bilmem etkisi olur mu ama dediğim gibi düşüş yok fpslerde. ama yine de SLI yapacağım için önümüzdeki aylarda bi 3770k filan almam gerek sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Titan ve bir de SLI söz konusu olunca, 1080p de olsa 3.0'ın faydası olacaktır.

http://img850.imageshack.us/img850/345/10b499c8difference.jpg

BF3'te 680 SLI'yla bile, 1080p'de de fark olmuş. Ki PCI-E farkından daha çok etkilenen oyunlar da mevcut.

Ah be hocam o konuda ben çok kafa patlattım geçen senehttp://forum.donanimhaber.com/m_63429825/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63509308
    O tablo ve nicelerini ezbere bilirim

Single 1080p için averaj skorlar
    2.0 113 FPS Overclock 124 FPS
    3.0 122 FPS Overclock 134 FPS
    Fark 9 FPS Fark 10 FPS

Multi 1080p için averaj skorlar
    2.0 52 FPS Overclock 56 FPS
    3.0 78 FPS Overclock 85 FPS
    Fark 26 FPS Fark 29 FPS

Özetle 3.0 den tam olarak yararlanmak için multi monitör yada 1600-1920p gibi yüksek çözünürlüklü monitör kullanmak gerekiyor. Yok ilaki 9 FPS yide ben ararım diyorsınız dükkan sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 10 Nisan 2013; 19:57:13 >

• Tıtan slı vayy be bızım forum neymıs boyle
  • quote:

kart geldi arkadaşlar

Hayırlı olsun, tarihe geçmiş olabilirsiniz.

FX6100 + TITAN ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus1881

3770k altı ıslemcıler tıtan slı ya hafıf kalır( gercı oc yapmadan buda sıkıntı ama neyse )

+1
  • Biz yemeğe ekmek bulamıyoz adam Titan SLI yapacam diyor adaletini :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowman06

Biz yemeğe ekmek bulamıyoz adam Titan SLI yapacam diyor adaletini :)

Yemeğe ekmek bulamıyorsan gtx680 ini çorbaya banabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explore The Universe

Titan sattım Ares II aldım konusunu bekliyorum

evet yahu, birden herkes kendini marslı sanmaya başladı.
  • GTX670 ten sonra titan büyük hata olmuş. Performans artışı ile performans artışı arasında ciddi uçurum var, buda sizin paranızın buhar olması demek. Ayrıca Titandan önce FX6100 yerine daha iyi bir işlemci almak daha mantıklı bir durum olurdu. Şimdiden hayırlı olsun yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

quote:

Orijinalden alıntı: snowman06

Biz yemeğe ekmek bulamıyoz adam Titan SLI yapacam diyor adaletini :)

Yemeğe ekmek bulamıyorsan gtx680 ini çorbaya banabilirsin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.