Şimdi Ara

GTA4 KuzeNiko Türkçe yaması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
30.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %23 de Türkçe kelimeler biti Keşke bitmeseydi dedim :) neyse bizim için Ugraşıyosun Tşkler kolay gelsin kolay iş degil :)
  • Bende yamyı yeni kurdum şu jacop konuşması Türkçe alt yazı olduğu halde anlayamıyorum.Allah kolaylık versin.
  • Gerçekten büyük uğraş, sabır ve emek işi. Bütün emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler.
  • ya beyler bi problem var.yamayı kuruyorum ama oyun türkçeleşmiyor, neden olabilir. oyunun %20 lerindeyim yenidenmi kurmam lasım yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heman_ -- 2 Şubat 2009; 12:34:42 >
  • yamayı kurduğun yere dikkat et oyunu eğer C sürücüsüne kurmadıysan ondan olabilir yoksa yamanın kurulumu ile ilgili bi sorun yok..

Şöyle de deneyebilirsin yamayı kurmayı: Yama dosyasını sağ tıkla buraya aç seçeneğini seç dosyaları oraya atacaktır. Daha sonra içerisindeki american.gxt dosyası kopyala oyunun kurulu olduğu klasörde common klasörünün içerisinde text klasörünün içine at bu kadar..
  • oyunu türkçe oynamak çok zevkli. film tadı alıyor insan daha bir heyecanlı oynuyorsun ama %17 ye geldim az kaldı yamalı kısmının bitmesine. nasıl sabredeceğim bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: skywalkerhan

yamayı kurduğun yere dikkat et oyunu eğer C sürücüsüne kurmadıysan ondan olabilir yoksa yamanın kurulumu ile ilgili bi sorun yok..

Şöyle de deneyebilirsin yamayı kurmayı: Yama dosyasını sağ tıkla buraya aç seçeneğini seç dosyaları oraya atacaktır. Daha sonra içerisindeki american.gxt dosyası kopyala oyunun kurulu olduğu klasörde common klasörünün içerisinde text klasörünün içine at bu kadar..

oyunu yeniden kurmama gerek yok yani
  • Güzel bi uğraş Keşke Videolardaki konuşmalarda Türkçe olsaymış süper olurmuş. Bu arada yama ilerlemiyormu %25mi hala, yaklaştım %20 lerdeyim geçince ne olacak ha gayret arkadaşlar ilerletin şu yamayı
  • beyler xbox'da kullansak olur mu bunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: heman_

quote:

Orjinalden alıntı: skywalkerhan

yamayı kurduğun yere dikkat et oyunu eğer C sürücüsüne kurmadıysan ondan olabilir yoksa yamanın kurulumu ile ilgili bi sorun yok..

oyunu yeniden kurmama gerek yok yani

hayır gerek yok kesinlikle sadece oyunu kurduğun hdd'ye dikkat etmen yeterli...

• Evet gayet hoş olmuş.Little Jacob'un hala ne dediğini anlamıyor o ayrı tabi.O Jamaikalı aksanı arada Elazığ yöresine dogru kayabiliyor.
  • şu an % kaçı bitmiş bilgisi olan var mı? oğuzcum kaç kaldı.
  • şimdi indirdim oyuna yeni bi hava kattı, türkçe oyun bi başka ellerine sağlık emek verenlerin
  • ben kandi çeviriyor ara ara, gözlerdeki bu ağrı, dayandırmıyor zaman zaman, ben ne zaman 45 gün daha uğraşır, yama o zaman biter. Aşkta galip yok kardiler, hade gömdüm.
  • oğuz LJ çevirmekten konuşmanda değişti aman kardi kandi ii davran hade gömdüm
  • 45 vaybe bayağa var
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzgursel

ben kandi çeviriyor ara ara, gözlerdeki bu ağrı, dayandırmıyor zaman zaman, ben ne zaman 45 gün daha uğraşır, yama o zaman biter. Aşkta galip yok kardiler, hade gömdüm.

hocam bir yama sağlığına değmez. sağlığın gidecekse bırak gitsin.

yaptığın kadarını ara ara yayınlarsan fena olmaz.
  • off oyunu bitirdim ama yamayı görünce en bastan baslamak isteedim..suan %10'dayım..Lütfen çabuk çıksın şu yama ya..
  • kandi nası yapıyosun valla inanılmazsın internet sitelerine giriyorum o kadar kelime varki süpersin valla hade gömdüm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.