Şimdi Ara

GTA4 KuzeNiko Türkçe yaması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
30.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnLiNe MaNaGeR adlı adam geldi.. Geç kalmıştın kardeş.. Ama burdan diyorum kesin sende kurdun ve oynuyorsun..

Oguz gürsel hiç uqraşma böle kendini adam sanan adamlarla hee de geç :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: obenberk

abicim şimdiben oyunun %40 na kadar gelmiş bulunmaktayım.şimdi bu yamayı yüklesem dialoglar türkçe olur mu?

olmaz.sadece internet vs türkçe olur :/

sırf tr oyanamak için oyuna baştan başladım.tam sürümü sabırsızlıkla bekliyorum.

Allah sana bazı kendini bilmezler karşısında sabır versin.
  • karakterlerin görünmesinde sorun olmuyorsa türkçe karakterlerin sorununn düzeltilmesini isterim. birde emo türkçesi olmasın. onun dışında gayet iyi. espirili ve güldürüyor. herşey orjianli gibi olmak zorunda değil. önemli olan ne demek istediği. oyunun başında "bu ne lan hacı muro mu?" dediği yerde hacı muro yerine başka bişey kullansa eminim iyi olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 24 Ocak 2009; 22:00:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hobar

karakterlerin görünmesinde sorun olmuyorsa türkçe karakterlerin sorununn düzeltilmesini. emo türkçesi olmasın ayrıca

Kendisinin de söylediği gibi klasik oluyor böyle lütfen karışma
    Ama ne yapsın işte bir insan apaçi olunca emoluk kanına işliyor.
  • Vay beee, bir zamanlar gta vc'yi severek oynamamı sağlayan oğuz gürsel debizim forumdaymış demek.

Valla ne kadar teşekkür etsek azdır heralde kendisine. Gta serilerini ot gibi oynamamamızı sağlayor her seferinde. Gta4'ü almayı düşünmüyordum ama madem Türkçe yaması hazırlanıyormuş, sırf replikleri görmek için alırım artık.

Buarada çok teşekkür ederim yıllardır yaptığınız çalışmalar için.
  • ARKADAŞLAR SİZE BİR TAVSİYEM VAR ONLİNE MANAGERİN HEMEN YAZISININ ÜZERİNDEN SAĞ KÖŞEDE BLOCK TUŞU VAR ONA TIKLAYIN VE ARTIK GEREKSİZ MESAJLAR YOK....

BEN ÖYLE YAPIYORUM MUTLUYUMM....

YOK SORUN ŞU O KADAR ÇOK LAF KOYDUMKİ ADAMA ACIYORUM ARTIK...
  • Oguz Gürsel yama için cok tesekkürler böyle bir oyun için tek basınıza bu işi yapmanız bile yeterli zaten. Bir baska forumda ki cok saygın Çevirmenlerin oldugu o forumdada Gta4 ün Türkçe cevirisi için bi konu acılmıstı ama kimse cesaret edememişti cünkü gercekten asırı fazla konusmalar vardı. Cevirinin yapıldıgını bilmek ve bir kısmıda olsa bize sunmanız benim için yeterli sindire sindire oynuyoruz oyunu. Şu cocugun yazdıgı mesajlarada hiçmi moderatorlerimiz bakmıyor acaba yani bir ihtar bir uyarı, böyle seyleri kafaya takmam ama emege bu kadarmı saygısızlık olur madem begenmiyorsun neden indiriyorsun, yok Evet i Nevet yazmıs bilmemne yapmıs. Muhtemelen tatmin oluyordur ona karsı yazılan mesajları görünce... Neyse tekrar teşekkürler Oguz Gürsel ugraslarınız için...
  • oğuz abi oyuna v1.2 yama çıktı optionsa bir sürü özellik eklendi ama ingilizce çıkıyor karma karışık onlarıda düzeltirmisin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: süpergtacı

oğuz abi oyuna v1.2 yama çıktı optionsa bir sürü özellik eklendi ama ingilizce çıkıyor karma karışık onlarıda düzeltirmisin.

MO RFLTRESO
    MO WATERQUAL
    MO SDW
    MO DOF
    MO VSYNC

bunlardan başka eklenen birşey veya bozulan birşey var mı? Bunları ekleyebilecek miyim bilmiyorum, çünkü text dosyasında bu yazılar yazmıyor, ama neyseki yama bozulmuyor.
  • kalan ceviriler 140 a yakın diyalog demişsin bunun için marta kadar beklemek fazla degil mi hazır okullar tatildeyken bitirseydik şu oyunu
  • bende michelle bir yere gitmiştim 1. adadaki gösteriye gitmiştik izledim gösteriyi sonra çıktım kapıdan michelle ingilizceye konuşmaya başladı görev arasında eğer bunlarıda düzeltebilirsen...

Yama güzel olmuş ellerine sağlık ama bazı yerlerle çok dalga geçmişsin gibi olmuş o yüzden tam anlayamadım her yeri, Little Jacob dediğini ben hiç anlamadım malum adam kafası güzel konuşuyo ama zaten niko da anlamıyo :D
  • Oğuz oyundaki araç isimlerini orjinalleri ile değiştirmek istersen şayet buyur bu listesi. Görevler açısından sorun oluşturmaması içinde şu şekilde yazabilirsin HUMMER H2 PATRIOT gibi..

GTA IV Name – Real Name

OLD MUSCLE/OLD SCHOOL
    Peyote – Ford Thunderbird
    Ruiner – Chevrolet Camaro (1986)
    Vigero – Chevrolet Camaro (1968)
    Virgo – Cadillac Brougham (1985)
    Voodoo – Chevrolet Impala
    Emperor – Cadillac Deville
    Sabre GT – 80's Olds Mobile (Higher Performance)
    Sabre – 80's Olds Mobile
    Stallion – Ford Mustang (1968)
    Marbelle – 1987 Ford Sedan
    Uranus – 80’s Ford Mustang
    Bucanneer - Chevrolet Monte Carlo
    Dukes – Dodge Charger
    Fortune - 90’s Ford Thunderbird
    Faction – Buick Grand National
    Esperanto – Chevrolet Impala (1977)

SUV/PICKUP
    Rancher – K5 Blazer
    Cavalcade - Escalade
    Patriot – Hummer H2
    Rebla – BMW X3
    Landstalker – Lincoln Navigator
    Contender – Ford F-150
    Bobcat – Chevrolet C/K
    Minivan – Dodge Caravan
    Cavalcade FXT – Escalade Pick Up
    Perennial – Honda Odyssey
    Moonbeam - Chevrolet Astro
    Huntley – Land Rover Range Rover
    Huntley Sport – Land Rover Range Rover Sport
    Habanero – Lexus RX

LUXERY/PERFORMANCE
    Banshee – Dodge Viper
    PMP 600 – Chrysler 300C
    Cognoscenti – Bentley Continental GT
    Feltzer – Mercedes CLK
    Coquette – Corvette
    Sultan – Subaru Impreza
    Feroci – Lexus GS
    Sentinal - BMW M3
    DF8-90 – Plymouth Laser
    Infernus – Lamborghini Murchiealago/Pagani Zonda
    Turismo – Ferrari F430
    Super GT – Aston Martin Vanquish
    Sultan RS – Subaru Impreza (Modified)
    Schafter – Mercedes S-Class
    Oracle - BMW 7 Serious
    Locus – BMW 5 Series
    Comet – Porsche 911

GENERAL
    Blista Compact – Honda CRX
    Washington – Lincoln Town Car (1998)
    Presidante – Cadillac CTS
    Merit – Honda Accord
    Futo – Toyota Sprinter
    Primo – Cadillac Seville (1995)
    Chavos – Nissan 200SX
    Intruder – Subaru Legacy
    Dilettante – Toyota Prius
    Ingot – Nissan Skyline Wagon
    Stratum – Honda Accord Wagon
    Solair - Mercury Stable Station Wagon
    Vincent – Mitsubishi Galant
    Virgo – Mercury Cougar XR7
    Washington - Lincoln Town Car L
    Pinnacle – Nissan Maxima
    Manana - Buick LeSabre
    Admiral – Mercedes-Benz W123

MISC
    Tug – Baggage Carrier
    Ripley – Large Airplane Tug
    Taxi – Honda Accord
    Police Cruiser – Ford Crown Victoria
    Police Patrol – Honda Accord
    Police Patriot – Hummer H2
    FBI Buffalo – Dodge Charger R/T
    Fire Truck – Fire Truck
    Ambulance – Ambulance

Bikes
    Faggio - Piaggio Scooter Range
    Freeway - Harley Davidson
    Hellfury - West Coast Choppers El Diablo
    NRG 900 - Ducati 999R
    PCJ 600 - Ninja ZX-10R
    Sanchez - Injusa KR 350
    Zombie - Revolution of a Harley Davidson

Boats
    Dinghy - Motorized Dinghy
    Jetmax - GTA Boat (Created by GTA)
    Marquis - Motorized Sailboat
    Reefer - Reef Fishing Boat
    Squalo - GTA Boat (Created by GTA)
    Tropic - GTA Boat (Created by GTA)
    Tug Boat - Tug Boat

• xboxda bitirmiştim ama bu yamayı görünce tekrar oynayasım geldi eline sağlık en kısa zamande edinicem oyunu
  • Sizin emeğin gerçekten teşekkür etmekle bitmez. Sırf sizin bu emeğiniz bu oyunu zevkli kılıyor. Yoksa boş boş gez dolaş bir oyun. Ellerinize sağlık.
    Takipteyim yaptığınız işleri.
  • CCaaNN cevabın için teşekkür ediyorum internete giremiyorum zaten 2. yamayı kurduğum için oğuz abiyede çok teşekkür ediyorum böyle bir yamayı çıkarttığı için bir tane mesaj aldım jakob çekiyo aynen şöyle diyo:

niko bak ingilizce mesaj yazıyorum.....
    mesajın sonunda da anladın mı diyo
    koptum ya
  • Sabırsızlıkla tam yamayı bekliyoruz. Şuan %21.33 civarındayım. Gerçekten oyunda süper diyaloglar varmış, anlamadan oynuyormuşuz. Gerçekten olayları anlayınca süper bir oyun olduğunun farkına varıyoruz. Oğuz Gürsel sana bu yaman için çok teşekkür ediyorum.

Yamayı daha erkene yetiştirmeni diliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 27 Ocak 2009; 13:16:31 >
  • Emekleriniz için teşekkürler. Rockstargames utansın artık. Dünyanın parasına oyun satıyorlar dublajı zaten beklemiyorum da altyazı bari koyabilirlerdi. Sabırsızlıkla çalışmanızın tamamlanmasını bekliyenlerdenim.
  • Ya %25'te kaldık, durduk. Cidden artık anlamadan oynamak istemiyor insan. Lütfen %50 versiyonunu çıkar.
  • süperrr ellerinize sağlık bir an önce yeni versiyonu çıkarın sabırsızlıkla bekliyoruz
  • Çok teşekkürler Oğuz Gürsel

Arkadaşlar ben %25'lerde yavaş yavaş ingilizceye dönüşürken Slot 5'e kaydettim oyunu. Şimdi %56'dayım...

Birde bu Liberty Şehrinin haritası aslında New York'un haritasıymış arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatixx -- 30 Ocak 2009; 23:43:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.