Şimdi Ara

gta sa uçuş okulu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gta sa uçuş okulunu geçemiyorum yardım edin sizde uçuş okulundan sonraki saveler varsa gönderin not:full saveleri istemiyorum şimdiden teşşekkür ederim

• Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 75'ten fazla smile kullanılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • yardım edin
  • daire çiz in diyor ya orayı geçemiyorum
  • yav bu forumda hiç kimse yokmu buna cevap verecek
  • yardım edin allah rızası için
  • Eğer 3. Dersi geçemiyorsan söyleyeyim F2'nin altındaki 2'ye basarak iniş takımlarını kapatmayı unutma.
  • Ucus okulunu gecince bitecek mi saniyorsun?
    Ondan sonra sehrin disindan gelen bi ucagi yakalama gorevi var
    Olumlerden olum begen
    o gorev yuzunden oyunu bitiremedim
  • yok 4. dersi diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: djfreex

Ucus okulunu gecince bitecek mi saniyorsun?
    Ondan sonra sehrin disindan gelen bi ucagi yakalama gorevi var
    Olumlerden olum begen
    o gorev yuzunden oyunu bitiremedim

hehehe uçuş okulunda 4 gün uğraşmıştım ama o görevi tek başına yapmak için 2 gün uğraşmıştım

bide motorla uçağın arkasına atlama görevi vardı galiba onda da baya zorlanmıştım . UÇAK OKULU ÇOK ZAMANIMI ÇALDI YAW...
  • Eğer pilot okulunu bitirirseniz bu size daha sonra çok faydalı olacak çünkü uçakla ilgili bayağı bir görev var. O yüzden mümkün olduğunca öğrenmekte fayda var. 4. bölüm yanlış hatırlamıyorsam uçağı kaldırıyor bir tur atıp indiriyorsunuz. Önemli noktalar uçak kalkınca lastikleri kapatın, inerken açın. Bir de inerken çok ani hareket yapmassanız çok kolay bir şekilde iniyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.