Şimdi Ara

Grafik sorunu ve app store kaybolması !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim çok saçma sapan sorunlarım var.Öncelikle Iphone ilk nesil sahibiyime 1.1.4 sanırım alet ama AppStore aldığımdan beri yok.
    http://forum.donanimhaber.com/m_30013495/mpage_1//tm.htm#30262124 konusundan denedim cydia yı çekmeyi oradan bosspref yüklemeyi ama installer cydia yı ben yüklemeden dışarı atıyor. Yeniden başlatsamda banamısın demedi alet !! Aynı dışarı atmaları-programdan aniden çıkma- safaride yapıyor.
    Sanırım dandik birşey yükledimde oldu gibi..

Diğer asıl sorunuma gelelim. Telefonda ne yüklü ise grafiksel sorunlar başladı.

Bu resimde görüleceği üzere çizgilerden ne adresler ne numaralar görünmez oldu.Mesajlarda aynı şekilde cabası

Diğer sorun ise sanırım bu grafik ile ilintili..Aletin dialer ına nasıl birşey yüklediysem kendisinin arama ve silme tuşları kayboldu!!

Birde küçük bir saçmalığım var..Dialler da herhangi bir tuşa bastığımda öncelerden içinde nereye attıysam bir şarkı çalmaya başlıyor.Bir tuşa basmam yeterli 45 saniye süren bu eziyet için.Nereye atmış olabiliirim acaba??

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..Gidip format attırıcam ama imei bilmemne binton para istiyecekler.Burdan yaparsam çok makbule geçer..

• Cevabı bilmiyorum ama arkadasın iphone da da app store kayıp
  • 1.1.4 versionunda appstore olmaz zaten. Appstore için 2.x.x versionlarından birine yükseltmeniz lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.