Şimdi Ara

App Store im kayboldu/silindi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
22.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar suanda yeni bir app yüklemek için app store girmek istedim fakat telefondaki app store kaybolmus yada silinmiş. tekrar nasıl bulurum yada yüklerim yardımlarınızı bekliyorum çok acil :(

• Telefon jailbreak'li ise çeşitli programlar ile farkında olmadan appstore icon'unu gizlemiş olabilirsin.
  • telefon jailbrake li tabiki ama nasıl gizlenirki?yada gizlemiş olsam nasıl geri getirebilirim?
  • Telefonunda sbsettings yada bossprefs programlarından biri yüklü mü?
  • hayırrr
  • O zaman cydia'dan bossprefs'i yükle, daha sonra programı açıp alt bölümdeki "hide icons"'a tıkla. Liste açıldıktan sonra appstore'un yanındaki bölümün on olduğuna emin ol.
  • çok teşekkür ederim işe yaradı gerçekten.bir şekilde gizlenmiş...tekrar teşekkür ederim.
  • Rica ederim, sorununun çözüldüğüne sevindim
  • ama şimdide taraftargs app ını yuklemek istiyorum ama locaition olarak us goruyor adres US te oldugu için ve yüklemiyor o nedendir?
  • iTunes hesabını US hesabı olarak mı aldın?
  • mecburen evet ücretsiz olsun die :) d.h saolsun.Türkiye'ye değiştirmeye çalısıorum fakat k.kartı istiyor napsamki acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: h_sencel

mecburen evet ücretsiz olsun die :) d.h saolsun.Türkiye'ye değiştirmeye çalısıorum fakat k.kartı istiyor napsamki acaba?

bankaların sanal kartları var onlarla hesap alabilirsin...
  • Slmlar .... Geçen gün iphone 3g 16gb telefonuma jailbreak ile ios 4.0.2yi yükledim ... Yüklememden sonra ipod'u bulamadım şu anda müzik dinleyemiyorum. Ayrıca hattımı da kabul etmiyo "sinyal yok" yazıor... Allah rızası için şu bayram gününün yüzü suyu hürmetine yardım edin
  • arkadaşlar Iphone 4'üm var benimde app storem başta vardı sonradan kayboldu dediklerinizi uyguladım ancak var gözüküyordu bişey olmadı yüklemek için ne yapmalıyım???
  • quote:

Orijinalden alıntı: şrf333

arkadaşlar Iphone 4'üm var benimde app storem başta vardı sonradan kayboldu dediklerinizi uyguladım ancak var gözüküyordu bişey olmadı yüklemek için ne yapmalıyım???

Herhangi bir klasorun icine taşımış olmayasiniz ?
    Ana ekrandayken en sola giderek arama kısmını acin oraya App Store yazmayi deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 27 Nisan 2012; 0:30:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Orijinalden alıntı: şrf333

arkadaşlar Iphone 4'üm var benimde app storem başta vardı sonradan kayboldu dediklerinizi uyguladım ancak var gözüküyordu bişey olmadı yüklemek için ne yapmalıyım???

Herhangi bir klasorun icine taşımış olmayasiniz ?
    Ana ekrandayken en sola giderek arama kısmını acin oraya App Store yazmayi deneyin

Merhaba, bende arama bölümünde dahi app Store yok! Ne yapmalıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uppp

• Upppp

• quote:

Orijinalden alıntı: pompera

Upppp

telefonda önceden var mıydı, yoksa hiç mi yoktu? hiç yoksa ürününüz yan sanayidir.
  • Sınırlamalarda onay işareti gözükmediği halde hala ortada yoksa sınırlamaları verdiğiniz şifre ile tamamen kapatın geri gelecektir. Deneye deneye bu şekilde geri getirdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.