Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.415
Cevap
55
Favori
361.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onnumara

Merhaba arkadaşlar,
    Navigasyon cihazları ile arabanın hoparlörlerinden ses almak mümkün müdür. Daha doğrusu navigasyon cihazını oto teyp gibi kullanmak mümkün müdür? Eğer mümkün ise bu yönden performası yüksek olan markalar hangileridir? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

Mümkündür. FM transmitter özelliği olan bir navigasyonla istediğiniz olayı gerçekleştirebilirsiniz...
    Performans konusu tartışılır ama ben örneğin Piranha Leon modelinde FM transmitter özelliğini gayet net kullanıyorum. Önceliğim Bluetooth tabiki, ancak navi kullanımı haricinde mp3 ve videolarda da FM taransmitterle aracın ses sistemine aktarabiliyorsunuz sesi...

• Arkadaşlar merhaba ;

Ben otobüste kullanırken görüntüyü tv ye aktarmak istiyorum.Teknik olarak mümkün mü ?
  • Arkadaslar Merhaba,

Ben Yurtdisindan Sony marka navigasyon cihazi almayi dusunuyorum. Ama pek bi fikrim yok. Acaba alirsam, TR deki haritalari yukleyebilirmiyim? Ve sony iyi mi navigasyonda, onuda bilmiyorum. Cihazi alirken nelere dikkat etmeliyim bilgi verirseniz sevinirim. Simdiden tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GkYnDgN

Arkadaşlar merhaba ;

Ben otobüste kullanırken görüntüyü tv ye aktarmak istiyorum.Teknik olarak mümkün mü ?

Navking ürünlerinde AV/in girişi bulunmaktadır.. Bu girişe Tv'nizi bağlayabilirsiniz.. Hem Navigasyon yaparken, hem Navigasyon cihazı içindeki filmi izlerken hem de geri vites kamerası kullanırken TV'izden de izlenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyro06

Arkadaslar Merhaba,

Ben Yurtdisindan Sony marka navigasyon cihazi almayi dusunuyorum. Ama pek bi fikrim yok. Acaba alirsam, TR deki haritalari yukleyebilirmiyim? Ve sony iyi mi navigasyonda, onuda bilmiyorum. Cihazi alirken nelere dikkat etmeliyim bilgi verirseniz sevinirim. Simdiden tesekkurler...

Türkiye Sony'nin bile bu cihazdan haberi yok,elinizde kalır.Türkiye'de satılan Başarsoft haritalı ürünleri tercih edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metu23

quote:

Orijinalden alıntı: GkYnDgN

Arkadaşlar merhaba ;

Navking ürünlerinde AV/in girişi bulunmaktadır.. Bu girişe Tv'nizi bağlayabilirsiniz.. Hem Navigasyon yaparken, hem Navigasyon cihazı içindeki filmi izlerken hem de geri vites kamerası kullanırken TV'izden de izlenebilir.

AV/in'den çıkış yapamazsınız. Adı üzerinde giriştir bu, çıkış için kullanılmaz. AV/in'e geri vites kamerası bağlayabilirsiniz. Navigasyon görüntüsünü TV'ye aktarmak için navigasyon cihazında AV/out olması gerekir. O da sanırım hiçbir cihazda yok ya da en fazla 1-2 cihazda vardır varsa da.

• Merhaba;

Sorum belki size saçma gelicek ama cehaletimi hoş görün.

GPS ve Navigasyon ile ilgili hiç bir bilgim yok, Antalya'da yaşıyorum işin doğrusu bugüne kadar da ihtiyaç duymadım.
    Lakin yakın zamanda bir seminer için bir süreliğine İstanbul'a gitmem gerekecek. Duyduğum kadarıyla bu cihazlara şehir haritaları yüklenebiliyor ve açık adres bilgisi girildiğinde gayet net bir şekilde sesli yada görsel tarif edebiliyormuş.
    Bahsettiğim süre zarfında yani İstanbul'da (İstanbul'uda çok bilmediğimi varsayarak) bana faydası olurmu.
    Bu konuda benim işime yarayacak basit bir cihaz önerebilirmisiniz?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttrmak

Merhaba;

Sorum belki size saçma gelicek ama cehaletimi hoş görün.

GPS ve Navigasyon ile ilgili hiç bir bilgim yok, Antalya'da yaşıyorum işin doğrusu bugüne kadar da ihtiyaç duymadım.
    Lakin yakın zamanda bir seminer için bir süreliğine İstanbul'a gitmem gerekecek. Duyduğum kadarıyla bu cihazlara şehir haritaları yüklenebiliyor ve açık adres bilgisi girildiğinde gayet net bir şekilde sesli yada görsel tarif edebiliyormuş.
    Bahsettiğim süre zarfında yani İstanbul'da (İstanbul'uda çok bilmediğimi varsayarak) bana faydası olurmu.
    Bu konuda benim işime yarayacak basit bir cihaz önerebilirmisiniz?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Evet tamda bu ise yarar navigasyon cihazlari..
    hatta antalya dan yola ciktiginizda istanbuldaki adresi girdiginizde size tum yol boyunca rehberlik eder. kalan sureyi soyler.. vb. vb.
    cihazlarin icinde harita yuklu gelir, dolayisi ile cihazi alinca acik alanda (evin icinde uydu gormez) kullanima baslayabilirsiniz...

saygilarimla

alim k

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanbaba

ALİM bey..selamlar..

özelden yazdım ama belki başkasıda sıkıntıdadır..paylaşım olsun birde buradan sorayım..:)
    yeni bir cihaz aldım..igo8 başarsoft kulllanıyor..2009/9 harita yüklü geldi..(piranha quatro)
    fakat beşiktaştan bahçeşehir/ıspartakule bölgesine gitmek istediğimde
    beni maskonun önünden E-6 paralel kuzeyyolundan götürüyor..( tüm seçimlerde ( hızlı-ekonomik -kolay-kısa )
    halbuki E-6 dan ıspartakule gişesi açıldı..ben oradan çıkmak istiyorum..fakat orayı bilmiyor..ne yapmam gerekli..

1-2009/9 de ıspartakule gişesi kayıtlı değil mi..?
    2-ne zaman bahçeşehir e gitmek için o gişeyi görecek..?

sevgiler saygılar..

bu soruya cevap verdim mi hatirlamiyorum.
    bildigim kadari ile 2009.12 haritasinda ispartakule cikislari var. cihazinizi naviextras.com dan guncelleyin derim.

saygilar

alim k

• Arkadaşlar Navitech 205f ve 210f arasında kaldım.Hızlıal.com da aralarında hiçbir fark göremedim ama fiyat farkları yabana atılamaz.Acaba farklar nelerdir? Hangisini almalıyım ve o paraya daha süper diyebileceğiniz bir cihaz var mıdır? Teşekkürler.
  • tv ye bağlama olayını yapamadım yardım
  • i550 samsung ile beraber gelen route 66 programını kullanıyorum.

fakat iskenderun adana arası otobandan gidiyorum navigasyonu açıp, gidileek yer adana secince beni otobandan cıkarmaya çalışıyor.

her iki secenekte te hem hızlı yol hem kısa yol seciyorum ayrı ayrı ikisinde de beni otobandan cıkarmaya calısıyor.

sorun ne olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonpary

iyi günler,

ben aracım için bir navigasyon cihazı almak istiyorum ama konuyla uzaktan yakından hicbir alakam yok..

aracı büyükşehirlerden ziyade daha çok taşrada kullanıyorum o nedenle diğer şehirlerin mümkün olduğu kadar detaylı bilgilerini verebilen bir cihaz aramaktayım.

fiyatlarıda tam biliyorum ama 300 -350 civarında birşey bulursam (tabi daha ucuza bulabilirsem ne ala) iyi olur.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Aldiniz mi bilmiyorum ama acikartirma sitelerinde satilan iyi derecede is gorur bir cihazi 110-240 tl arasinda bulabilirsiniz. Bir ara ben 8-10 arkadasa temin etmistim ve halen dua ediyorlar bana..
  • ARKADAŞLAR.NAVİGASYON CİHAZLARI MP3 VS GİBİ MEDYALARI DESTEKLİYOR, FAKAT HOPORLÖR KÜÇÜK DEĞİL Mİ VERİM ALABİLİYORMU KULLANANLAR. ARACIM TRACK CD ÇALIYOR O YÜZDEN MP3 VS,GİBİ ÖZELLİKLERİ OLANDAN ALMAK İSTİYORUM, FM TRANSMİTTERLİMİ ALSAAM ACABA ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ..HANGİ MARKA VE MODEL,NEREDEN...EKONOMİK OLURSU GÜZEL OLUR
  • selam,
    Benim eten marka bir pda im var. Üzerinde eski bir navigasyon yazılımı bulunmakta. Acaba ücretsiz iyi bir navigasyon yazılımı varmı, varsa kullandıkları işletim sistemi ya da donanım gereksinimleri nedir. Benim pda imin üzerinde wm5 yüklü.
  • slm arkadaşım,
    söylediğin konuyla ilgili bir çok firma var hizmet veren. google da araç takip sistemleri diye aratırsan istedğini alırsın diye düşünüyorum.
  • bende tomtom Xl türkiye europe var buna harita olarak igo yükleye biliyormuyuz acaba
  • arkadaslar bugun Navking 5" Route 66 Maxi-K280 model urunu begendım satıcıda ben bu cıhazı onerrım dedı medıa marktta...dedım guncelleme vs bır yıl fakat daha ona bır sınır getırmedıler 2 yıl once sattıgım urune hala ucretsız guncelleyebılıyorum dedı fıyatıda 290 cıvarıydı heralde...bu urun gps baglanma hızı vs cok guzl 5 " ekranlada one cıkıyor dedı ben sadece sana bunu onerrım dedı arkadaslar...ınternettede baktıgımda cıhazın harıta yonunde kotu oldugu belırtılıyor benım anlamadıgım bu cıhazlar sadece harıtadanmı ıbaret yanı hzı hatalı donuste tepkı suresı vs, bılgılendırırsenız sevınırım...ve bu fıyatlarda ne onerırsınız bu urune kotu dersenız...
    sımdıden tesekkurler....

• bu rada baktım başarsoft haritalı urunlerden bırıde pırhana marka navıgasyon cıhazı onunda 5" lıgı var navkıngden ucuz hız olarak vs nasıl acaba lutfen yardım arakdaslar ıkı sorumada
  • bendeki navigasyon aletinin sd kartı silindi.Yani yol haritaları falan gitti.Nasıl yüklerim?İnternetten bi kısa yol verebilir misiniz ücretsiz indirip yükliycem bi program var mıdır?Pek anlamam bilg. yüliyim sd karta atcam olcak şeklınde bişiy lazım
    teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.