Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farti

Evet güzel kadın hakikaten ama dizide çok saçma sapan hareketlerde bulunuyor.

Konu icabı yaptığı şeyler mi rol olarak yoksa hareketleri, mimikler falan mı? Zira çok datlu bir bayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: farti

Evet güzel kadın hakikaten ama dizide çok saçma sapan hareketlerde bulunuyor.

Konu icabı yaptığı şeyler mi rol olarak yoksa hareketleri, mimikler falan mı? Zira çok datlu bir bayan

Dizideki yaptıkları hareketler genellikle sen kaçma arkadaş yakalasın seni Falcone. Herhalde Çene ameliyatı olmuş bu kız bana öyle geliyor çenede hafif bir uzunluk tespit ettim.

• İzleyecek dizi kalmadığı için bir başlayalım bakalım
  • nightwing (grayson) ile ilgili gelişmeler var dizide sanırım bakalım yakında belli olur
  • bu barbaranın tribide hiç çekilmiyor ya her bölüm aynı

harvey dent (two face) de yakında geliyor diziye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 11 Kasım 2014; 10:25:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

nightwing (grayson) ile ilgili gelişmeler var dizide sanırım bakalım yakında belli olur

Oo süper olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.bölümde bırakmıştım geçen boşlukta kaldım devam ediyim dedim 5-6 harikaydı devam ediyorum artık
  • yeni bölüm gelmiş dizibox a bakacağım birazdan
  • Arkadaşlar yeni bölümü izleyen yok mu?

• Fish in ayarladığı kıza yazık olacak..Bruce da yavaştan başlıyor gibi? Barbara sen nereye gidiyon yaa
  • İdare eder bir bölümdü. Geçen bölüme göre sönük kaldı bana göre ama fena değildi.

• Fena bölüm değildi Bruce başlıyor nihayet. O değil de bu dizide en çok sıkan şey şu Barbaranın tripleri arkadaş cidden hep duygusal tripkolik hareketleri sıktı ya.
  • Şu Bruce'un Batman oluşunu ilmek ilmek işlemeleri çok hoşuma gidiyor valls. Yavaştan çapkınlığa da başladı koçum benim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Fena bölüm değildi Bruce başlıyor nihayet. O değil de bu dizide en çok sıkan şey şu Barbaranın tripleri arkadaş cidden hep duygusal tripkolik hareketleri sıktı ya.

aynen barbara her şey güzel giderken niye son anda jime trip attı anlamadım
  • güzel bölümdü olaylar büyümeye başladı
    bruce un intikamını aldı ya içimin yağları eridi
  • Aynen bende anlamadım..
  • Bugün itibariyle günceli yakaladım. Bu adamlar atmosfer işini hakikaten iyi yapıyorlar. Diziye sempatim inanılmaz arttı. HDTV indirdiğim bölümleri 720p HDTV olarak güncelliyorum.
  • Ben bölümü pek beğenmedim.

Gordon biraz abartılmış bir karakter, ki her bölüm biraz daha abartılıyor. Dizinin baş karakteri olsa da o kılıç manevralarından kaçışlar falan bunlar bir polisin yapabileceği şeyler değil diye düşünüyorum. Bu arada Sionis; Black Mask değil miydi ya? Roman Sionis'di sanırım o neyse. Sanırım bir tek ben beğenmiyorum şu Alfred ile Bruce'lu sahneleri. Hala Alfred'in ağırbaşlı bir karakter olması tarafındayım ben. Fiziksel olarak değilde fikir yönünden eğitse Bruce'u harika olur diye düşünüyorum. Her bölüm kısa da olsa kaliteli diyaloglar görsek keşke. Ama Penguin ve Edward'lı sahneler harika özellikle Ed'li sahneler.
    Falcone'un harcanacağını düşünmüyorum ben. Bu sezonun sonlarında Penguin Fish'ı çıkarır aradan, gelecek sezonda da Maroni'yi, sezonun sonlarında da Falcone ile Penguin rekabeti görürüz tahminimce, en azından ben öyle olmasını diliyorum. Umarım Cat'i daha çok görürüz ileriki bölümlerde.

Öbür bölüm Harvey geliyor, elinde bozuk parasıyla. Öbür bölümden çok umutluyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Dizi momentum kazanıyor iyiden iyiye.
    Ama tek beklentim zilyonuncu sezondan önce joker karakterine geçiş yapmaları

joker batmanın zamanında ortaya çıkıyor şuan anlatılan jim gordonun hikayesi tahminimce 3 yada 4.sezonda bane batman robin ve kediyi göreceğiz joker o zaman çıkacak diye düşünüyorum

o black mask'dı ama farklı maskesi iskelet maskesini hapisten çıkınca takması lazım ^^

@Bilal0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken23 -- 11 Kasım 2014; 21:47:09 >

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.